Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - fabryka anegdot

5 postów w tym temacie

A po co zmieniać coś co było dobre :P Fakt faktem, przy fc3 bawiłem się lepiej ( głównie chodzi mi o klimat ), ale fc4 przeszedłem z wielką chęcią i nie obrażę się jeśli fc5 będzie podobne. A co do smaczków jak koza trzymana w szponach przez orła to były jeszcze świnie a nawet trafiłem raz czy dwa jak orzeł porywał nawet człowieka ^^ albo honey badger sam rozgromił uzbrojony po zęby oddział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie daję siana z grami od Ubi. Nie dlatego, że ostatnio modnie jest ich hejtować, ale za ich totalnie beznamiętne rzemieślnictwo. Klepią wszystkie gry od sztancy. Przepis na grę UBI - sandbox, losowe eventy, plus miliard powtarzalnych questów. Branża zabrnęła w dziwny zaułek. Nie przypominam sobie by w grach A.D. 2000 (przykładowo) trzeba było w jakiejś grze kilkanaście razy powtarzać jakiś quest bynajmniej nie z powodu zgonu. A tutaj w koło macieju, jak nie posterunki, konwoje, czyszczenie magazynów, etc. Sorry, ale już mnie zmęczyło wspinanie się na wszelakie wieże, dzwonnice i punkty CtoSu. Odbijanie posterunków, kryjówek. Żmudne szukanie pierdyliarda znajdziek, które prawie nic nie dają i nie rekompensują włożonego czasu w ich znajdywanie. Meh.
A przepraszam, gry od UbiArt dają radę. Tylko one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w FC4 na ps4 i bawię się świetnie, w ogóle mnie nie nudzi odbijanie kolejnych strażnic, raczej sprawia mi to radochę, gra jest dla mnie rewelacyjna, mam już przegrane 50h niedługo będę kończył. Co do smaczków w grze widziałem jak orzeł porwał świnie :D co do miodożera(ratel) to jest niesamowite zwierze mega wytrzymałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować