Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęto produkcję PlayStation 3?

53 postów w tym temacie

cena jest słuszna i tak poniżej kosztu produkcji, ja nie rozumiem tych narzekań przecież nie nabijają sobie kasy konsolą, sprzedają najniżej jak mogą, jak im się to opłaca. Istnieje takie coś jak kredyt i każdego tu piszącego stać chyba na skredytowanie sobie tej maszynki... Przecie tam będzie blueray to musi być droższe od x-a. Ja to się martwie bardziej o ceny gier, jak będą po 3 bańki to dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 12:51, scyzor napisał:

ja nie rozumiem tych narzekań[...]
Istnieje takie coś jak kredyt i każdego tu piszącego stać chyba na skredytowanie sobie tej maszynki...

No tak skoro nie rozumiesz narzekań polskich graczy którzy w większości żeby kupić taką konsolę muszą się zadłużyć, to zastanów się nad tym, że ponad 80% Japończyków uważa tą cenę za zbyt wysoką, a nawet twierdzą, że żadna konsola nie jest warta takiej kwoty.

Co ciekawe tylko 3% japońskich graczy uważa tak jak Ty czyli, że cena PS3 jest wręcz zbyt niska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wczesne ropzoczęcie produkcji oznacza nadążenie z zapotrzebowaniem. Z drugiej strony mamy większe koszty produkcji, gdyż ceny sprzętu tanieją z dnia na dzień. Oby SONY na tym zbyt dużo nie straciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:10, Malevyn napisał:

ile to kosztuje??? uzyskam odpowiedz?????

Od 2000zł do 2500zł w zależności od wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:04, domel731 napisał:

ps3 to cudenko ja moge za nia zaplacic nawet 5000zl sony pobije x360 na glowe czas to pokaze
+ blue ray


Przyklad typowego ,slepego fanatyzmu :D:D

Dopiero zaczeli ?? ;] Watpie ab ywyprodukowali tyle sprzetu ile rynek potrzebuje na start . Nie zdziwie sie jak beda wieksze braki niz z zabawka Microsoftu . Cena hmm .. Sony kaze sobie placic za blu-ray ktory wiecej ksoztuje niz cale bebechy tej maszynki . Nie wpsominajac o tym ze caly blu nada sie tylk odo filmow na tym nosniku :D lub dla japoskich devteamwo ktore wala 2h gry i 20h filmikow ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze przykładem fanatyzmu może być to, że PS3 i X360 mają porównywalne możliwości. Skąd to wiesz? Bo na pewno nie z doświadczenia. Trzeba poczekać do premiery i wtedy będzie można rzetelnie ocenić czy zakup się opłaca. I nie rozumiem czemu narzekacie na nadmiar filmików w grach? Przecież to tylko idzie na plus! Widział ktoś trailer do Hellgate London (np. w najnowszym CDA)? Filmiki w takim wykonaniu to ja mógłbym godzinami oglądać i wcale bym nie narzekał, że jest ich za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:25, Cherry69 napisał:

I nie rozumiem czemu narzekacie na nadmiar filmików
w grach? Przecież to tylko idzie na plus! Widział ktoś trailer do Hellgate London (np. w najnowszym
CDA)? Filmiki w takim wykonaniu to ja mógłbym godzinami oglądać i wcale bym nie narzekał, że
jest ich za dużo!


widzisz, niektorzy lubia grac i raz na jakis czas popatrzec na fajny filmik w grze, a na dlugie filmy chodza do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę inny problem. To 2499 PLN to nie jest cena ostateczna lecz podawana przez część sklepów internetowych. Może ona okazać się dużo wyższa, trzeba poczekać na oficjalne informacje od SONY Poland. PS2 w Polsce kosztowało z 2 razy więcej niż w krajach Europy zachodniej. Oby nie było tak, że cena PS3 w Polsce wyniesie 3000-4000 PLN.

@Cherry

Dziwisz się dlaczego ludzie mówią, że X360 i PS3 mają porównywalne możliwości? Można to wywnioskować na podstawie trailerów z E3. Nie zadziwiają one super grafiką choć nie są to oczywiście filmy z ostatecznych wersji gier, ale można się po nich spodziewać faktycznego poziomu grafiki.
Mówileś coś jeszcze o kosztach kompa do grania. 2500-3000 styka + do tego monitor LCD. Napewno będzie to mniej niż za PS3 za 2500 i TV HD za 4000 PLN.

Ja osobiście czekam na premierę X360 w Polsce. Może do tego czasu obniżę cenę i zaczną montować procka w 65 nm. No i oczywiście Wii, którego kupię jakiś czas po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:02, 1602 napisał:

Od 2000zł do 2500zł w zależności od wersji.


troszku wiecej: albo 499 euro, albo 599 euro i nie mozna zapomniec o 22% VATu, co daje nam odpowiednio 2500 i 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Choochoo
Monitory LCD w ogóle nie nadają się do komfortowego grania, więc można spokojnie sie w 3000- 3500 pln zamknąć przy składaniu dobrego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nVid jak się kupuje monitor LCD za 999,- to ciężko wymagać od niego żeby cudną grafikę wyświetlał. Chcesz porządny panel do grania szykuj conajmniej 2k lub więcej. Swoją drogą gratuluję oryginalnej ksywki ... ;P

Co do PS3 to nie ma sensu komentować ;p bo cały czas to samo piszecie i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choochoo nie zapominaj, że polska weszła do Unii Europejskiej i Sony Poland nie może sobie pozwolić na podbijanie ceny w naszym kraju tak jak to miało miejsce z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować