Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2009 o 17:38, Maurycy_69 napisał:

za miesiąc muszę wystartować z jakąś postacią kreskówkową na awatarze ;D

Raczej z jakimś idolem młodzieży, tak jak ja. ;) hmmm... chyba wiem jakiego będę miał następnego avka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:02, igor8472 napisał:

Może Czesia ;)

On to jest trochę przereklamowany. Teraz do głowy przyszła mi Jola Rutowicz(pomysł zastrzeżony. ;p). ;0 No, ale i tak wolę "tych bardziej popularnych" np: postać z mojego avka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 17:19, MasterOfBlaster napisał:

Porażka ?!? Porażką można nazwać to :

Bez urazy, ale trudno to nazwać awatarem - chyba, że przez awatar rozumiemy wszystkie obrazki w formie kwadratu wyprofilowane do odpowiedniego rozmiaru.

*Widzę, że nowa moda na postaci z kreskówek. Ja jednak pozostanę przy swoich "upodobaniach" względem awków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to mój avek jest avkiem, czy kwadratem ? :( Bo już się boję, że mój avek nie jest "najlepszym avkiem" tylko najlepszym kwadratem... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:39, Albii napisał:

A to mój avek jest avkiem, czy kwadratem ? :(

Może tylko ja to zauważam, że pewne obrazki w żaden sposób nie pasują do okienka przeznaczonego na awatar.
Co ty masz? Nie wiem, nie interesuje mnie to. Chowder jednak prezentuje się w tym zestawieniu lepiej niż Al B. - nie oceniam tego jednak na podstawie sympatyzowania z którąkolwiek z tych postaci.
Wszystko jedno coś się wrzuci w awatar? Jak uważasz. Czemu zatem Al dostał 1 punkt :p

* P.S. żart/sarkazm średnio śmieszny ci wyszedł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:48, Transylvanian_Hunger napisał:

Wszystko jedno coś się wrzuci w awatar? Jak uważasz. Czemu zatem Al dostał 1 punkt :p

No ja dałem 0pkt. choć go lubię ale nie pasuje do avka według mnie. ;P

*hmmm... szczerze to nie chciałe osiągnąć ani tego, ani drugiego efektu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:52, igor8472 napisał:

Avki tworzymy dla siebie czy na pokaz dla szpanu?

Ja daję to, co lubię - co do mnie pasuje i jakoś się ze mną łączy. Czy twarz wokalisty kapeli depressive black metalowej ze Syrii może być szpanerski? :) Warto dyskutować o wszystkim, co generuje w nas jakiekolwiek zdanie na dany temat. No, to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez swojego avatara pokazuję cząstkę siebie. (jakby co to nie jest moja twarz... ;p (To jest taki ŻŻ(Żenujący Żart))) No i daję coś z czymś się jakoś, pod pewnym względem utożsamiam, a po za tym coś co lubię. np: Lubię oglądać kreskówki, oraz humor z nich... ,aczkolwiek jakbym miał w pełni wyrazić swoją "pasję" to bym dał strusia pędziwiatra. ;) Chyba wygrzebię mojego starego avka ze strusiem i go trochę zmodernizuję, by trzymał dzisiejsze trendy... :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mój "kwadrat" nie jest najwyższych lotów ;) Ale poprzez - "Porażka ?!? Porażką można nazwać to :" miałem na myśli także iż mój pseudo avatar jest do bani.

P.S. I nie zdziwiła mnie zbytnio pozycja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować