Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 20:26, YahooPL napisał:

Według mnie to tak naprawdę za kilka lat na cztery razy mocniejszych kompach niż teraz są docenimy
tą grę w stu procentach i uznamy że jak na swoje czasy była naprawdę genialna. Zwłaszcza kiedy
się będzie spoglądać na równie genialną Edycję Kolekcjonerską którą również mam na mojej półce
na honorowym miejscu :)

nie chcesz jej sprzedać albo zamienić na zwykłą z dopłatą:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:26, YahooPL napisał:

> Jestem Gotikiem nieco zawiedziony. Oczywiście, jest naprawdę fajny i w ogóle, lecz widać,
że
> twórców bardzo popędzano. A mogło być tak pięknie... gdyby mieli jeszcze kilka miesięcy,
na
> pewno poprawiliby sporo żeczy, które teraz nieco szwankują (przede wszystkim płynność
gry,
> a raczej jej brak, potrafi doprowadzić do zadyszki naprawdę mocnego kompa). Pomimo tego,
naprawdę
> im się udało, i myślę, że tego Gotika można nazwać godną kontynuacją poprzedniej części.


Według mnie to tak naprawdę za kilka lat na cztery razy mocniejszych kompach niż teraz są docenimy
tą grę w stu procentach i uznamy że jak na swoje czasy była naprawdę genialna. Zwłaszcza kiedy
się będzie spoglądać na równie genialną Edycję Kolekcjonerską którą również mam na mojej półce
na honorowym miejscu :)


Aha, święta racja, nie ma co gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:25, Guciothic napisał:

> > Mój komputer ,właściwości i tam cos z pamięcią poprzstawałem .Gothic 3 chodzi lepiej
.
> > > A dokładniej. Proszę ;).
Mój Komputer-> właściwości-->zaawansowane-->wydajność-->pamięć wirtualna-->zmień
chociaż nie widzę sensu zbyt dużo dawać bo dysk jest o wiele wolniejszy od ramu i wtedy wolniej
działa. Gothic i tak przy minimalnych zużywa najwyżej 780MB wirtualnej.

Miałem ustawione 768 ,a zmieniłem na 780 czy to poprawi płynnośc gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:29, Guciothic napisał:

nie chcesz jej sprzedać albo zamienić na zwykłą z dopłatą:)?


Takie coś chyba niestety odpada. Ta gra i jej wydanie ma dla mnie wartość sentymentalną, która z upływem lat się powiększy. Zwykli ludzie tego nie rozumieją. Mam nadzieję, ze ty zrozumiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:32, Guciothic napisał:

oficjalnie zaleca się ustawić 2,5 razy więcej niż ramu, ale jeżeli masz 512MB to ustaw 1024
(żeby wyrównać binarnie)

Ja mam 1024ramu to na ile mam ustawic rozmiar początkowy żeby poprawnie chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:31, YahooPL napisał:

> nie chcesz jej sprzedać albo zamienić na zwykłą z dopłatą:)?

Takie coś chyba niestety odpada. Ta gra i jej wydanie ma dla mnie wartość sentymentalną, która
z upływem lat się powiększy. Zwykli ludzie tego nie rozumieją. Mam nadzieję, ze ty zrozumiesz
...

wiesz... ja miałem ją kupić, ale musiała to robić moja siostra na adres swojego chłopaka, bo miałbym ała od domowników, że kasę marnuję... Z powodu pewnych zawirowań dowiedziałem się, żże nie nie zdążyli:(((((((((( chlip więc mnie nie dobijaj, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:34, Prateorian napisał:

> oficjalnie zaleca się ustawić 2,5 razy więcej niż ramu, ale jeżeli masz 512MB to ustaw
1024
> (żeby wyrównać binarnie)
Ja mam 1024ramu to na ile mam ustawic rozmiar początkowy żeby poprawnie chodził?

w miarę możności podczas grania włącz sobie menedżer zadań i sprawdż w zakładce wydajniość użycie wirtualnej , ale skłaniałbym Cię do 2048MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:37, Guciothic napisał:

> > oficjalnie zaleca się ustawić 2,5 razy więcej niż ramu, ale jeżeli masz 512MB to
ustaw
> 1024
> > (żeby wyrównać binarnie)
> Ja mam 1024ramu to na ile mam ustawic rozmiar początkowy żeby poprawnie chodził?
w miarę możności podczas grania włącz sobie menedżer zadań i sprawdż w zakładce wydajniość
użycie wirtualnej , ale skłaniałbym Cię do 2048MB.

Umnie pisze że rozmiar maksymalny to 1536 na 2048 nie da rady. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Gdy zbieram ludzi do wyzwolenia kopalni w Klanie Młota od orków to musze zebrac paru ludzi .Gdy ide do Klany Wilka i rozmawiam z Grimem to powiedział ze musza mysliwi wrocic.Gdzie oni sie znajdują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.12.2006 o 20:39, Prateorian napisał:

> użycie wirtualnej , ale skłaniałbym Cię do 2048MB.
Umnie pisze że rozmiar maksymalny to 1536 na 2048 nie da rady. :|

spróbuj dać rozmiar niestandardoey to i z 20 GB pójdzie, tylko, że to nie ma większego(ani mniejszego) sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:59, Lee123 napisał:

Heh ja się dziwie że ten koleś na tym filmiku wogóle odpalił Gothica przecież Geforce 2 MX
nie obsługuje żadnych shaderow

Jak widać można... Lecz jest różnica między odpaleniem, a grą. GeForce 2 MX nie gwarantuje płynnej gry, mimo tak mocno zubożałej grafiki... Lepiej więc nie kombinować, a zainwestowac w lepszy sprzęt lub... nie kupować Gothica 3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:59, Lee123 napisał:

Heh ja się dziwie że ten koleś na tym filmiku wogóle odpalił Gothica przecież Geforce 2 MX nie obsługuje żadnych shaderow


On ominął ten problem dzięki programowi 3D Analyze 2.36b (tak przynajmniej pisze w opisie tego filmu) ten program pozwala na odpalanie nowszych gier wymagajacych pixel shaderów na kartach które nie obsługuja żadnych shaderów ;) aczkolwiek taki trik nie jest możliwy ze wszystkimi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom macie rację takie granie nie dość że jest brzydkie to jeszcze bardzo uciążliwe na dodatek wygląda gorzej niż Gothic I a na tym sprzęcie to Gothic I by śmigał na najwyższychdetalach bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Gdy chcę wyzwolić kopalnie w Klanie Młota od orków to musze zebrac paru ludzi .Gdy ide do Klanu Wilka i rozmawiam z Grimem to powiedział ze musza mysliwi wrocic.Gdzie oni sie znajdują?

Dnia 30.12.2006 o 21:08, Lord Riven napisał:

Mam pytanie: czy ktoś wie skąd wziąć\znaleźć\dostać\kupić projekty broni z czystej magicznej
rudy
? Za odpowiedz z góry dzięki.


A w klanie młoto pytałeś np. Ingvara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:08, Lord Riven napisał:

Mam pytanie: czy ktoś wie skąd wziąć\znaleźć\dostać\kupić projekty broni z czystej magicznej
rudy
? Za odpowiedz z góry dzięki.

Można znaleźc takie projekty we wszelkich skrzyniach w całej Myrtanie. Jeśli będziesz miał szczęscie, to natrafisz na nie także w asortymencie niektórych kowali (np. Ingvara). Bynajmniej trzeba się naszukać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:08, Lord Riven napisał:

Mam pytanie: czy ktoś wie skąd wziąć\znaleźć\dostać\kupić projekty broni z czystej magicznej
rudy
? Za odpowiedz z góry dzięki.


Oile wiem, są one generowane losowo u kowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się