Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozkmina na weekend: trzy razy na nie, ale jednak tak dla nowego Dark Souls II

16 postów w tym temacie

Mi osobiście same DLC nie przeszkadzają, jeśli są one na poziomie pełnoprawnych rozszerzeń.

Posiadam wersję PC-tową gry i rzeczywiście, uważam podział graczy na DX9 i DX11 za porażkę. Moim zdaniem powinni udostępnić duży patch, za darmo.

Co do konsol, to niby z jednej strony będzie to reedycja gry na nową generację... ale z niejako nowym contentem? Coś nie halo, konsolowcy pewnie poczują się oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Dark Souls 2 (nie kupiłem DLC) to kompletny zawód, głównie za sprawą liniowego świata i jakoś tak mniej odczuwalnego klimatu (poza Majulą). DS2 nijak się ma do genialnej jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja stworzyłem sobie nową postać i dziwię się skąd tak wysokie SM po kilku godzinach gry skoro nie wydawałem dusz ;/. Kompletny niewypał, mogłem zdobyć 200k i spaść w przepaść nie wydając ich, po czym walczyć w PvP na 10 lvlu z kimś kto od początku konsekwentnie podnosił statystyki. A liczyłem, że w nowym patchu wyeliminują ten idiotyzm, jakim jest SM i wrócą do sprawdzonego i dobrego SL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja mam pytanie. Czy wersja DX11 wprowadzi jakieś istotne zmiany w grafice? Kiedy oglądam filmiki z wersji PS4 to widzę dokładnie taką samą grafikę tyle, że w 1080p i z teksturami w wysokiej rozdzielczości. Oświetlenie i post-processy są dalej na poziomie PS3 - czyli kompletnie beznadziejne. Najlepsze jest to, że wersja demontracyjna (puszczana na pokazach) przed premierą Dark Souls 2 miała o niebo lepsze oświetlenie. Załamujące jest to, że From Software ma zrobione te efekty, a dalej na znacznie mocniejszym sprzęcie nie chce tego wydać. Kompletna bzdura i lenistwo/niemoc ze strony developera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już oczywiście pomijając legendarny downgrade grafiki. Trochę się łudziłem że może ta wersja DX11 będzie miała obiecaną grafę z dema na E3, ale raczej się na to nie zanosi. Bo przecież "pc jest za słabe żeby to unieść"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jak będzie za 30-60 zł na PC to wezmę, w innym wypadku nie ma szans. Poczekam też na informacje o sprzedaży, bo przecież podzielili też serwery. Co samo w sobie jest chore. Całe From. Gra dalej nie wygląda tak jak w początkowych filmikach co nie dziwi, łatwiej wpakować więcej wrogów, niż popracować nad przywróceniem przynajmniej części tych efektów graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - trochę się w tym gubię. Znaczy, co mam, a czego nie mam - otóż na Steam nic mi w środę nie pobierało (a przynajmniej ja nie kojarzę). Ponadto skończyłem grę i jestem w trakcie DLC i czy w takim układzie mogę walczyć z tym nowym bossem? Co mogę, a czego nie? I czy w ogóle coś mam w tej chwili...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł świetny. Szkoda tylko, że był powód jego powstania. Sam zwątpiłem w ten tytuł szczerze powiedziawszy, i to nie tylko przez 1.10, ale pvp z cheaterami, gnębiące moją spokojną siekaninę od początku przygody z DSII do tego stopnia, że musiałem zaaplikować cracka, by na wszelki wypadek z nikim mnie nie połączyło -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również drażni mocno, że taka mocna marka jak DS dołączyła do tej głupiej mody na dlc. Zawsze Soulsy kojarzyły mi się ze zwartą całością, każda część miała być zamknięta i zwarta. Widać nie sposób już oprzeć się trendom dzisiejszych czasów. Ciekawe, czy do Bloodborne też będą dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 16:31, Dared00 napisał:

Hę? Przecież DLC wyszło do obu części Dark Souls.


Ah racja, przecież był Artorias! Moja gafa, zupełnie mi uleciało. Tak ciepłym uczuciem darzyłem serię, że nagiąłem rzeczywistość. Nie ma ratunku dla tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta nowa wersja na pc była darmowa, albo chociaż z jakimś rabatem, a tak to jest zwykły skok na kasę... Szkoda, że tak świetną grę pomału rozdają na drobne. Takie zagrywki powinno się piętnować i jak najwięcej negować! Rozumiem jeżeli ta wersja z DX11 była by tak piękna jak na pokazach przedpremierowych, a tak to co się zmienia? Osobne multi?, najgorsza rzecz na świecie. Pierścień?, kolejny poroniony pomysł (zamiast usunąć SM). Lepsza grafika? Przecież to jakaś porażka, nic kompletnie nie zmieniono...Chętnie bym tą nową wersję kupił, drugi raz zapłacił za tą samą grę, ale przecież już wszystko mam na wersji DX9, także sorry From Software ze mnie jelenia nie zrobicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować