Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Star Wars: Battlefront obiecują dużą różnorodność map i trybów

16 postów w tym temacie

Miejmy nadzieję, że nie są to słowa rzucana na wiatr i EA faktycznie postara się o jakość nowej gry w uniwersum SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zielonego pojęcia o tym, czym był i jest Battlefront. Przecież od pierwszej części to był Battlefield w świecie SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym, co im z tego wyjdzie. Duet DICE / EA jednak nie nastawia zbyt optymistycznie. W każdym razie, może tym razem uda im się wydać dopracowaną wartą tego uniwersum grę. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 12:26, abrakadabra666 napisał:

tzn, że co? więcej pracy wkładają w jakieś mapy i mecze w multiplayer? a liczyłem, że
będzie to czysty singiel z extra opowieścią

Dlaczego w ogóle na to liczyłeś? Nie ta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu? bo lubię gwiezdne wojny od czasu do czasu, ale nie interesuje się za bardzo kanonem, ani fanem też nie jestem, również nie mam czasu śledzić i zagłębiać się we wszystkich wychodzących produkcjach:) a usłyszałem, że grę w tych klimatach robią więc sobie pomyślałem, jakiś shooter z elementami rpg, nawet wiedząc, że firma która to robi to dice, nie interesowała mnie ona nigdy swoimi grami, także nie grałem w batllefronta, a ostatnią grą z jedi było Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II !
przepraszam, że urażam niekompetencją znawców!:D że też trzeba się tłumaczyć ze swoich oczekiwań i opinii(nie są aż tak wygórowane);p macie to chcecie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> przepraszam, że urażam niekompetencją znawców!:D że też trzeba się tłumaczyć ze swoich
> oczekiwań i opinii(nie są aż tak wygórowane);p macie to chcecie;D
Wątpię, byś kogoś uraził :P Po prostu trochę nas zaskoczyłeś, bo to już trzeci Battlefront jaki powstaje, i od jakichś 11-12 lat jest o tej serii ciągle bardzo głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 14:45, abrakadabra666 napisał:

przepraszam, że urażam niekompetencją znawców!:D że też trzeba się tłumaczyć ze swoich
oczekiwań i opinii(nie są aż tak wygórowane);p macie to chcecie;D

Nie urażasz, po prostu byłem ciekaw. Jako że to forum o grach to z góry przyjmuję, że użytkownicy mają dosyć sporą wiedzę na temat gier, więc zdziwiło mnie, że ktoś od gry której priorytetem jest multiplayer oczekuje nacisku na singlową kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, Ty oczekujesz sporej wiedzy od użytkowników których nie znasz, a ja oczekiwałem od firmy której nie znam gry singlowej, bo przecież BF też miał jakieś tam single, a miałem prawo pomyśleć, że akurat będą na tym trybie skupieni:) a forum jest raczej do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj bithc vel baner, fanfango666, lastmanstanding666,nachalny_moderator, czy jak tam chcesz żeby Cie tytułowano. Dostałeś BAN-a nie po to, żebyś się reinkarnował, tylko żebyś przemyślał swoje zachowanie, przeprosił i być może dostał kolejną szansę. Widać, nikt Ci tego nie wyjaśnił, więc oświadczam że i teraz dostajesz bana i nie zakładaj kolejnego konta, bo każde kolejne spotka podobny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować