Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Uh nie było mnie 1,5 tygodnia w domu, a tu takie informacje ... :)
Eh już w Rosji gierka jest ? Przełożona premiera ? Za 2 tygodnie? :( Szkoda, kiepawo i w ogóle ...
Patch - miejmy nadzieję, że pojawi się szybko, bo chyba niezbyt będzie sens zaczynania gry bez patcha (jak znam życie gierka będzie mocno niegrywalna przez bugi + utracone sejwy).

Jakoś dziwnie wygląda ta ocena z PC Gamera ... w każdym razie po tych wszystkich zapowiedziach, beta testach i gameplayach jestem bardzo pozytywnie nastawiony na CS''a, więc zobaczymy jak to wygląda ...
Dobra idę oglądać nowe filmiki na youtubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:37, Crew 900 napisał:

Wiedziałem że tak będzie , oni po prostu gier nie umieją robić ,
Chyba rezygnuję z zakupu ....

JA tez chyba zrezygnuje, albo kupie po pol roku kiedy zostanie wydanych sporo patchy, bo znowu panowie z GsC spieprzyli robote ( a wiedzialem zeby im nie uffac) ale napewno nie kupie w dniu premiery...
Rozczarowanie i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Czystego Nieba to ja jeszcze się zdecyduje, nad kupnem. Bo niestety te opinie nie są pozytywne. Lecz w Fresh Airze na hyperze wyglądała na całkiem porządną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:38, LPKorn3324 napisał:

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=305 - screeny + kilka słów od tych co grali


Eee tam, jak dla mnie nie ma w tym nic złego. A powyższe komentarze (ooo, nie kupię) mnie tylko śmieszą.
To będzie ten sam stalker, tylko trochę odświeżony, z nową fabułą, dodatkami itepe, czyli tylko lepszy może być.
Oskryptowane blowouty - chyba dobrze wnioskując z komentarza niejakiego mikew_86, jak pisze mają one znaczenie fabularne, więc niemiło by było gdyby na środku bagna zaskoczył nas bloutout i pozostałby tylko quick load...
Cztery nowe lokacje to zawsze coś - poza tym stare zostaną odświeżone, pozmieniane (jednostki, umiejscowienie przedmiotów ... w końcu to ta sama Zona co rok później!)
Nie rozpaczam z powodu podziemi, ale to akurat kwestia gustu - niezbyt lubiłem X18 itepe, po prostu trochę straszno tam było, a ja niezbyt lubię tego :P :P Ale podobno są Podziemia Prypeci ... może jakieś sprecyzowanie ocb ?
Patch - to było wiadome: stalker to stalker i trudno po nim oczekiwać od razu bezbłędnej wersji :)
Okrojenie elektrowni - imo to ze względów fabularnych ... przecież tylko Striełok tam dotarł, nie ? :)

Jak dla mnie to szykuje się super gierka, odkrywanie świata, wojna frakcji, szukanie smaczków, co się zmieniło, zobaczenie starych znajomych, gra w grupach itepe. Poza tym lubiłem poprzedniego Stalkera, więc wiem, że CS spodoba mi się jeszcze bardziej, bo w końcu będzie jeszcze więcej fajnych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przekonałeś mnie. Prawdę mówiąc ja jeszcze Cienia Czarnobyla nie skończyłem, przez Bluescreeny co mi się pojawiają podczas gry, więc za bardzo nie wiem ocb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć na pierwszą część też wszyscy narzekali, że zabugowana, za długo się ładuje, że potwory za głupie, że za bardzo odeszli od projektu Oblivion Losta ,a na końcu i tak sie okazało że jest to jedna z najlepszych strzelanek ostatnich lat.
Ja Clear Sky kupuje w ciemno i jestem przekonany, że mimo pewnych niedoróbek będę się świetnie bawił ponownie odwiedzając zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:52, Crew 900 napisał:

W Ciemno , czyli pirata ........

OT
W ciemno, czyli w kupionego oryginała bez grania w demo/betę itp. Nowego S.T.A.L.K.E.R.-a, kupuję podobnie jak darkwind21 w ciemno, bo jestem fanem Cienia Czarnobyla. Mnie też bezpodstawnie posądzisz o piractwo, Panie Viru... Crew 900? Nie masz żadnych dowodów, że darkwind21 chce piracić, więc po co spamujesz? Zresztą, o ile się nie mylę, na poprzednie konto dostałeś bana, właśnie za puszczanie linków do nielegalnej bety Czystego Nieba. ;]
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:52, Crew 900 napisał:

W Ciemno , czyli pirata ........



Ja tam nie wiem gdzie się w gry zaopatrujesz, ale u mnie "w ciemno" oznacza, że daje grze kredyt zaufania i kupuje ją bez względu na komentarze "specjalistów" i sam będę ją oceniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:52, Crew 900 napisał:

W Ciemno , czyli pirata ........


OMG i mówi to gościu, który dostał bana na poprzednie konto za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Czarno oznacza pirata kupić u Ruskich ;]

Ps. a bana dostałem za to że napisałem coś ......
A żadnych linków do bety nie podawałem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:51, Crew 900 napisał:

U mnie na Czarno oznacza pirata kupić u Ruskich ;]


A gdzie ktoś napisał że kupi na czarno ?
Napisał że kupi w ciemno a to są dwie róźne rzeczy. No, ale głodnemu chleb na myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem te niepochlebne opinie i... nadal mam zamiar kupić :) Dla tych kilku nowych lokacji, wojen frakcji i ulepszania broni wykosztuję się na grę. A filmiku końcowego nie oglądam, bo nie chcę sobie psuć zabawy.

Swoją drogą to jednak świństwo, że wycięto podziemia Prypeci. Myślę że studiu odpowiedzialnemu za Stalker''a przydałoby się kilku odpowiedzialnych i kreatywnych programistów, bo jak na razie mają mnóstwo pomysłów, ale z ich realizacją wychodzi delikatnie mówiąc cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, ulepszanie broni to dla mnie bardzo fajna opcja w CS :) Nie trzeba będzie szukać unikalnych broni, bo samemu będzie można przerobić karabin, by strzelał danym typem amunicji. A dodać do tego większą celność, mniejszy odrzut, większą szybkostrzelność, większy magazynek ... miód ! Ah nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się z pewnego źródła, że najpewniej polska premiera "Clear Sky" zostanie przełożona na 11/12 września, bo są nikłe szanse, że CDP się wyrobi z wydaniem na 5.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:11, mtwarog napisał:

Dowiedziałem się z pewnego źródła, że najpewniej polska premiera "Clear Sky" zostanie
przełożona na 11/12 września, bo są nikłe szanse, że CDP się wyrobi z wydaniem na 5.09.


Pewnego źródła, czyli że:
1. Jest to pewne na 100%
czy
2. pewne, czyli jakieś tam, którego nie chcesz wyjawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować