Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 09:35, Mac Cry napisał:

Dobra, miałem jeszcze zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości, czyli baardzo wielkie, i
na nim wszystko widac. Zadowolony? :P

Ech, żeby nie było:

Mac Cry


Ładna kolekcja :) Gratki za wszystkie te przygodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 09:35, Mac Cry napisał:

Dobra, miałem jeszcze zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości, czyli baardzo wielkie, i
na nim wszystko widac. Zadowolony? :P

Ech, żeby nie było:

Mac Cry


Kolekcja ładna, no może poza tą najniższą półką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o gry konsolowe, czy może płyty w tubie i pokrowcu? Nie martw się, to nie piraty :P Są to płytki ze zdjęciami lub filmikami rodzinnymi. A w pokrowcu są programy (sterowniki, płyty z KŚ etc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moja kolekcja. Niedługo dojdzie do niej CoD4 (pożyczyłem) i Stalker Clear Sky. Miałem jeszcze pudełko z CM:BO, ale gdzieś je niestety zgubiłem.

KANTAR1

20080830143443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:46, ignusss napisał:

Ignusss

Aukcje się kończą, paczki przychodzą :D klasyka rządzi :D pozdrawiam


WOW, ale oldschool :-). Jeżeli masz GBA to obowiązkowo kup sobie gry z serii Wario Ware, Wario Land oraz świetną Legend of Zelda: Minish Cap. Pozatym Pokemony na kieszonsolce są mega-grywalne (serio!).

PS. A co do Tabula Rasa, to grają w to jeszcze jacyś ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie.

Maggie ---> Mi w mojej kolekcji najbardziej podoba się Operation Flashpoint z dodatkiem. Wspaniała gra.

JayL ------> Akurat najbardziej zależy mi na serii Call of Duty. Więc każdą część jaka wyjdzie (na PC) od razu kupuje w dniu premiery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:01, rob300i napisał:

> Ignusss
>
> Aukcje się kończą, paczki przychodzą :D klasyka rządzi :D pozdrawiam

WOW, ale oldschool :-). Jeżeli masz GBA to obowiązkowo kup sobie gry z serii Wario Ware,
Wario Land oraz świetną Legend of Zelda: Minish Cap. Pozatym Pokemony na kieszonsolce
są mega-grywalne (serio!).

PS. A co do Tabula Rasa, to grają w to jeszcze jacyś ludzie?

Hmmmmmm wątpię żeby grali,ale okazje była i nabyłem za 5 funtów taką edycję więc nie drogo a dobbry dodatek do kolekcji.Grywam w gierki na GBA i na NDS jako że to dobry sposób na zabicie czasu w metro,autobusie czy samolocie.Ale nie grałem w te które wymieniłeś.Sprubuję skoro je rekomendujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:46, ignusss napisał:

Ignusss

Aukcje się kończą, paczki przychodzą :D klasyka rządzi :D pozdrawiam


Jeszcze raz podziwiam! Retro PC. No ale bardziej gratuluje Shining Force na GBA. Genialne.
.
Ja miałem szczęście posiadać Sega CD i grać w to na oryginalnym sprzęcie. Stare dobre czasy.
.
Ogólnie to jestem ciekaw czy Wy, Gramowicze macie właśnie jakieś klasyki/retro z pc lub konsol? Mało tego tutaj chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 15:27, ignusss napisał:

> PS. A co do Tabula Rasa, to grają w to jeszcze jacyś ludzie?
Hmmmmmm wątpię żeby grali,ale okazje była i nabyłem za 5 funtów taką edycję więc nie
drogo a dobbry dodatek do kolekcji.Grywam w gierki na GBA i na NDS jako że to dobry
sposób na zabicie czasu w metro,autobusie czy samolocie.Ale nie grałem w te które wymieniłeś.Sprubuję
skoro je rekomendujesz.


To masz NDS''a?! Oczywiście must-have na tą platformę to Legend of Zelda: Phantom Hourglass (IMO najlepsza seria gier na konsole nintendo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w dniu premiery pierwszych dwóch części byłem jeszcze młody i głupi. Szkoda, że tak Ci na niej zależy bo chętnie bym odkupił. ^^ Dla kogoś kto od niedawna kolekcjonuje takie gry to rarytas. Może gdyby ktoś inny wydawał CoDa można byłoby go kupić w jakiejś reedycji a tak trzeba czatować na aukcjach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 15:34, NintendoPassion napisał:

Ja miałem szczęście posiadać Sega CD i grać w to na oryginalnym sprzęcie. Stare dobre
czasy.
.
Ogólnie to jestem ciekaw czy Wy, Gramowicze macie właśnie jakieś klasyki/retro z pc lub
konsol? Mało tego tutaj chyba...

hm mało raczej widziałem klasyków tutaj. heh oprucz moich staruszków ale generalnie ludziom szkoda kasy na gry ktore może, zagrają może nie .wolą na nowości kase wydawać i nie ma się co dziwić. ja akurat kocham starocie choć nowymi tez nie pogardzę ;p z konsolowych mam troche rzeczy na nesa i snesa no i gameboye (na kazdego cos sie znajdzie,widzisz nie mam nic na sege jeszcze i nie mam tej konsoli ale moglbys mi moze doradzic czy byly na to jakies fajne rpgi?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:38, rob300i napisał:


Dnia 30.08.2008 o 15:38, rob300i napisał:


To masz NDS''a?! Oczywiście must-have na tą platformę to Legend of Zelda: Phantom Hourglass
(IMO najlepsza seria gier na konsole nintendo).

Akurat gram w FF tactics A2 na DSie teraz za zelde jeszcze sie nie zabralem bo mam pare FF do skonczenia XII i ringa of fates na nim .ale zelda pojdzie nastepna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:46, ignusss napisał:


> Ja miałem szczęście posiadać Sega CD i grać w to na oryginalnym sprzęcie. Stare
dobre
> czasy.
> .
> Ogólnie to jestem ciekaw czy Wy, Gramowicze macie właśnie jakieś klasyki/retro z
pc lub
> konsol? Mało tego tutaj chyba...
hm mało raczej widziałem klasyków tutaj. heh oprucz moich staruszków ale generalnie
ludziom szkoda kasy na gry ktore może, zagrają może nie .wolą na nowości kase wydawać
i nie ma się co dziwić. ja akurat kocham starocie choć nowymi tez nie pogardzę ;p z konsolowych
mam troche rzeczy na nesa i snesa no i gameboye (na kazdego cos sie znajdzie,widzisz
nie mam nic na sege jeszcze i nie mam tej konsoli ale moglbys mi moze doradzic czy byly
na to jakies fajne rpgi?pozdrawiam


Podam Ci tylko 4 przykłady na Segę CD, a resztę niech Ci podpowiedzą forumowicze:
- Sonic CD (GENIALNY soudtrack!)
- Shining Force CD
- Lunar Eternal Blue
- Lunar the Silver Star

Ogólnie Sega CD ma coś w sobie, jakiś taki czar technologii która nigdy nie została doceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:52, arti95 napisał:

Ehh zdjęcia zapomniałem;( o0



Świetne nowe nabytki , szczególnie Need For Speed Most Wanted i Titan Quest . Czyżby Rise Of Legends to Edycja Kolekcjonerska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się