Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro - podsumowanie testów [wideo]

10 postów w tym temacie

Stary Android, gigantyczny wyświetlacz, który jest kompletnie bez sensu (niewiele aplikacji przystosowanych interfejsem pod tablet, większość to porozciągane wersje ze smartfonów), kosmiczna rozdzielczość z której i tak nie będzie pożytku nawet w grach (ponieważ niewiele jest takich, które są pod nią stworzone), procesor który sprawi, że tekst "Aplikacja nie jest dostępna dla Twojego urządzenia" wryje się mocno w mózg, gabaryty które nie sprzyjają mobilności (bo laptopa to to nie zastąpi, wcześniejsze porównania do Macbooka to jeden wielki LOL) i cena z kosmosu. Yup, faktycznie warto się w to coś ładować ;) Gdyby tam był Windows to jeszcze, ale za Androida? Meeeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu mówi, że procesor jest w stanie udźwignąć każdą bardziej wymagającą grę, a na filmie jak byk widać, że podczas grania w niektóre gry, tablet dostaje zadyszki, choć to zapewne przez tak wysoką rozdzielczość ekranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Yoga 2 10" bo taki to Orange chciał mi wcisnąć na dwa lata po ok. 90zł miesięcznie bez płatności na start. Odmówiłem gdyż uważam tablet za rzecz zbędną. Gazety i portale informacyjne mogę czytać na smartfonie a mam Sony Xperia Z. W przypadku takiego telefonu tablet jest zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 13:59, marekl1975 napisał:

W przypadku takiego telefonu tablet jest zbędny.

Zgadzam się, smartfon z wyższej półki może go spokojnie zastąpić. Sam mam Google Nexusa 5 i żaden tablet do szczęścia nie jest mi potrzebny, gdyż procek w tym urządzeniu spokojnie pozwala na bezproblemowe surfowanie po Internecie. Według mnie tablet ma sens tylko wtedy, gdy jest z Windowsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 14:17, Prince_Miki napisał:

> W przypadku takiego telefonu tablet jest zbędny.
Zgadzam się, smartfon z wyższej półki może go spokojnie zastąpić. Sam mam Google Nexusa
5 i żaden tablet do szczęścia nie jest mi potrzebny, gdyż procek w tym urządzeniu spokojnie
pozwala na bezproblemowe surfowanie po Internecie. Według mnie tablet ma sens tylko wtedy,
gdy jest z Windowsem.


Jak się Tobie spisuje ten Google Nexus? Porównywalny z Xperią Z? A tak swoją drogą tablet jest dobry dla kogoś kto sporo podróżuje a sprzęt potrzebuje tylko do maila, czytania gazet itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 14:34, marekl1975 napisał:

Jak się Tobie spisuje ten Google Nexus? Porównywalny z Xperią Z?

Tak naprawdę Xperia Z i Nexus 5 to ta sama klasa telefonów, jednakże Xperia jest starsza, ma słabszy procesor i nakładkę producenta, która bardziej obciąża system, niż czysty Android, na którym pracuje LG, dlatego też sprzęt od Google''a jest zauważalnie szybszy, niż Sony. Wiem, bo miałem okazję zapoznać się z Xperią Z. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stary Android, gigantyczny wyświetlacz, który jest kompletnie bez sensu (niewiele aplikacji
> przystosowanych interfejsem pod tablet, większość to porozciągane wersje ze smartfonów),
> kosmiczna rozdzielczość z której i tak nie będzie pożytku nawet w grach (ponieważ niewiele
> jest takich, które są pod nią stworzone), procesor który sprawi, że tekst "Aplikacja
> nie jest dostępna dla Twojego urządzenia" wryje się mocno w mózg, gabaryty które nie
> sprzyjają mobilności (bo laptopa to to nie zastąpi, wcześniejsze porównania do Macbooka
> to jeden wielki LOL) i cena z kosmosu. Yup, faktycznie warto się w to coś ładować ;)
> Gdyby tam był Windows to jeszcze, ale za Androida? Meeeeh.
> Stary Android, gigantyczny wyświetlacz, który jest kompletnie bez sensu (niewiele aplikacji
> przystosowanych interfejsem pod tablet, większość to porozciągane wersje ze smartfonów),
> kosmiczna rozdzielczość z której i tak nie będzie pożytku nawet w grach (ponieważ niewiele
> jest takich, które są pod nią stworzone), procesor który sprawi, że tekst "Aplikacja
> nie jest dostępna dla Twojego urządzenia" wryje się mocno w mózg, gabaryty które nie
> sprzyjają mobilności (bo laptopa to to nie zastąpi, wcześniejsze porównania do Macbooka
> to jeden wielki LOL) i cena z kosmosu. Yup, faktycznie warto się w to coś ładować ;)
> Gdyby tam był Windows to jeszcze, ale za Androida? Meeeeh.
Leczysz sie juz czy jeszcze? Fanie windoze nie widziales nie miales stycznosci a juz pierdzielisz trzy po trzy to ze cie nie stac to nie musisz gadac glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 15:54, masywu napisał:

Leczysz sie juz czy jeszcze? Fanie windoze nie widziales nie miales stycznosci a juz
pierdzielisz trzy po trzy to ze cie nie stac to nie musisz gadac glupoty


Ostrzeżenie za wycieczki osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować