Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Need For Speed założyli nowe studio, w Rumunii

7 postów w tym temacie

> NFS i fabuła...
Już raz próbowali robiąc Undercover. Cóż było lepiej niż później, ale raczej powinni wrócić do czasów Carbona i wcześniejszych. Po Carbonie NfS za dobre nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > NFS i fabuła...
> Już raz próbowali robiąc Undercover. Cóż było lepiej niż później, ale raczej powinni
> wrócić do czasów Carbona i wcześniejszych. Po Carbonie NfS za dobre nie były.

A dla mnie Underground 2 i Most Wanted 2005 były najlepsze. Carbon kojarzy mi się z Windows Vista, którego nienawidziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem ekscytacji Undergroundami i Most Wanted 2005... Jak dla mnie te części to były najgorsze.

Najlepsze były wszystkie sprzed Undergroundów. I wielki powrót Hot Pursuit 2010. Rivals też był niczego sobie, ale zdecydowanie gorszy od pierwszego NFS''a Criterionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro studio jest w Rumunii to powinni zrobić ''rumuńską'' fabułę. Ostatnio pisano, że pewien Rumun z Mercedesa próbował coś wciskać innym kierowcom na polskiej autostradzie. Pojawiła się policja i rozpoczął się pościg. Ww. Rumunowi zabrano prawko i ukarano mandatem i coś mu tam jeszcze grozi (uciekał z żoną i dzieckiem w samochodzie).

Tak powinna się prezentować fabuła najnowszego NFSa. Jako Rumun musimy nielegalnie sprzedawać towary na autostradzie. Najpierw podrobione perfumy, potem perskie dywany z Lidla, a na koniec biżuterię. Od czasu do czasu za proceder goni nas policja. Za sprzedawane towary kupujemy i tuningujemy coraz to lepsze samochody. Czasami musimy też zmierzyć się z oszukanymi klientami, którym wcisnęliśmy podróbki. OTO PRZYSZŁOŚĆ NFSa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować