Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

8 minut z Bloodborne prosto z Tajwanu

9 postów w tym temacie

Nie podoba mi się ta gra ani trochę, nawet mniej niż Dark Souls 2, ta seria za bardzo uległa komercjalizacji. DS 1 uwielbiam, żeby nie było, żem casual czy inny tam pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę, jedyna którą zakupię na PS4 i chyba jedyny ekskluzywny tytuł który mnie interesuje, w DkS 1 i 2 grało mi się bardzo dobrze jeśli Bloodborne nie zejdzie niżej tego pułapu będzie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chaotyczne to nagranie ;).Szkoda, że nie ma dostępnych żadnych napisów.

Mam nadzieję, że gra będzie czymś więcej niż średniakiem i wprowadzi mnie do gier ,,hardkorowych'''' ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 18:04, Adum1 napisał:

żeby nie było, żem casual czy inny tam pedał.

Za to kulturę masz na poziomie -1.

I degrad też -1 za słownictwo i obrażanie innych, zwłaszcza że to nie pierwszy Twój wyskok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 16:48, Masquamacus napisał:

Pytanie do gram.pl: będziecie mieli w ofercie inne wersje gry niż podstawowa? I''m super
hyped :G


Cześć, niestety nie posiadamy szczegółowych informacji dotyczących dostępności innych wersji więc najprawdopodobniej nie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się taki dziki styl prowadzenia walk w Bloodborne. Boję się, że nie trafi w mój gust aż tak zręcznościowy sposób starć. Jednak siłą serii DS była rozważna gra pod osłoną tarczy, dzięki czemu mogli sobie radzić ludzie, którzy nie trawią robić fikołków, przewrotów i innych rzeczy polegających na idealnym wstrzeleniu się w moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować