kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Raczej bym powiedział , że nie ma funduszy na nic lepszego... Ten cały ceville ani troche mi do gustu nie przypadł , taki jakis mało śmieszny i cukierkowy.Jak będzie jakaś kolejna przygodówka w tym stylu to dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być i przygodówka, byle nie znowu coś w średniowiecznych klimatach, wolę bardziej współczesne. Do dziś najmilej wspominam Ni Bi Ru, Undercover i ostatnio Tunguskę. Jakiś na poziomie RTS-ik bądź RPG ewentualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli drugi pelniak cienki ;).
mam ta gre od kilku miesiecy a nawet jej nie instalowalem i nie zamierzam tego robic;P.
No,ale PQ nadrabia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak przygodówka... Czyli się obejdzie, bo to całkowicie nie trawione przeze mnie klimaty. Ale płytka i tak będzie odpalona dla PQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SI kupiłem kiedyś za grosze i tak żałowałem tej kasy. Naprawdę słaba i irytująca przygodówka. Niestety od Sokala tylko Syberie są świetne, SI i Paradise to już nie ta liga :/ Mam nadzieję, że trzeci pełniak, to jakaś gra akcji. Fajne byłoby zróżnicowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:56, Pawlo09 napisał:

Coś czuję że pełniaki będą równie słabe jak w zeszłym miesiącu.

nie byly wcale slabe :D

btw chcialbym uru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:54, Wojman napisał:

Przygodowka? Kolejna? No rany, teraz niemal miesiac w miesiac jest jakas. :/


Miejmy nadzieję, że ostatnia, chyba, że CD-ACTION postanowiło zrobić Rok Przygodówek 2009 xd ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:13, Net_com napisał:

Raczej bym powiedział , że nie ma funduszy na nic lepszego...


Bullshit. Przygodowki sa wcale nie tansze niz inne gatunki... Ale czasem sie po prostu trafi horda tego czy innego gatunku gier naraz do wziecia...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 18:07, Pawlo09 napisał:

Dziwi cię się że same przygodówki CD-ACTION dostaje za darmo licencję to trzeba korzystać.

O, widze kolejny ekspert... wiesz, zalozmy sie tak: jak mamy te gre za darmo, to place ci 10.000 euro. A jak nie za darmo to ty nam placisz 1/4 wartosci licencji za nia. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się