Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 00:23, darkwind21 napisał:

Gothic i Neverwinter to rpg-i, Kompania-rts, colin i nfs wyścigi, call of duty fpp,manhunt
tpp, to w jaki typ gier lubisz pogrywać bo poza zręcznościówkami i przygodowymi niewiele zostaje??

Akurat poza Gothicami I NWN w dziedzinie RPG pozostają chociażby Oblivion, Baldury i Torment, Kompania Braci to nie jedyny dobry RTS i strategia w ogóle (np. mamy jeszcze Medievala), z efpepeków Half Life 2, Far Cry lub Prey, Manhunt jest jak dla mnie w dolnej połówce jeśli idzie o TPP - a co z PoPami i nowym Łowcą Grobowców? Jak widzisz tamte gry wcale nie są jedynym wyznacznikiem dobrego gustu growego i najlepszej jakości w swoich kategoriach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, myślałem że generalizujesz, mój błąd.A co do gier to masz rację gusta są różne, a dodatkowo mogą się zmieniać, ja kiedyś strategi nie ruszałem, a ostatnio zagrywałem się w Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:40, UMC.Hugo napisał:

a masz Company of Heroes ?? bo wiedze że lubisz gry wojenne i RTS''y też. polecam tą grę ;]


Company of Heroes jeszcze nie, w niedługim czasie się zaopatrzę :P
A co do mnie i moich gier, to mnie interesuje tylko to żeby mieć dany tytuł na półce i żeby sobie stał :D. A w jakiej edycji wyjdzie to już nie ma najmniejszego znaczenia dla mnie :D.

Ale pełny spis zrobię to będzie bardzo długi post... :)

Z pudełkowych to tak (43 szt. jak napisałem wszystko ;) i czegoś nie pożyczyłem :D):

- Full Spectrum Warrior (Fajna Cena)
- Codename Panzers - Faza Druga (Fajna Cena)
- Operation Flashpoint (Premierowa)
- Operation Flashpoint - Złota Edycja (Super$eller)
- Red Alert (EA Classics)
- Red Alert 2 (Premierowa)
- Doom 3 (Premierowa)
- Quake 4 (Premierowa)
- Panzer General 3 (Premierowa)
- Chrome (Premierowa)
- Chrome SpecForce (Premierowa)
- Dawn of War (Fajna Cena)
- Dawn of War - Winter Assault (Premierowa)
- Dawn of War - Dark Crusade (Premierowa)
- GTA2 (Premierowa)
- FEAR (Platynowa Kolekcja)
- FEAR Extraction Point (Premierowa)
- Call of Duty Deluxe Edition (Premierowa z tej serii ;))
- Earth 2150 Lost Souls (Premierowa)
- Nina - Kroniki Agenta :P (Premierowa)
- Red Faction (Premierowa)
- Red Faction II (Premierowa)
- No One Lives Forever (Premierowa)
- No One Lives Forever 2 (Premierowa)
- Splinter Cell - Chaos Theroy (Premierowa)
- Prince of Persia - Warrior Within (Premierowa)
- Kangurek Kao - Runda Druga (Premierowa)
- Faust (Premierowa)
- Gothic 3 (Premierowa)
- Earth 2160 (Premierowa)
- World War 3 Black Gold (Premierowa)
- The Sims Balanga (Premierowa)
- Jagged Alliance 2 - WildFire (Premierowa)
- Jagged Alliance 2.5 (Premierowa)
- Solldiers - Ludzie Honoru (eXtra Klasyka neXt)
- Morrowind Złota Edycja (eXtra Klasyka neXt)
- Fallout 2 (Nowa eXtra Klasyka)
- Fallout Tactics (Nowa eXtra Klasyka)
- Homeworld 2 (Nowa eXtra Klasyka)
- Icewind Dale 2 (Nowa eXtra Klasyka)
- Gothic (Nowa eXtra Klasyka)
- IGI 2 Covert Strike (Nowa eXtra Klasyka)
- II Wojna Światowa (Nowa eXtra Klasyka)

Gry przyp. premiery z CDA (20szt.):

- BattleZone II
- Actua Socer 3
- Army Men
- Ignition
- International Rally Championship
- Earth 2140
- Incoming Forces
- Quake 2
- Shadow Man
- Soldier of Fortune
- Kohan Battles of Ahriman
- Praetorians
- Might & Magic IX
- Fire Department
- Jagged Alliance 2
- Big Race USA
- EarthSiege 2
- Heroes of Might and Magic
- Motorhead
- Saga - Rage of the Vikings

Komputer Świat Gry (11szt.):

- Descent 3
- Kangurek Kao
- Woodruff
- Get Medieval
- Hegemonia Żelazne Legiony
- Search & Rescue 3
- Gift
- FarGate
- Earth 2150
- Emergency
- The Watchmaker

PLAY i Click! (7 szt.):

- Eurofighter Typhoon
- Halcyon Sun
- The Sting!

