Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - co w patchu 1.2?

38 postów w tym temacie

Czy ktoś wie, czy patch 1.2 będzie można nakładać bezpośrednio na grę, czy trzeba mieć już patch 1.1 z poprawką lokalizacyjną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie bedzie mozna miec patch 1.2 bez patcha 1.1 ?? bo ja peirwszego nie instalowałem bo tyle było wokół niego szumu ;) ale i tak bez zadnych paczy heroes V WYMIATA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:35, Gryczka napisał:

no własnie bedzie mozna miec patch 1.2 bez patcha 1.1 ?? bo ja peirwszego nie instalowałem
bo tyle było wokół niego szumu ;) ale i tak bez zadnych paczy heroes V WYMIATA !!

nie, wiesz zdaje mi sie ze trzeba miec 1.1 zeby 1.2 działało ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem TOTALNIE zaskoczony (bynajmniej mile). Nie pozostaje nic innego jak zalogować się na bramke ubi.com i... cieszyć się wreszcie naprawionym multi.

(Właśnie ściągam BTW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 15:48, Supay napisał:

Glupie pytanie, ale skad mozna sciagnac tego patcha 1.2?? Bo nigdzie go nie moge znalesc :P

Start -> Programy -> Ubisoft -> Heroes of Might and Magic V -> Sprawdź aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy też macie same problemy po zainstalowania obu patchy? Zainstalowałem patch 1.1, 1.1(1) i 1.2 - po zainstalowaniu miałem same bugi i problemy np. zdolność Oświecenie występuje w j.angielskim i nie pokazuje w księdze czarów obrażeń jakie ma zadać czar. Potem ponownie odinstalowałem gre i zainstalowałem ponownie patche, ale błędy nadal występują:/ Poza tym to wszystko działa dobrze i nowe tryby kamery są ekstra:) ma ktoś podobny problem? ps. czemu oficjalna strona homm5.gram.pl nie jest aktualizowana od miesiąca??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:29, morthi napisał:

jakbys czytal forum to wiedzialbys ze powstal nieoficjalny patch (w tym momencie jest to 1.2f)
poprawiajacy wszystkie bledy ktore pokazaly sie po patchu 1.2

http://members.lycos.co.uk/homam/

tutaj go znajdziesz

Dzięki wielkie!!!:) i pozdro dla osób, które się takimi rzeczami zajmują:) bo są one potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:44, morthi napisał:

dziwne...jak mozna nie zainstalowac patcha 1.1 ? no chyba ze ktos nie gra na ubi.com i lubi
miec prolem z kampania

phi po co mi jakis tam ubi.com patche niepotrzebne nie wiem po co ci patch do kampani ja przechodze na normalnym i jakos sie da :) ale na razie nie moge przejsc 8 misji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować