Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obłąkane Króliki tylko na Wii?

32 postów w tym temacie

Fett

Czołowa postać francuskiego oddziału Ubisoftu, a za razem autor Beyond Good and Evil oraz adaptacji King Konga - Michel Ancel – udzielił wywiadu dla Nintendo Power Magazine. Powiedział w nim, że najnowsza część przygód Raymana produkowana jest obecnie wyłącznie na nowe urządzenie Nintendo.

Przeczytaj cały tekst "Obłąkane Króliki tylko na Wii?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 14:09, Filip92 napisał:

Króligi fajne ale czy to ma sznes kupować konsole tylko dla jednej gry.!!!!!

Jeżeli jest to np. taki MGS - owszem:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 14:09, Filip92 napisał:

Króligi fajne ale czy to ma sznes kupować konsole tylko dla jednej gry.!!!!!

W dniu premiery Wii, razem z Raymanem ukaże się ok. 20 innych gier w tym Red Steel, Metroid 3 i Zelda, więc nie wiem jak Ty ale ja kupię Wii dla co najmniej 4 gier:)

A co do Rayman 4, lepiej nie mogli zrobić, po pokazach na E3 już było wiadomo, że ta gra zbyt wiele by straciła na PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och nie! Ja tak pragnąłem zagrać w Obłąkane Króliki! Nie przeżyję, ach!

Poważniej-Rayman nigdy mnie nie pociągał. Gra wydawała mi się być zbyt infantylną (chociaż są gry "dla dzieci", które potrafią być grywalne dla wszystkich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 14:45, MonkOfWar napisał:

Poważniej-Rayman nigdy mnie nie pociągał. Gra wydawała mi się być zbyt infantylną (chociaż
są gry "dla dzieci", które potrafią być grywalne dla wszystkich).

Gry dla dzieci to np. Hugo, Barbie czy Bob Budowniczy.

Takie gry jak Rayman co najwyżej można nazwać grami dla wszystkich, bo to że gra ma kolorową grafikę nie oznacza że jest infantylna, a poprzednie części Raymana miały takie "momenty", że wyprowadziłyby z równowagi niejednego starszego gracza, nie mówiąc o biednych dzieciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 15:06, 1602 napisał:

Takie gry jak Rayman co najwyżej można nazwać grami dla wszystkich, bo to że gra ma kolorową
grafikę nie oznacza że jest infantylna, a poprzednie części Raymana miały takie "momenty",
że wyprowadziłyby z równowagi niejednego starszego gracza, nie mówiąc o biednych dzieciach:)


Dokładnie !
To tak jakby powiedzieć - ,że wszystkie Anime są dla dzieci - bo wyglądają jak "Bajki"...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupił :P gdybym miał Wii :P (ale że nie mam poczekam może jak kontroler będzie czymś rewolucyjnym to i na PC sie pojawi :P być może nawet z Gierką :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo Beyond Good and Evil czekamy na squela znaczy sie drugą część.
A co Raymana pamiętam że grałem 3 i grało mi się bardzo przyjemnie ale , moźe jednak wyjdzie na PC.
Grafika nawet nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHH szkoda zawsze lubiłem sobie pogrywac w raymana 3 była bardzo fajna a tu tylko wychodzi na tą smieszną konsole z .. fajną nazwa ;) no szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 18:43, Pioperus napisał:

Opłaca się kupić konsole dla kilku gier?


Zależy od światopoglądu (czytaj: portfela). PC też się kupuje dla kilku gier, a potem udaje, że jest do pracy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 18:43, Pioperus napisał:

Opłaca się kupić konsole dla kilku gier?


Zależy jaką konsolę i dla jakich gier.
Ludzie kupowali XBoxa tylko dla Halo, albo GameCube`a dla Zeldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bunnies very useful Scientific Facts
Fact #123

Bunnies can''t use Wii revolutionary controller...
BUT THEY CAN DANCE!

... jeżeli ktoś nie rozumie dowcipu to niech poszuka paru filmików promujących "króliczki Ancela" :). Polecam odwiedzić www.gametrailers.com. Poza tym - Panowie (i Panie)! Mówicie tutaj, że kolorki, wesolutkie postacie (itp.) to od razu domena "rzeczy dla dzieciaków". Ja Raymana 2 i 3 przeszedłem po kilka razy a niedawno stuknęła mi osiemnastka więc proszę mnie nie rozśmieszać :). Dla osób, które nie zostały jeszcze przekonane przez wypowiedzi pozostałych o podobnym zdaniu mogę jeszcze dodać, że w trzeciej części były fragmenty, które małe dzieci w ogóle by przeoczyły (lub nie zrozumiały) podczas gdy doroślejszy gracz śmieje się przy nich do łez. To naprawdę doskonały przykład gry dla osób w wieku "dowolnym". A jeszcze teraz z możliwościami Wii! Autorzy dali jeszcze do zrozumienia, że będziemy mieli możliwość bawienia się muzyką, ubiorem bohatera... jednym słowem szykuje się kolejna zwariowana przygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować