Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 19:38, darth 16 napisał:

A ja niestety nie mogę nigdzie nabyć premieróki VC, a z SuperSellera mnie nie interesuje :(

Co za różnica z jakiej serii? W SS masz z patchami i poradnikiem - lepiej nawet niż w premierze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:37, citekmaniak napisał:

A to i moja skromna kolekcja z mafią na czele w specjalnym miejscu godnym króla wśród gier:

No trochę skromna, ale żeby Mafia królem gier? Ja bym tam Far Cry''a postawił.

Musże sobie kupić tę książkę Clarksona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:40, kobe92 napisał:

> A to i moja skromna kolekcja z mafią na czele w specjalnym miejscu godnym króla wśród
gier:
No trochę skromna, ale żeby Mafia królem gier? Ja bym tam Far Cry''a postawił.

Musże sobie kupić tę książkę Clarksona;)

Mafia królem gier. Ale far Cry tez super dlatego sobie go kupiłem. A książkę polecam Ci naprawdę. jest to pierwsza książka w życiu która sam kupiłem i przeczytałem w 3 dni. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:43, citekmaniak napisał:

Mafia królem gier. Ale far Cry tez super dlatego sobie go kupiłem. A książkę polecam Ci naprawdę.
jest to pierwsza książka w życiu która sam kupiłem i przeczytałem w 3 dni. Polecam

To przeczytaj jeszcze "Świat wg Clarksona". Też mam FarCry''a z Kolekcji Klasyki.
EOT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:45, kobe92 napisał:

> Mafia królem gier. Ale far Cry tez super dlatego sobie go kupiłem. A książkę polecam Ci
naprawdę.
> jest to pierwsza książka w życiu która sam kupiłem i przeczytałem w 3 dni. Polecam
To przeczytaj jeszcze "Świat wg Clarksona". Też mam FarCry''a z Kolekcji Klasyki.
EOT:)

A polecasz mi tą książke? Bo nie wiem czy kupić ale wiem że w tym roku do księgarni trafią 2 nowe tytuły Clarksona, Motoświat i ,,o samochodach". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:48, citekmaniak napisał:

A polecasz mi tą książke? Bo nie wiem czy kupić ale wiem że w tym roku do księgarni trafią
2 nowe tytuły Clarksona, Motoświat i ,,o samochodach". Pozdrawiam

Noo, śmieszna jest. Polecam, polecam:). Pzdr
EOT:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:00, darth 16 napisał:

Bo ja jestem kolekcjonerem ;P Mi bardziej zależy na premierówkach niz na reedycjach itp. :D


Rozumiem kolekcjonowanie starych mebli, starych samochodów, starych dzieł sztuki. Ale kolekcjonowania starych gier nie rozumiem ^_^ A dokładniej starych pudełek po grach, bo gra taka sama jak ta w reedycji :P Jestem wielkim zwolennikiem wszelkiej maści serii wydawniczych typu KK, XKN, PK czy SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mafią na czele w specjalnym miejscu godnym króla wśród gier


Fan Mafii,jak mniemam?Moja ulubiona giera,i według mnie najlepsza na świecie.Warto ją postawic na honorowym miejscu.A co do kolekcji,bardzo dobra,tylko mała-chyba je sprzedajesz? ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:34, NyGgA MiLy napisał:

>mafią na czele w specjalnym miejscu godnym króla wśród gier


Fan Mafii,jak mniemam?Moja ulubiona giera,i według mnie najlepsza na świecie.Warto ją postawic
na honorowym miejscu.A co do kolekcji,bardzo dobra,tylko mała-chyba je sprzedajesz? ;)


No jasne. U mnie gra leży jakiś miesiąc i sprzedaje bo mi się nudzi. A miałem np. Lockdowna, NFSU2, Toca race Driver 3, Worms Forts, i kilka inncych ale nudzą się szybko. teraz z tej kolekcji sprzedaję FEAR. Jeszcze nówka, w folii, a tak wogóle to wygrałem ją w konkursie na gram.pl. Może chce ktoś kupić? Wystawiłem na allegro już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś Lockdowna? Już R6:Rogue Spear jest lepszy od teog shitu:). Ja mam ToCĘ 3 i leży na półce, bo nie wiem kiedy wreszcie w nią dłużej zagram. Jakoś nie mam natchnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:40, kobe92 napisał:

Miałeś Lockdowna? Już R6:Rogue Spear jest lepszy od teog shitu:). Ja mam ToCĘ 3 i leży na
półce, bo nie wiem kiedy wreszcie w nią dłużej zagram. Jakoś nie mam natchnienia:)

Lockdowna też wygrałem więc sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:39, Mac Cry napisał:

Za ile chcesz ją sprzedać?

Narazie jest 30zł ale mogę sprzedać za 45zł od ręki. 15zł taniej niz w sklepie. Zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytałem (nigdy nie zamierzałem kupić Fear i nie zamierzam). Ale jak byś miał coś innego na sprzedaż to na dole masz mój numer gg.

P.S.
Też jestem fanem Mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja kolekcja zbierana od ... hohhh ..... 5 lat chyba ... większośc gier przeszedlem, albo wykonałem ok. 70% gry nie wliczając takie tytuły jak Sims, czy World of Warcraft :) Aż się łezka kręci, jak przypominam sobie przygody np. z Baldur''s Gate''m czy Planescape Torment''em ... klasyk :) Pozdrawiam wszystkich fanów gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niczego sobie ta kolekcja. Dużo ciekawych premierówek.
Mam pytanie: THAW jest fajny? Bo zastanawiam się nad kupnem, ale mam pewne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm .... muszę przyznać, że i tak największe wrażenie zrobiła na mnie THPS 3, a THAW to kolejna podobna kontynuacja z serii TH. Dla starych wyjadaczy nic ciekawego, dla stykających się pierwszy raz z tytułem gra dobra. Jednak żadna rewolucja, a nadal czekam na taką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się