Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Przy obecnej złożoności kodu NIE MOŻNA wykluczyć błędów - ale skąd możesz o tym wiedzieć... Poza tym wydawcy gnają producenta, by gra była wydana jak najszybciej - czyli czasu na testy jest mało.
Dbanie o graczy objawia się właśnie wypuszczaniem patchy do wykrytych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 22:58, Crew 900 napisał:

Do Cień Czarnobyla też mieli mało czasu co ? Nom 7 lat produkcji , rzeczywiście , czas
nagli :O


Haha, może jesteś tak naiwny, że wierzysz, że GSC robiło tą grę przez 7 lat bez przerwy, dzień w dzień pracując ? Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 23:47, LPKorn3324 napisał:

aha zapomniałem o jednym, w grze będą podziemia aka laboratoria Jantaru - zresztą
ciekawie zrobione pod wzg przeciwników ;)


Aha, to jednak chodzenie po mrocznych zakątkach i tłuczenie mutantów które będą wyskakiwały zza rogu będzie. Kolejna okazja do zawału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 10:38, Outlander-pro napisał:

Aha, to jednak chodzenie po mrocznych zakątkach i tłuczenie mutantów które będą wyskakiwały
zza rogu będzie. Kolejna okazja do zawału :P


Będzie cudownie... lubię jak mi coś zza rogu wyskakuje, choć wolę jak coś się za plecami dzieje albo nad głową... hie hie hie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...
cdp daje tylko jedna naszywke (losowa) a jak widzimy cena takowej to tylko 30 rubli czyli za 4 naszywki placi sie ok 8,5 zl :P

ale sa z nich chytrusy :P nie chca sie podzielic z nami naszywkami - nawet za troszke wyzsza cene edycji kolekcjonerskiej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 11:42, morthi napisał:

cdp daje tylko jedna naszywke (losowa) a jak widzimy cena takowej to tylko 30 rubli czyli
za 4 naszywki placi sie ok 8,5 zl :P
ale sa z nich chytrusy :P nie chca sie podzielic z nami naszywkami - nawet za troszke
wyzsza cene edycji kolekcjonerskiej... :P


Grrr :/ No właśnie, eh jednak zostanę przy kolekcjonerce, ale szkoda z tymi dodatkami jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sczerze powiem, że miałem zamiar kupna kolekcjonerki, ale gdy ujżałem naprawdę bogate wydanie rosyjskiej EK szybko zmieniłem zdanie. Szkoda mi pieniędzy na bzdury pokroju papierowych książeczek, naklejek i innych "wspaniałych" dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polska tez nie jest wg mnie taka zla :) ponarzekalismy na forum i cdp dolozylo i zapalniczke i soundtracka na cd wiec nie mozemy (wg mnie) miec do nich zalu iz nie sluichaja glosu ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że w ogóle wydali EK. Nie był to ich tzw. priorytet (mała, liczba egz. i jak to mówią - biedna wersja). Popatrz na Conana, który zalega w sklepie - ile egz.. Ogólnie przejechali się na tym bo mogli dobrze zarobić. Nie wiem kto tam działał w EK i w ogóle (możliwe, że ten kłamca z CDP co faszerował nas tym swoim bełkotem) ale ogólnie to zrypali trochę wydanie tej gry. Nakleiki... dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst o dodatku to już maks. Niemożliwe by skopali grę aż tak bardzo...

A ta mapa co dałeś na gsc (nr 2) to wszystkie lokacje? Miała być m. in. mapka na wschód od Kordonu (Dark Escape) ale widać, że znowu została wycięta... Od baru w górę to było wiadome, oprócz tych podziemi Prypeci, ale też jakoś im przeszkadzały i poszły w odstawkę...

20080826001032

20080826001152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 00:19, Vormulac napisał:

Ten tekst o dodatku to już maks. Niemożliwe by skopali grę aż tak bardzo...

Wcale nie jest to tak niemożliwe, jakbyśmy chcieli w to wierzyć.

Tu
http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=x r&thm_page=2&thm_id=14155&sec_id=16
się ludzie dość chłodno wypowiadają o CS. Mnóstwo błędów, większych i mniejszych, niedopracowany engine, kiepskie AI (to dopiero dziwi), wysypy na pulpit itd. Nie dziwota, że od razu wyszedł patch z konkretnymi poprawkami. Nie zdziwiłbym się, gdyby jednak polski CS miał wyjść z jeszcze większym opóźnieniem z powodu aplikacji tego patcha. Jeśli gra jest tak niedopracowana jak mówią pierwsi gracze to gra bez patcha mogłaby być wyjątkowo trudna. Z kolei sejwy sprzed patcha nie działają z nim, więc cóż... chyba jednak lepiej poczekać z rozpoczęciem gry :).

Tekst o rozpoczęciu pracy nad dodatkiem raczej mnie teraz nie dziwi. Panowie się znowu nie wyrobili. Nie wiem czy im tam kasy na programistów nie wystarczy, czy samych programistów mają za mało.

ps. - ech... link jest podzielony, trzeba usunąć spację pomiędzy literami 'x' i 'r'. Coś to wklejanie długich linków w posty nie wychodzi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nazwa naszego stalkera nie jest zbyt przekonujaca: Szrama, nosz jasna cholera nie mogla byc blizna ? lepiej by to brzmialo.
Dobrze ze ja tworcom stalkera nigdy nie uffalem, dlatego nie kupuje narazie stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować