Zaloguj się, aby obserwować  
Wasylisa145PL

Might & Magic Heroes VI poziom trudności

4 posty w tym temacie

Mama dziwny problem otóż grałem w Heros o III do V i sobie radziłem a w VI mam problem z poziomem trudności otóż radziłem sobie w poprzednich częściach na średnim nawet na trudnym ale w VI mam problemy nawet na łatwym sporo zmian tam jest i za bardzo nie ogarniam Przeszedłem kompanie wprowadzającą ale nie rozumiem sytemu walk i ogólnie i załamuje ręce bo nie mogę grać bo ciągle się staram i tak ostro dostaje w tyłek. Proszę o jakie sugestie i porady bo ugrać nie mogę posiadam wersie Might Magic: Heroes VI Complete Edition. Straciłem cierpliwość na tom grę a komputer oszukuję tak że nie da się go pokonać. Co robić proszę o odpowiedzi bo nie straciłem majątku bo dałem 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 14:50, Wasylisa145PL napisał:

Co robić


1) Nie zakładać nowych tematów. Gdy zakładałeś konto, na pewno zapoznałeś się z regulaminem. Jest tam następujący fragment: Zanim rozpoczniesz jakąś dyskusję czy zadasz pytanie (inaczej mówiąc stworzysz nowy temat), upewnij się czy już ktoś tego nie zrobił. Skorzystaj z wyszukiwarki. - http://www.gram.pl/regulamin.asp

2) Zanim założysz nowy temat, użyj wyszukiwarki (tu masz instrukcję obsługi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=74)

3) W tym konkretnym przypadku, właściwym tematem jest http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60392&u=1711

4) Trochę nie bardzo rozumiem, na czym polega Twój problem. Heroes VI nie jest wymagającą grą, a pierwsze misje prowadzą gracza za rączkę krok po kroku, trzeba się naprawdę postarać, by przegrać. Ponadto wszystkie mapy mają 3 poziomy trudności (łatwy, normalny, trudny). Sprawdź, czy przypadkiem nie grasz na trudnym (mimo wszystko).

5) Popracuj trochę nad polskim, bo, jak rany, oczy łzawią od czytania. Kilkulinijkowe zdania bez żadnej interpunkcji, byki (tom grę - serio? A nie przypadkiem?)

6) System walki jest prosty jak budowa cepa. Na dole ekranu masz pasek, na którym pokazana jest kolejność, w jakiej będą wykonywały jakieś czynności konkretne jednostki (zarówno Twoje, jak i komputera). Warto na to zwracać uwagę. Poza tym właściwie niewiele się zmieniło od poprzednich części - jednostkami atakującymi w zwarciu blokujesz strzelców, strzelcami atakujesz jednostki latające, a na to wszystko rzucasz zaklęcia (lub atakujesz) swoim bohaterem. Tu naprawdę nie ma za wiele do ogarniania.

7) Poszukaj sobie w necie poradników pod hasłami "Heroes VI guide" czy "heroes VI tutorial", pooglądaj filmy na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować