Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Worms - część pierwsza

36 postów w tym temacie

A ja bym sobie życzył...może nie ewolucje cyklów gier...bardziej by mi przypadła do gustu historia gatunku gier...np: "Historia MMORPG''ów":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 22:47, wikweb napisał:

o niezłe życzonka to może ja poprosze WARCRAFTA!! 1,2,3 :PP niekoniecznie z wowem ;p

OK, chyba czytałem Ci w pakietach :D, właśnie zamówiłem u Mejstego, w sumie chłopak już ma wolne moce przerobowe, a jego debiut na gram.pl Wam przypadł chyba do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekscik, czekam na next czesc ^^
A wormsy wymiatają! Najlepszą częscią były Worms Worldparty, następne Worms 3d, Worms Forts i Worms 4 są do bani, najgorsze z całej serii =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst mocno sredni, wciaz te same slowa i jakos bez polotu. Nie rozumiem tez po co spolszczac nazwe team 17...to troche tak jakby spolszczac Iron Maiden..to marka sama w sobie:)


Ps: Nie podoba mi sie pomysl, wrzucacnia jednego artykulu w kilku seriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z autorem felietonu - Wormsy w 3D bardzo mi się podobały. Twierdzenia o cienkiej grafice uważam za przesadzone - mi się podobała. Zachowała komiksowy klimat poprzednich części i to było najważniejsze. Zaś jeśli chodzi o samą grę to trzeci wymiar dodał cały nowy wymiar grywalności. Owszem, trochę trudno było się z początku przyzwyczaić, ale jak ktoś już załapał sterowanie to rzeźnia była maksymalna. :)
Worms Forts też mi się podobało bo wprowadzało element strategiczny do dotychczasowej rozgrywki, która na dłuższą metę polegała na jak najszybszym wyrzuceniu wszystkich robali do wody. W WF już tak się nie dało - czas tury był krótszy a bronie oblężnicze zadawały znacznie więcej obrażeń i odpowiednio użyte pozwalały nieraz na całkowite zniszczenie bazy przeciwnika.
W Worms 4 niestety nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... pamiętam jak grałem na starym kompie w Worms Armageddon... ale teraz na Windows XP nie chce działać... Może jest jakiś patch? CD Projekt! help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować