Zaloguj się, aby obserwować  
Cossack777

MTV - jakie programy lubicie oglądać ???

52 postów w tym temacie

south park, dirty sanchez, wild boyz.., a tych idiotycznych penetratorów, jakiś tam takich talkshow nie lubie, troche żenada:P
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pimp my ride, Date my mom, Happy Tree Friends, South Park, Rodzina Osbourne''ów, MTV wkurza, Penetratorzy, Moja własna gwiazda( czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 70% programów robionych przez MTV to jedna wielka kupa. Jedynie Pimp my ride zdzierże a na takie produkcje jak Jackass i im podobne nie mogę patrzeć i nie wiem co może być fajnego w oglądaniu gościa który bawi się fajką konia lub zjada jego odchody mnie rwie na hafty !!?? MTV była telewizją muzyczną i o wszystkim tym co muzyki i gwiazd dotyczyło a co ma jedzenie własnego gów.a do muzyki to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię oglądać South Park i Jackasso podobne programy, a nie lubię Happy Tree Friends i Naznaczonych (obejrzałem jeden odcinek i już więcej nie mam zamiaru). Kiedyś oglądałem Pimp My Ride ale teraz tak beznadziejnie "picują", że mi się odechciało. Podobają mi się też Przerysowani ale rzadko na ten program trafiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 18:49, SinClers napisał:

jak się nazywa raper z Pimp my Ride?(ten co prowadzi ten program)


Zapewne chodzi Ci o prowadzącego wersji USA - Xzibit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:27, choper napisał:

Od juta jest nowa edycja edycja Penetratorów, ale nakręcona w całości w Polsce :]


U mnie nie byli na szczęście, już się boje jakby mi moje skarby spod łużka wygrzebali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Vh1 bo tam jest jeszcze trochę muzyki, z MTV podchodzi mi jedynie Pimp My Ride i south park (chociaz zdubbingowy/ z lektorem to nie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować