Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - zobacz nowe screeny z wersji na PC

25 postów w tym temacie

> Nie ufam trailerom od czasów Watch Dogs i Unity :D Wiem, że to nie R*, ale i tak uwierzę
> w ich dobrą robotę dopiero po 14 jak osobiście zagram. Screeny i filmiki będą się super
> prezentować i oby było chociaż trochę podobnie na kopii, którą mam nadzieję zgarnąć w
> dniu premiery.

Również podzielam opinię. Trzeba również zauważyć, że seria GTA rozwija się jedynie graficznie... niestety taka prawda. Brakuje tutaj jakiegoś świeżego podejścia. Oczywiście ciemny lud znowu połknie haczyk i pędem do sklepów.

Watch Dogs miał to coś, co mogło dać świeży powiew grom tego typu (chociaż samo WD było słabe podobnie jak Dragon Age III), jednak chyba GTA nie zmałpuje WD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby GTA zmałpowało syf nr 2 od ubisoftu (nr 1 to Unity) choćby dlatego że gra jest na rynku dłużej niż Watch_Dogs i ludzie wyrobili sobie zdanie o grze. Nie widzę powodu do małpowania biorąc pod uwagę że na PC, X360 czy nowej generacji W_D wyglądało tak samo badziewnie i niezgodnie z pamiętnym gameplayem z E3. I zgadzam się, Grand Theft Auto stoi w miejscu i potrzebny jest powiew świeżości (czasy prohibicji mi się marzą). Niezależnie czy wersja PC okaże się niewypałem czy też cudem i tak będzie biła na głowę grę o typie w czapce i z telefonem. A będzie tak bo Rockstar moim zdaniem w swoje gry daje coś więcej niż pieniądze i majaki analityków którzy nie widzą różnicy między 30 fpsami a 60. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 19:39, KiValasZtaZ napisał:

Wątpię aby GTA zmałpowało syf nr 2 od ubisoftu (nr 1 to Unity) choćby dlatego że gra
jest na rynku dłużej niż Watch_Dogs i ludzie wyrobili sobie zdanie o grze. Nie widzę
powodu do małpowania biorąc pod uwagę że na PC, X360 czy nowej generacji W_D wyglądało
tak samo badziewnie i niezgodnie z pamiętnym gameplayem z E3.


Przestańcie już tak jechać po Ubi.
Przede wszystkim, Unity to nie żaden " syf ", tylko jedna z trzech najlepszych odsłon serii ( obok dwójki i trójki ).
Po drugie, Watch_Dogs jednak lepiej wygląda na PC, gdzie - w przeciwieństwie do konsol, są już od dawna odpowiednie mody ( tak, mam PS4 i miałem okazję zagrać i na konsoli ).
Po trzecie, Rockstar potrafi wprowadzić downgrade oprawy graficznej nawet po premierze gry w patchu, czego przykładem jest brak efektu Parallax Occlusion Mapping po najnowszej aktualizacji, oraz wcześniejsze zniknięcie wizualnego zniszczenia pojazdów. Oby na PC nie było takich kwiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować