Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 21:46, rob300i napisał:


> a powiedz mi gdzie kupiłeśtego MGS-a Trójkę bo ja szukam i nie mogę nigdzie znależć

>
>


Żartujesz prawda? Ultima.pl, allegro.pl. Tyle chyba wystarczy do kupna.


Nie żartuje. jak ja szukałem to nic nie znalazłem nie wiem może to tylko przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:11, Neysha napisał:

Neysha

Świetna Kolekcja :) Mam pytanko , wiesz może gdzie kupić pierwszą część Splinter Cell , bo ja niestety nie mogę znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 20:55, scorp1986ionus napisał:

Qbasmok007
Ja osobiście nie kupiłbym trzech gier z tej kolekcji a zamiast nich kupiłbym coś innego
a chodzi o Hulka, Golden Eye i Saints Row ale to oczywiście tylko moje widzimisię a poza
tym kolekcja fajna.
:D:D


Co do Hulka to masz rację, że gra jest słaba, ale do Saints Row i GoldenEye nie wiem czemu się przyczepiłeś ... :)
Goldeneye sprawdza się najlepiej na świecie jako party game (przynajmniej dla mnie i dla moich kumpli), a Sasints Row to świetna kopia GTA, i jest w niej jeszcze sporo różnorakich smaczków tj. zabieranie swoich ludzi z gangu i we czterech wozić się autem i po chodnikach, nawalać każdego przechodni jaki się nawinie. Mi się podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:55, scorp1986ionus napisał:

gothic od drugiej częsci przez dodatek do trójki a gdzie jedynka ?


Jedynkę miałam z Play''a, więc nie dawałam zdjęcia. Pisałam to już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 09:44, Qbasmok007 napisał:


> Qbasmok007
> Ja osobiście nie kupiłbym trzech gier z tej kolekcji a zamiast nich kupiłbym coś
innego
> a chodzi o Hulka, Golden Eye i Saints Row ale to oczywiście tylko moje widzimisię
a poza
> tym kolekcja fajna.
> :D:D

Co do Hulka to masz rację, że gra jest słaba, ale do Saints Row i GoldenEye nie wiem
czemu się przyczepiłeś ... :)
Goldeneye sprawdza się najlepiej na świecie jako party game (przynajmniej dla mnie i
dla moich kumpli), a Sasints Row to świetna kopia GTA, i jest w niej jeszcze sporo różnorakich
smaczków tj. zabieranie swoich ludzi z gangu i we czterech wozić się autem i po chodnikach,
nawalać każdego przechodni jaki się nawinie. Mi się podoba :]



Ale nie obrażaj się :):)
ja tylko powiedziałem że w "mojej" kolekcji te gry nigdy by nie zagościły ale skoro podobają się tobie i twoim znajomym to OK
przecież każdy ma takie gry w które chętnie pocina ze znajomymi a które nie są rewelacyjne dla innych.
pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 09:30, Neysha napisał:

Jeśli chciałbyś nieużywaną, to teraz tylko pozostaje kupno Edycji Kolekcjonerskiej Splinter
Cell''a (SC 1, Pandora Tomorrow, Chaos Theory + 1 Bonus Disc) za 30 zł tutaj: http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/14449.
Sama mam to pudło i się bardzo opłaciło kupić ;)

Dziękuje za linka , mam tylko nadzieję , że będzie jeszcze we wrześniu do kupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna kolekcja :) Zbieram gry od 5 miesięcy te wszystkie a kiedyś mało grałem :) i te stare gry jak Quake , Doom zgubiłem znaczy się sprzedałem :)
PS.Te gry sprzedaje więc ostatnie zdjęcie kolekcji w całości Gier na PC ponieważ już mam 3 gry na PS3 no i za miesiąc kupię PS3 :P wreszcie moja konsolka a te gry sprzedaje koledze :) np.Wiedzmin zostaje :) Bioschock zostaje i STALKER te 3 gry a reszta do friendsa :P xD
aktualizacja:

20080827132130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś w totka ?? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć że tyle gier kupiłeś w pięć miechów... I jest PSP będzie PS3, na pewno wygrałeś w totka... Dobra kolekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te gry na PS3? No i dlaczego sprzedajesz gry na PC?! Ja bym sobie zostawił PC-owe exclusivy, a resztę koledze sprzedał :-). Aha, i gdzie zamierzasz kupić PS3 60gb? Przecież tego modelu już od dawna nie ma w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:09, rob300i napisał:

A gdzie te gry na PS3? No i dlaczego sprzedajesz gry na PC?! Ja bym sobie zostawił PC-owe
exclusivy, a resztę koledze sprzedał :-). Aha, i gdzie zamierzasz kupić PS3 60gb? Przecież
tego modelu już od dawna nie ma w sklepach...

Dobry pomysł exclusivy zostawię :) i tylko na PS3 gry będe kupywał :) a Konsole 60 GB mój kolega ma tą konsole 60GB i za 800zł mi sprzeda z okablowaniem i wszytkim albo kupię 80GB w sklepie za 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dave03

Najnowsze nabytki (Oblivion+Knights of the Nine & Shivering Isles) zakupione w Wirtusie za śmieszną cenę 39zł. Edycje Kolekcjonerską Obliviona, którą widać na drugim zdjęciu kupiłem już wcześniej.

20080827164751

20080827164814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:48, dave03 napisał:

dave03

Najnowsze nabytki (Oblivion+Knights of the Nine & Shivering Isles) zakupione w Wirtusie
za śmieszną cenę 39zł. Edycje Kolekcjonerską Obliviona, którą widać na drugim zdjęciu
kupiłem już wcześniej.

Obliviona z dodatkami też ostatnio kupiłem (jako prezent dla kolegi), a EK w grudniu zamówił brat. Wszystko oczywiście na wirtusie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2008 o 14:12, Kaucz napisał:

> tego modelu już od dawna nie ma w sklepach...
Dobry pomysł exclusivy zostawię :) i tylko na PS3 gry będe kupywał :) a Konsole 60 GB
mój kolega ma tą konsole 60GB i za 800zł mi sprzeda z okablowaniem i wszytkim albo kupię
80GB w sklepie za 1400zł


No to świetnie bo będziesz mógł zagrać w m.in. Shadow of the Collossus, ICO, God of War, FFXII, MGS2 i 3, Okami oraz wieeeele innych świetnych exclusivów na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:59, rob300i napisał:


> > tego modelu już od dawna nie ma w sklepach...
> Dobry pomysł exclusivy zostawię :) i tylko na PS3 gry będe kupywał :) a Konsole
60 GB
> mój kolega ma tą konsole 60GB i za 800zł mi sprzeda z okablowaniem i wszytkim albo
kupię
> 80GB w sklepie za 1400zł

No to świetnie bo będziesz mógł zagrać w m.in. Shadow of the Collossus, ICO, God of War,
FFXII, MGS2 i 3, Okami oraz wieeeele innych świetnych exclusivów na PS2.


Jakie PS2 ja kupuje PS3 zagram w takie gry : MGS 4 , Lair , Resistance 2 , Killzone 2 , LitleBigPlanet , Motorstorm itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:48, dave03 napisał:

dave03

Najnowsze nabytki (Oblivion+Knights of the Nine & Shivering Isles) zakupione w Wirtusie
za śmieszną cenę 39zł. Edycje Kolekcjonerską Obliviona, którą widać na drugim zdjęciu
kupiłem już wcześniej.

Oblivion + Knights of the Nine & Shivering Isles - wszystko to razem kupiłeś za 39 złotych ? Nie widziałem tej promocji na wirtusie , pewnie szybko zostało to wykupione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się