Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Hearthstone z datą premiery

7 postów w tym temacie

Kurcze, jak czytam te przetłumaczone na polski nazwy to jakbym czytał o zupełnie innej grze. Dopiero gdy przetłumaczę na angielski to wiem o co chodzi.
Blackrock Mountain, Blackrock Depths, Balckrock Spire, Blackwing Lair

Ale 22 euro za takie DLC to wg mnie stanowczo za dużo. Monet też potrzeba sporo, więc sobie odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze, jak czytam te przetłumaczone na polski nazwy to jakbym czytał o zupełnie innej
> grze. Dopiero gdy przetłumaczę na angielski to wiem o co chodzi.
> Blackrock Mountain, Blackrock Depths, Balckrock Spire, Blackwing Lair
>
> Ale 22 euro za takie DLC to wg mnie stanowczo za dużo. Monet też potrzeba sporo, więc
> sobie odpuszczam
Nikt za darmo nie będzie tworzył contentu i utrzymywał serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w oryginale jest "Blackrock Mountain", bo już się zacząłem zastanawiać, jak będą się czuć mieszkańcy Czarnogóry odpalając ten tytuł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 08:26, scyzor napisał:

Nikt za darmo nie będzie tworzył contentu i utrzymywał serwerów.


A ja uważam, że nowy content (czyli paręnaście kart i ''adventure'', którego przejście zajmie w sumie 2, może 3 godziny) nie jest warty tyle, co pełnoprawny tytuł (i to czasem nawet na premierę - wiem że Pillars of Eternity to pewnie cenowy wyjątek, ale zawsze).

Ale w końcu gra jest f2p - więc gracz f2p może sobie na całość pofarmić ponad miesiąc (chyba że jest wymiataczem na arenie, ale jaki procent graczy takich się znajdzie? niewielki na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować