Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne ze zwiastunem premierowym. Twórcom zależy także na graczach okazjonalnych

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Nie tylko najbardziej zagorzali fani twórczości From Software są mile widziani w świecie Bloodborne'a. Być może uwagę tzw. niedzielnych graczy do tego tytułu przyciągnie zwiastun premierowy.

Przeczytaj cały tekst "Bloodborne ze zwiastunem premierowym. Twórcom zależy także na graczach okazjonalnych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to jakoś nadal nie zachwyca. Ani graficznie, ani grywalnościowo. Muzyka ładna, ale reszta przeciętna jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłoby niesamowite? Od kiedy "boosty" są niesamowite? Fan LittleBigPlanet będzie uciekał, a doświadczony będzie siekał bossów. Od razu widać, że po tym PR-owym gadaniem kryje się skok na kasę niedzielnych graczy. Mimo wszystko tryb kooperacji to dobry pomysł, ale mam nadzieję, że nie będzie tak słabo zrobiony jak w DS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wózek na końcu otoczony murkiem i on na pustym placu podjeżdża mi bosikiem :D Niech to jeszcze 12 dni osoby co zamawiały pre ordery powinni dostać 5 dni wcześniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać jak w to zagram, uwielbiam mroczny klimat :D Edycja Limitowana zamówiona :) ale nie na gram.pl bo macie za drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować