Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity - Underground Armory dostępne za darmo

7 postów w tym temacie

Ciekawe kiedy zlikwidują wszystkie mikropłatności? Uważam że jak ktoś wysłał im kasę żeby odblokować przedmiot to jest ciulem do kwadratu. Mam nadzieję że Victory będzie wolne od tego cholerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że rzeczy potrzebne do wymaksowania gry nie mieszczą się w jej obrębie. Zebranie wszystkich artefaktów wymaga przejścia praktycznie całej Companion App, która jawi się taką beznadziejnością... Companion App to powinno być Companion App, jak nazwa mówi, a nie coś, bez czego nie wymaksuję gry... :/

Takie małe DLC za darmo to nic specjalnego. Zdziwiłbym się, gdyby wołali za to kasę. Mnie to już tam rybka, ale niech nie myślą, że dzięki temu malutkiemu dodatkowi, który w sumie nie wprowadza do gry niczego, jakkolwiek poprawią się ich relacje z graczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta App to najgorszy syf z jakim kiedy kolwiek się spotkałem. Zacina się multi, zrywa połączenie. Ja Unity skończyłem i prędko do tej gry nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pobrać ten pakiet?
Uruchomiłem grę i myślałem, że pobierze się to tak samo, jak patche i inne dodatki, a tu nic. Chyba, że ta zawartość już jest w grze i tylko ją odblokowali.

BTW: może się wypowiedzieć ktoś, kto gra w Unity za pomocą myszki i klawiatury? Ja gram na padzie od X360 ale przed chwilą postanowiłem wyjść z gry za pomocą myszki i ... mysz w menu gry chodzi tragicznie, tak wolno, jakby jej w ogóle nie było. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować