Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Sporo fajnych gierek. Z boxowych w moim guście rzuciło mi się w oczy Fable i kompilacja Rayman - ciekawe tytuły, bardzo grywalne i warte pieniędzy.
Trylogia PoPa to obowiązek - gratki za mega wydanie, naprawdę dobre. Choć w seri World of ... nie lubię tego czarnego materiału, to jednak warte każdej forsy.
BG&E - ostatnio zainstalowałem, gram po raz pierwszy. Gra naprawdę oryginalna, jedyna w swoim rodzaju. I bardzo milusia. Poza tym kultowa, ale mimo to mało popularna. Szacun
Syberia w KK. Od jakiegoś czasu czaję się na to wydanie, czekam tylko na jakąś promocję KK. Grałem trochę w Syberię 1 i mi się spodobała, ale obie gry podobno są świetne. Tak jak nowsza Tunguska, podobne klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:42, Taschon napisał:

Taschon - seria 2; 3/4

Tutaj hity ostatniego czasu. Widać, jak powstrzymywałem się od EK. Wyjątek stanowi Crysis,
ale skoro w Wirtusie różnica wynosiła, z tego co pamiętam 7zł, to się skusiłem ;-). No
i Wiedźmin z poprzedniej fotki, ale przyznacie, że EK warte jednak pieniążków - dwa tomiszcza
w twardej okładce i zayebisty brelok ;)



W jednym z postów napisałeś że to tylko kilka tytułów które się u ciebie pojawiły przez ten ostatni rok a powiedz mi czemu nie wrzuciłeś wszystkich i czemu się powstrzymywałeś od edycji kolekcjonerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ignusss


kolejna porcyjka klasyków i nie tylko .przepraszam za jakość ostatniego zdjęcia ale baterie padły w aparacie i musiałem komka zrobić .pozdrawiam

20080828225737

20080828225803

20080828225819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:25, scorp1986ionus napisał:

W jednym z postów napisałeś że to tylko kilka tytułów które się u ciebie pojawiły przez
ten ostatni rok a powiedz mi czemu nie wrzuciłeś wszystkich i czemu się powstrzymywałeś
od edycji kolekcjonerskich?


Ad.1 Pytanie rozumie następująco: czemu nie wrzuciłem tutaj zdjęć wszystkich swoich gier? Ależ wrzuciłem. To, co mam od jesieni, to dziś wrzuciłem, zaś cała reszta już od dawna tutaj jest. Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&tpage=425

Ad.2 Bo już mi szkoda na to kasy. A może trafiały się takie EK, które w mojej opinii niewarte były wydanych na nie pieniędzy? UT3, GoW czy BioShock - gry fajne, ale EK mi nie pasowały. Prawie 100zł za figurkę Big Daddy''ego? Są inne rzeczy, na które można wydać taką kasę i tyle. Ot, całą filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 00:14, Taschon napisał:

> W jednym z postów napisałeś że to tylko kilka tytułów które się u ciebie pojawiły
przez
> ten ostatni rok a powiedz mi czemu nie wrzuciłeś wszystkich i czemu się powstrzymywałeś

> od edycji kolekcjonerskich?

Ad.1 Pytanie rozumie następująco: czemu nie wrzuciłem tutaj zdjęć wszystkich swoich gier?
Ależ wrzuciłem. To, co mam od jesieni, to dziś wrzuciłem, zaś cała reszta już od dawna
tutaj jest. Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&tpage=425

Ad.2 Bo już mi szkoda na to kasy. A może trafiały się takie EK, które w mojej opinii
niewarte były wydanych na nie pieniędzy? UT3, GoW czy BioShock - gry fajne, ale EK mi
nie pasowały. Prawie 100zł za figurkę Big Daddy''ego? Są inne rzeczy, na które można
wydać taką kasę i tyle. Ot, całą filozofia.



chodziło mi o to że w 1 poście tym z Morrowindem napisałeś "Postanowiłem wrzucić kilka tytułów, które przybyły od czasu ostatniej sesji zdjęciowej (to już prawie rok)." więc ja zrozumiałem to tak że kupiłeś tych gier więcej ale nie chciało ci się więcej wrzucać.

faktycznie niektóre EK są żałosne i wydawcy powinni się wstydzić tych wydań mówię przeważnie o AitD, Assasin Creed, UTIII i wielu innych.

a kolekcje twoją widziałem jest BARDZO DOBRA!!!
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:59, ignusss napisał:

Ignusss


kolejna porcyjka klasyków i nie tylko .przepraszam za jakość ostatniego zdjęcia ale baterie
padły w aparacie i musiałem komka zrobić .pozdrawiam




ŁOŁOŁOŁ z kąd wziąłeś te zarąbiste opakowanie do Gothica III? z jakiego kraju to EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:59, ignusss napisał:

Ignusss

Dnia 28.08.2008 o 22:59, ignusss napisał:

kolejna porcyjka klasyków i nie tylko .przepraszam za jakość ostatniego zdjęcia ale baterie
padły w aparacie i musiałem komka zrobić .pozdrawiam


Uwielbiam klasyki/retro! Jakie tytuły, a opakowania w jakim stanie!? Gratuluje, dbasz o gry widzę! No no!

A co do pytania scorp1986ionus to takie samo opakowanie było wydane w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:42, Taschon napisał:

Taschon - seria 2; 3/4

Tutaj hity ostatniego czasu. Widać, jak powstrzymywałem się od EK. Wyjątek stanowi Crysis,
ale skoro w Wirtusie różnica wynosiła, z tego co pamiętam 7zł, to się skusiłem ;-). No
i Wiedźmin z poprzedniej fotki, ale przyznacie, że EK warte jednak pieniążków - dwa tomiszcza
w twardej okładce i zayebisty brelok ;)



bardzo fajna i ciekawa kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 00:14, Taschon napisał:

Ad.1 Pytanie rozumie następująco: czemu nie wrzuciłem tutaj zdjęć wszystkich swoich gier?
Ależ wrzuciłem. To, co mam od jesieni, to dziś wrzuciłem, zaś cała reszta już od dawna
tutaj jest. Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&tpage=425


Bardzo fajna i przede wszystkim duża kolekcja. Gratuluję starych wersji w dużych pudełkach i masy edycji kolekcjonerskich. Fakt, że zajmuje to dużo miejsca, ale jak pięknie wygląda...
PS. Tak z ciekawości: jaki masz numer Numerowanej Edycji Baldur''s Gate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:04, Daviochlebak napisał:

Bardzo fajna i przede wszystkim duża kolekcja. Gratuluję starych wersji w dużych pudełkach
i masy edycji kolekcjonerskich. Fakt, że zajmuje to dużo miejsca, ale jak pięknie wygląda...

Fakt, dużo miejsca - ponad jeden regał :). Dzięki wielkie za docenienie.

Dnia 29.08.2008 o 10:04, Daviochlebak napisał:

PS. Tak z ciekawości: jaki masz numer Numerowanej Edycji Baldur''s Gate?

001682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update kolekcji ;). Tym razem dzisiejsze zdobycze dorwane na promocji w Media Markcie. Stalker i Gears of War po 35 zł. Heroes Chronicles po 15.

Poprzednie zdjęcia.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17570

http://forum.g ram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17571

Na zdjęciach brakuje XIII i Mafii ( aktualnie pożyczone ;P ).

KŁEJK

20080829110255

20080829110310

20080829110324

20080829110336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napis na pudełku ;P

"Cztery niezależne kampanie do HoMM III"

- Podbój podziemi
- Władcy żywiołów
- Szarża smoków
- Wojownicy pustkowi

Po więcej odsyłam do Google ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę GoWa... Grałem 5 minut, i po prostu miodzio. A i Stalker niczego sobie. Laska- Te Kroniki to samodzielne dodatki do HoMM III.
EDIT- KŁEJK mnie ubiegł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:03, KŁEJK napisał:

Update kolekcji ;). Tym razem dzisiejsze zdobycze dorwane na promocji w Media Markcie.
Stalker i Gears of War po 35 zł. Heroes Chronicles po 15.

Poprzednie zdjęcia.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17570

http://forum.g ram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17571

Na zdjęciach brakuje XIII i Mafii ( aktualnie pożyczone ;P ).

KŁEJK



powiem tak - cena w porównaniu do jakości tych gier nie ma znaczenia, trzy rewelacyjne gry gratuluje.
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 05:21, NintendoPassion napisał:

> Ignusss

> kolejna porcyjka klasyków i nie tylko .przepraszam za jakość ostatniego zdjęcia
ale baterie
> padły w aparacie i musiałem komka zrobić .pozdrawiam

Uwielbiam klasyki/retro! Jakie tytuły, a opakowania w jakim stanie!? Gratuluje, dbasz
o gry widzę! No no!

A co do pytania scorp1986ionus to takie samo opakowanie było wydane w USA.



Czy ja już gdzieś nie mówiłem że wy tam w USA macie za dobrze?
:):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:03, KŁEJK napisał:

Update kolekcji ;). Tym razem dzisiejsze zdobycze dorwane na promocji w Media Markcie.
Stalker i Gears of War po 35 zł. Heroes Chronicles po 15.

Poprzednie zdjęcia.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17570

http://forum.g ram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17571

Na zdjęciach brakuje XIII i Mafii ( aktualnie pożyczone ;P ).

KŁEJK



ciekawe tytuły. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się