- Project I.G.I
- Delta Force 2
- The Battles of Napoleon
- SuperBike Racing

Pozostałe (5szt.):

- Knights''n''Merchants (Cool Games)
- Original War (Świat Gier Komputerowych)
- Hotel Giant (eXtra Gra)
- Pył (PC Okay!)
- Zagadki Lwa Leona (PC Okay!)

Wszystkich tytułów łącznie: 86 (43szt. pudełkowe, 43szt. gazetowe)

Zakończyłem swój długi post ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 00:23, darkwind21 napisał:

Gothic i Neverwinter to rpg-i, Kompania-rts, colin i nfs wyścigi, call of duty fpp,manhunt
tpp, to w jaki typ gier lubisz pogrywać bo poza zręcznościówkami i przygodowymi niewiele zostaje??


Nie mam żadnego określonego gatunku, z którego każda pozycja jest dla mnie obowiązkowa. Istnieje garść gier, którym od czasu do czasu mogę poświęcić trochę czasu. Poprzez dema próbowałem przekonać się do wielu "hitów" - bezskutecznie.
Btw. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 08:12, gergart napisał:

Komputer Świat Gry (11szt.):

- Descent 3


W którym KŚG był Descent 3? Mam wszystkie numery i nie przypominam sobie Descent''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 09:37, jakubcjusz napisał:

W którym KŚG był Descent 3? Mam wszystkie numery i nie przypominam sobie Descent''a.

Descent 3 był w wydaniu specjalnym (KŚG Extra) o strzelaninach 3D. Kosztowało to 15 zł i jako bonus była właśnie pełna wersja Descenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 02:58, Quatre napisał:

Warhammer Mark of Chaos? :) Też grałem (i gram dalej), mam prawie cała kampanię Chaosu jeszcze
przed sobą :D



Nie, 40 000 Dawn of war zdodatkami, Mark of Chaos na razie testuje bo demko było w CDA i chcę sprawdzić czy warto kupić, a tobie jak na razie się ona widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:49, darkwind21 napisał:

Nie, 40 000 Dawn of war zdodatkami, Mark of Chaos na razie testuje bo demko było w CDA i chcę
sprawdzić czy warto kupić, a tobie jak na razie się ona widzi?


Całkiem przyjemnie się gra :) Oczywiście jest trochę błędów (najwięcej baboli pojawiło się w sferze lokalizacji, sporo literówek i partii dialogowych czytanych po angielsku zamiast po polsku), ale i tak coś wciąga Cię do gry i sprawia, że chcesz zagrać jeszcze jedną bitwę :D Tylko straasznie długo się wszystko wczytuje (nawet pomimo tego, że mam 2GB RAMu). A najfajniej się gra przez Internet ^_^

A W40k też będę już niedługo miał - już zamówiłem Złotą Edycję :D Ale będzie grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eragon NWN1 i 2 Gothic 1,2 i 3, Heroes 5 i dodatek, PES6, Heroes IV, Titan Quest, Guild Wars, Rise of Nations, Morrowind i Oblivion, Fable, Age of Empires III, Wszystkie Simsy, Enter the Matrix, Dungeon Siege I i II, wszystkie Splinter Celle, Wszystkie Prince of Persia, Fife 2003 06 i 07. dwa KotORy, NFS Most Wanted i Carbon, dwie Bitwy o Śródziemie, Wojna o Pierścień, Spider-man 2, Rayman 2 i 3, Piraci z Karaibów, wszystkie Harry Pottery i jeszcze pare gier. Za pare dni przyśle zdjęcia bo aparat mi sie zepsul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawily się zdjęcia z PIĘKNYMI kolekcjami (vide Misiek_ :)). Następnej aktualizacji mojej kolekcji możecie się spodziewać najprędzej 5. stycznia (najbliższy piątek), wtedy dojdzie do mnie paczuszka z 2. następnymi grami do kolekcji. Tak więc do zobaczenia w piątek. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho - widzę, że kupiłeś dawno temu Megapak :D Stąd ten bilard, FX Fighter, Great Naval Battles i Primal Rage :D Też to mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 12:42, Quatre napisał:

Oho - widzę, że kupiłeś dawno temu Megapak :D Stąd ten bilard, FX Fighter, Great Naval Battles
i Primal Rage :D Też to mam :)


Nom. Ojciec kupil ten zestaw razem z pierwszym komputerem (pentium 100 - chyba pierwszy pentium na osiedlu :-), dysk 1GB - pamietam jak dzis jak sie meczylem pozniej zeby wygospodarowac miejsce na coraz to nowsze i wieksze gry). W tym megapaku bylo w sumie 10 gier. Kilka mi wcielo, m.in. Entomorph, w ktorego bym sobie teraz pogral ale strasznie ciezko go dostac. Jest w tej chwili na allegro, ale 39 zl + przesylka nie dam. Wole dolozyc troche i miec jakas platyne z CDP :-)

PS. pozycz Entomorph :-)
PS2. najfajniej z tego zestawu gralo mi sie chyba w FX Fighter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to Ci chodziło? :) To są resztki mojego Megapaku plus jeszcze Magic Carpet 2 - świetna i oryginalna gra-symulator latającego dywanu :D Dziś już takich gier nie robią :/

Dnia 03.01.2007 o 13:08, Zienio napisał:

PS. pozycz Entomorph :-)

Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko Sosnowca/Katowic, to bardzo chętnie (albo jeśli chce Ci się tam jechać :)

Dnia 03.01.2007 o 13:08, Zienio napisał:

PS2. najfajniej z tego zestawu gralo mi sie chyba w FX Fighter

A mi w Terminal Velocity :) Fajna strzelanka. Oprócz tego Great Naval Battles było do rzeczy, ale najbardziej podobała mi się z całej serii jedynka (nie było jej w tym zestawie)

20070103191541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:19, Quatre napisał:

A mi w Terminal Velocity :) Fajna strzelanka.


Fajna? Genialna! pamiętam, jak regularnie "pykaliśmy" w nią w podstawówce ;-) Szkoda, że dziś jest ciężka do dostania - chętnie wróciłbym do dawnych lat.
Problem z Megapakami polegał na tym, że skład niekoniecznie każdemu odpowiadał. Mam na półce kompletny Megapak 7 (niestety, brakuje mi pudełka) i naprawdę mile wspominam trzy z dziesięciu gier. Niektórych w życiu nie uruchomiłem, inne bawiły mnie tylko przez chwilę.

Btw. Nie mogę sobie odpuścić, że przed laty nie kupiłem Megapaku z Broken Swordem. Gdybym to zrobił, mógłbym obcować z tą genialną przygodówką chyba w 1999/2000. Ostatecznie kupiłem ją dopiero w 2003. Tymczasem BS2 miałem ledwie rok po premierze, w premierowym, kinowym wydaniu od IPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 00:00, vear napisał:

Nie przemawiają do mnie Gothici, Neverwintery czy Kompanie Braci. Colin McRae Rally i dresiarskie
wydania Need for Speed też mogą się schować. Tak samo jak Call of Duty czy inny Manhunt. Bo
to wszystko niemiłosierny szmelc - przynajmniej w moich oczach.

Czyli podobnie jak ja.:) A poza tym nienawidzę ŻADNYCH tasiemców z EA, dlatego ta kolekcja wydaje mi się... średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria najpiękniejszych przygodówek - w całej okazałości, niepokazana w pełni na poprzednich zdjęciach.
I tak, mam dwa egzemplarze BS1 (plus wersja na GBA) i dwa egzemplarze BS2.

20070103204231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:19, Quatre napisał:

> PS. pozycz Entomorph :-)
Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko Sosnowca/Katowic, to bardzo chętnie (albo jeśli chce Ci się
tam jechać :)


Odpada. Mieszkam w Lublinie i Warszawie wiec troche daleko, a bilety by mnie wyniosly wiecej niz te 39 zl :-)

Dnia 03.01.2007 o 19:19, Quatre napisał:

> PS2. najfajniej z tego zestawu gralo mi sie chyba w FX Fighter
A mi w Terminal Velocity. (...) Oprócz tego Great Naval Battles (...)


Jeszcze Jagged Alliance, o ktorym zapomnialem bo mi tez wcielo bylo spoko. Pamietam niejakiego Iwana ktory gadal tam po rusku (Haraszo!) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się