Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 17:55, olki77 napisał:

Ciekawostka.
Gram sobie w Gothica i telewizor gra, nagle słysze że coś bezimienny mówi , ale coś nie za
bardzo na temat , a okazało się że osoba która podkłąda głos bohaterowi gry gra w serialu Plebania.

od dawna zastanawiam się, skąd znam głos tego celnika...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:55, olki77 napisał:

Czy muszę wypełniać zadania w Geldern żeby dostać się do szamana , czy mogę nie wypełniać tego
i pójśc do Trelis?
W gelder jest coś ważnego do roboty.

Po wykonaniu tych zadań, szaman da Ci mapę wykopalisk, więc decyzja nalezy do Ciebie. Nie bez znaczenia jest także doświadczenie, które za te zadania mozna otrzymać.

Dnia 30.12.2006 o 17:55, olki77 napisał:

Ciekawostka.
Gram sobie w Gothica i telewizor gra, nagle słysze że coś bezimienny mówi , ale coś nie za
bardzo na temat , a okazało się że osoba która podkłąda głos bohaterowi gry gra w serialu Plebania.

Od tego serialu raczej trzymam się z daleka, więc nie poznam tożsamości naszego Bezimiennego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:16, Drewko napisał:

Ja właśnie oczyściłem Gothe :P ten demon cos słaby, a myślalem że bede miec problemy. teraz
do teleportu :P

robiłeś to z Gornem? (bez skojarzeń!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:18, squeglee napisał:

Plebanii nie oglądam :-P, ale byłbym wdzięczny, gdybyś powiedział mi kogo w tym serialu gra
Jacek Mikołajczak.

Ja też sporadycznie, ale facet właścicielki gospody jest celnikiem i wydaje mi się, że to właśnie Pan Mikołajczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą obawiałem się, że CDP coś może strzelić do głowy i wezmą jakiegoś Piotra Fronczewskiego albo Cezarego Pazurę na bezimiennego. Na szczęście tłumaczenie trzyma poziom. Chociaż do Kertha można się przyczepić, głos Roberta Gawlińskiego sam w sobie jest niezły, ale nie pasuje do tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:24, squeglee napisał:

Przed premierą obawiałem się, że CDP coś może strzelić do głowy i wezmą jakiegoś Piotra Fronczewskiego
albo Cezarego Pazurę na bezimiennego. Na szczęście tłumaczenie trzyma poziom. Chociaż do Kertha
można się przyczepić, głos Roberta Gawlińskiego sam w sobie jest niezły, ale nie pasuje do
tej postaci.

a widziałeś może jakieś filmiki z angielskiej wersji (zakładam, że nie grałeś w Angielską. mi kolega wciskał, ale jak usłyszał moją opinię to od razu kupił oryginał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym cover dvd z CDA zamieszczony byl filmik komenowany przez jednego z twórców i można było tam usłyszeć angielski głos bezimiennego. Powiem tylko tyle, że mamy dobrze, że żyjemy w Polsce :-D. Tamten głos pasował raczej do XIX wiecznego lorda niż dzielnego woja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 18:29, Guciothic napisał:

a widziałeś może jakieś filmiki z angielskiej wersji (zakładam, że nie grałeś w Angielską.
mi kolega wciskał, ale jak usłyszał moją opinię to od razu kupił oryginał)

piłem do tego, że angielski bezi ma taki głos, że się słabo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:13, Guciothic napisał:

Wiecie, co się stanie, jak w INI G3 wpiszecie Test Mode=True z dużej litery? Nie mówię tu o
aktywacji kodów.

To co w końcu z tym Test mode? Wie ktoś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:41, Guciothic napisał:

To co w końcu z tym Test mode? Wie ktoś czy nie?

Ja przemienisz z Test mode=false na Test mode=true to włanczasz w grze okienko do wpisywania kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:41, gothicsheep napisał:

Czy można jeszcze przywrócić zablokowany temat?


To nie jest temat w którym pytamy o takie rzeczy ale jeśli chcesz wiedzieć to nie można zrobić czegoś takiego ...

Co do Guciothic to powiem ci że chyba nie ma to różnicy ale lepiej napisać z małej jeżeli chcesz mieć uaktywnioną konsolę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się