Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 20:29, skyler napisał:

Widzę, że trzymasz rękę na pulsie - jak rasowy gracz :>

Po prostu piszę akurat na forum i zaglądam tu co chwilę, a że liczyć do 5 mnie w tej polskiej szkole nauczyli (też się dziwię :D) to zobrazowałem sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 11:39, elekrin napisał:

Jakbyś nie zauważyła, ta kolejność ustawienia w szukaniu mafii jest pod skylera, bo w każdym
zestawieniu znajdował się on. Nie musze chyba nawet pisać, dlaczego pod niego, każdy zauważył
jego posta "dajcie mafii pograć", który zdradza więcej, niż 1000słów

Odgrzebałem Twój koronny argument "dajcie mafii pograć" i postanowiłem się wypowiedzieć - nie zrobiłem tego wcześniej gdyż mam niezły ubaw gdy widzę jak się wysilasz używając go :P
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35933

Przypominam że pisałem do Fiarota który to z przekonaniem namawiał do linczowania Pheleli jakby rzeczywiście wierzył w jego winę - zażartowałem nawiązując do edycji która rzeczywiście zakonczyła się po dwóch linczach przy niemałej jego zasłudze. Pojawiły się potem głosy, że za krótko, bez emocji i w ogóle... ;]

Najważniejsze jest jednak to, że branie tej wypowiedzi pod uwagę miałoby jedynie sens w przypadku gdyby Phelela był winny. wtedy można by zarzucać mi że Fiarot szybko rozgryzł mojego kompana i chciałem go zbesztać.

Fiarot
Piszesz, że przekonujesz się do słów Magi - mi wystarczyła poranna wypowiedz - chyba że chcesz ją zagłaskać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, znów nie mam za dużo czasu do namysłu...
Chociaż nie podejrzewam żadnego z linczowanych to swój głos oddam na Elekrina z racji swoich poprzednich podejrzeń
Jeżeli zdołam później dojść do neta to może zmienię głos ale narazie

********
lincz- Elekrin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Brałem to właśnie pod uwagę - może to rzeczywiście był błąd w ocenieniu tej wypowiedzi.


Kiedy to wziąłeś pod uwagę? Teraz czy wtedy? A jeśli wtedy to czemu o tym wówczas nie wspomniałeś?

Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Co do rzekomego mego zwrotu przeciw Tobie - pozwól że przypomnę moją wypowiedź Nie jest
to jednak dostateczny powód abym mu "siedział na ogonie" (jak na razie)
Jednak kiedy piszesz
coś takiego jak powyżej to już dajesz powód aby się doczepić.


Czyli co takiego bardzo podejrzanego piszę? Mylę Phelelę z Samem i to juz jest dowód mojej winy?

Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Inną zastanawiającą sprawą jest to iż dziś czujesz się bardzo pewnie i jesteś przekonany co
do tego że będę zlinczowany.


A może jakiś konkretny cytacik?

Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Wnioskuję to po tym że zwracasz się do mnie per "skylerek" jakbyś chciał zaznaczyć, że udało Ci się odnieść
nade mną zwycięstwo.


Skoro tak nagle zwracasz się przeciwko mnie, w dodatku robiąc to dosyć nieudolnie, to aż nie mogłem sobie tego ''skylerka'' odpuścić ;P . A odnośnie drugiej części tego zdania to cóż - jeżeli okażesz się mafią to faktycznie odniosę dziś nad Tobą zwycięstwo ;] .

Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Przypominam Ci jednak, że nie jest to gra "zlinczuj skylera".


Nie musisz mnie uświadamiać, że jest to gra ''zlinczuj mafię'', jednak możliwa według mnie jest opcja skyler=mafia, więc w tym wypadku nie robiłoby to większej różnicy ;P .

Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Głos na mnie pod wpływem analizy elekrina? Mam nadzieję że jeszcze mnie dziś czymś zaskoczysz-
tym razem pozytywnie.


Chyba starasz się mnie trochę zdyskredytować albo nie przeczytałeś dokładnie wszystkich dotychczasowych postów. Analiza elekrina jest tylko jednym z powodów. Do tego dochodzi takie nagłe zwrócenie się przeciwko mnie, gdy ja zacząłem podejrzewać Ciebie. Może liczyłeś, że uda Ci się jeszcze z tego wyplątać np. moim kosztem? Poza tym mając na uwadze fragment dotyczący mnie w tym poście - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35993 można równie dobrze zinterpretować go następująco: ''ja nie atakuję Ciebie, więc Ty nie atakuj mnie, a poza tym nie staraj się już pisać zbyt szczegółowych analiz, gdyż możesz w nich zdemaskować mnie oraz mojego partnera, a przecież sam widzisz, że nie zawsze masz rację''.

Dnia 10.11.2007 o 20:25, skyler napisał:

Ktoś ma ochotę zremisować mnie z elekrinem?


Tutaj mam akurat zbieżne zdanie ze scorpem - mało prawdopodobne jest, aby elekrin był w mafii. Ponadto moim zdaniem kolejny remis w drugim linczu jest nam na razie niepotrzebny - przyda się, gdy będziemy w posiadaniu większej ilości konkretnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:31, kolektor napisał:

> Widzę, że trzymasz rękę na pulsie - jak rasowy gracz :>
Po prostu piszę akurat na forum i zaglądam tu co chwilę, a że liczyć do 5 mnie w tej polskiej
szkole nauczyli (też się dziwię :D) to zobrazowałem sytuację ;)

A napisałbyś łaskawie coś od siebie? Chyba że przekracza to Twoje możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:42, skyler napisał:

Piszesz, że przekonujesz się do słów Magi - mi wystarczyła poranna wypowiedz - chyba że chcesz
ją zagłaskać ;]


A mi nie :P . Miałem na nią parę argumentów, które zresztą przedstawiłem w poście z godziny 17:40. Dopiero, gdy Magwisienka dosyć umiejętnie się przed nimi obroniła postanowiłem dać jej dziś spokój. Zresztą zarzut z rzekomym zagłaskaniem jej jest nie na miejscu - gdybym faktycznie chciał tak zrobić to po prostu od razu zacząłbym jej ''słodzić'', a nie robić jakieś podchody z podejrzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:45, skyler napisał:

A napisałbyś łaskawie coś od siebie? Chyba że przekracza to Twoje możliwości?

Moja analiza na poprzedniej stronie. A teraz zastanawiam się czy zlinczować Ciebie czy elekrin-a. Gdy będzie remis odpadniecie obaj i zawsze większa szansa trafienia mafiosa. A jeśli obaj jesteście mieszkańcami to większa strata dla miasta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:44, Deto napisał:

Chociaż nie podejrzewam żadnego z linczowanych to swój głos oddam na Elekrina z racji swoich
poprzednich podejrzeń


A to ciekawe... Poprzednich, czyli których konkretnie? I czemu akurat głosujesz na elekrina, a nie na skylera? Czy nie jest to czasem rozpaczliwa próba obronienia kompana bądź też chęć posłania jeszcze jednego gracza obok skylera w remisie, żeby mafia nie miała dnia zupełnie straconego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:

Kiedy to wziąłeś pod uwagę? Teraz czy wtedy? A jeśli wtedy to czemu o tym wówczas nie wspomniałeś?

Brałem pod uwagę te fragmenty wypowiedzi które zacytowałem - nic innego

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:

Czyli co takiego bardzo podejrzanego piszę? Mylę Phelelę z Samem i to juz jest dowód mojej
winy?

A czy to, że wyłapuję takie błędy jest dowodem mojej? Nie denerwuj się tak bo widzę po treści postów, że trochę Cię poniosło :)

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:


> Inną zastanawiającą sprawą jest to iż dziś czujesz się bardzo pewnie i jesteś przekonany
co
> do tgo że będę zlinczowany.

A może jakiś konkretny cytacik?

> Wnioskuję to po tym że zwracasz się do mnie per "skylerek" jakbyś chciał zaznaczyć, że
udało Ci się odnieść
> nade mną zwycięstwo.

Skoro tak nagle zwracasz się przeciwko mnie, w dodatku robiąc to dosyć nieudolnie, to aż nie
mogłem sobie tego ''skylerka'' odpuścić ;P . A odnośnie drugiej części tego zdania to cóż -
jeżeli okażesz się mafią to faktycznie odniosę dziś nad Tobą zwycięstwo ;] .

Ten fragment mojej wypowiedzi nie powinien być rozdzielany gdyż brzmi tak

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:

> Inną zastanawiającą sprawą jest to iż dziś czujesz się bardzo pewnie i jesteś przekonany
co do tego że będę zlinczowany. Wnioskuję to po tym że zwracasz się do mnie per "skylerek" jakbyś chciał zaznaczyć, że
udało Ci się odnieść nade mną zwycięstwo

Dlatego nie proś mnie o cytacik gdyż napisałem dlaczego tak wnioskuję :)

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:

Nie musisz mnie uświadamiać, że jest to gra ''zlinczuj mafię'', jednak możliwa według mnie
jest opcja skyler=mafia, więc w tym wypadku nie robiłoby to większej różnicy ;P .

Nie robiłoby - właśnie "by"

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:

Chyba starasz się mnie trochę zdyskredytować albo nie przeczytałeś dokładnie wszystkich dotychczasowych
postów. Analiza elekrina jest tylko jednym z powodów.

Przeczytałem - drugim powodem było to, że próbowałem Cię ugłaskać ;>

Dnia 10.11.2007 o 20:44, Fiarot napisał:

Do tego dochodzi takie nagłe zwrócenie
się przeciwko mnie, gdy ja zacząłem podejrzewać Ciebie. Może liczyłeś, że uda Ci się jeszcze
z tego wyplątać np. moim kosztem? Poza tym mając na uwadze fragment dotyczący mnie w tym poście
- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35993 można równie dobrze zinterpretować go
następująco: ''ja nie atakuję Ciebie, więc Ty nie atakuj mnie, a poza tym nie staraj się już
pisać zbyt szczegółowych analiz, gdyż możesz w nich zdemaskować mnie oraz mojego partnera,
a przecież sam widzisz, że nie zawsze masz rację''.

Tego już nie skomentuję bo nie wiem co napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wcześniej wyjaśnił całą sytuację, nie byłoby sprawy, a tak mamy głupią sytuację. Głosy idą na Ciebie, ponieważ po prostu posłuchali się mnie. Głosy idą na mnie, ponieważ po prostu są za Tobą. I teraz wychodzi na to, że osoby z największą ilością osób to osoby, które możnaby najmniej podejrzewać o mafiowanie, ponieważ prawie nie dają tego oznak (zawsze można się o wszystko czepić przecież).
Myślę, że dzisiaj remis byłby najgorszym sposobem, bo gdyby się okazało, że nie trafiliśmy mafii, to będzie już słaba sytuacja.
Na 100% pojawiłyby się zaraz posty, że widać zależy mi bardzo na tym, aby przetrwać. Oczywiście, że tak, ale czy mieszkańcowi nie może na tym zależeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc rozważyłem wszystkie za i przeciw i zdecydowałem:
*************************************
Lincz ---> skyler
Why ? Twoja śmierć jest już nieunikniona. A jeśli razem z elekrinem jesteście mieszkańcami, strata miasta byłaby zbyt duża, być może decydująca. Już wczoraj straciliśmy dwóch mieszkańców
*************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:10, skyler napisał:

Jaka gra takie argómęty detektywie :)

Zauważ że nie głosowały jeszcze 3 osoby. Wszystkie musiałyby oddać głos na elekrina żebyś przeżył. A to dosyć wątpliwe. I skończ już z takim dogadywaniem do moich wypowiedzi bo już mnie to powoli zaczyna wkurzać, a ty też zbyt błyskotliwie w tej edycji nie zagrałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jest :
Skyler - 6
Elekrin - 4
A reszta nieistotna.

A więc już po wszystkim, głosy się raczej nie zmienią. Mam nadzieję, że jednego mafiozę mamy już w garści, tylko czekamy, by zacisnąć dłoń i zmiażdżyć go wewnątrz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możemy zremisować elekrina ze Skylerem! Wykorzystajmy tę szansę ubicia 2 mafiozów w cenie (:P) jednego! Bo jeśli Sky nie jest w mafii to dużo ryzykujemy, natomiast kiedy ubijemy elekrina to (raczej) przynajmniej jeden z nich padnie. Więc - KOLEKTORZE - skoro nie jesteś zdecydowany zagłosuj na elekrina póki czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:15, kolektor napisał:

> Jaka gra takie argómęty detektywie :)
Zauważ że nie głosowały jeszcze 3 osoby. Wszystkie musiałyby oddać głos na elekrina żebyś przeżył.
A to dosyć wątpliwe. I skończ już z takim dogadywaniem do moich wypowiedzi bo już mnie to powoli
zaczyna wkurzać, a ty też zbyt błyskotliwie w tej edycji nie zagrałeś :P

Kto nie głosował? Jakie 3 osoby? O czym Ty piszesz? O denatach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:28, scorp2005 napisał:

chcecie remisu? dobra ale Elekrin jest raczej niewinny :P

***********
zmiana Lincz---> Elekrin

Jest 6:5 i tak, jeśli dobrze liczę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się