Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 22:29, scorp2005 napisał:

Tak, bo w mordzie padnę ja, zresztą ty jako jego partner nie możesz ubić sam siebie... :P

Przestańcie się licytować kto zginie - nic Wam to nie da w dalszej części rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:21, Laska-z-Polski napisał:

Nie... Nie wytrzymam. NAPRAWDĘ myślisz, że fakt, iż oskarżyłeś Skylera popierając to oskarżenie
jego dowcipem sprawił, że wszyscy nagle się na niego rzucili? To uważasz za główny dowód?
:/ Było o wiele więcej dowodów. Dużo istotniejszych dowodów. Bo na ten żarcik nikt, oprócz
ciebie, nie poleciał...

Nie tylko. Po pierwsze takie osoby co olewają grę sobie wejdą tu i spojrzą "o! skyler jest podejrzany" i mi uwierzą. Drugą rzeczą jest to, że gdybym tak szybko po Tobie zresztą nie zagłosowałbym na skylera - inni też by na niego nie zagłosowali, bo by się nie mieli do czego podpiąć.

Dnia 10.11.2007 o 22:21, Laska-z-Polski napisał:

Ja powiem tak. TY powinieneś spojrzeć na jakość swojego grania, zanim weźmiesz się za osądzanie
innych. Nadal nie mogę uwierzyć, że uwierzyłeś w ten żart Skylera. Skyler to gracz z dużym
stażem, chyb wie, co należy pisać na forum, a czego nie. Twój "argument" nie świadczy o tym,
jaki to dobry z ciebie gracz, tylko o tym, jaki jesteś naiwny... W smoki też wierzysz? ;P

Jakość mojego grania jest całkiem wysoka, choć nie zaprzeczę, nie jest bardzo dobra. Aczkolwiek trzeba pamiętać, iż nadal jestem graczem łapiącym doświadczenie i nie przekroczyłem jeszcze granicy 10 edycji. Ja nie uwierzyłem w żart skylera - ja go połączyłem z jego grą rzeczywistą, a to także nie był jedyny argument. Drugim było to, że na remisie bardzo mu zależało, gdyż bardzo angażował się w to. W to, że nie mam argumentów na swoje moje też wierzysz? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopara mi opadła... skyler, nie wiem po grzyba to wszystko pisałeś w takim razie skoro byłeś jednak niewinny... -_-'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za poprzedni post, ale mnie wryło... Wszystko wskazuje na winę Fiarota. Ale kto jego partnerem? Obstawiam na kogoś z trójki:
Ash, Deto i... Scorp - mogli odegrać nam świetne przedstawienie... I pewnie tak uczynili. Niemniej co do Fiarota pewien jestem:
*****************************************************************************************
LINCZ -----> FIAROT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyler niewinny?!? Jednak skyler ironicznie przyznał się do winy ^^''
Jutro rano przejrzę całą edycję w poszukiwaniu szczegółów, które mogłyby pomóc w odnalezieniu wiewiórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:34, Fiarot napisał:

Kopara mi opadła... skyler, nie wiem po grzyba to wszystko pisałeś w takim razie skoro byłeś
jednak niewinny... -_-'' .


No i co ? Ja się teraz będe tłumaczył ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i siup.Dwóch niewinnych mieszkańców poszło :/.Teraz w sumie krąg podejrzanych mooocno sie zawęża,problem ma Fiarot który tak apelował że niewinny i że zaraz go zlinczują lub zamordują.Jestem tylko ciekaw jak się wytłumaczy.Denerwuje mnie kilku mało udzielających się graczy,z którymi nie można nic zrobić,choć wątpie by to oni byli mafią...
Teraz mój podejrzany to Farot.Chyba wiadomo dlaczego.
Mój drugi podejrzany to Scorp...pisałem wcześniej.
Zobaczymy jak teraz gra się potoczy.


No i jeszcze jedno...ciekawe który to katani... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:35, demrenfaris napisał:

Sorry za poprzedni post, ale mnie wryło... Wszystko wskazuje na winę Fiarota. Ale kto jego
partnerem? Obstawiam na kogoś z trójki:
Ash, Deto i... Scorp - mogli odegrać nam świetne przedstawienie... I pewnie tak uczynili. Niemniej
co do Fiarota pewien jestem:
*****************************************************************************************
LINCZ -----> FIAROT!!!



Znaczy skoro jesteś pewien, to jesteś katanim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:28, skyler napisał:

Cóż na początku grałeś noobka - teraz oprzytomniałeś- cudowna przemiana? nie sądzę :>

No właśnie, Ty nadal tego nie zauważasz... gra fabularna na początku daje Ci tą swobodę, że nikt nie może Cię oskarżyć o mafiowanie, ale w końcu trzeba znieść się do rozmów. W końcu nawet teraz jest głupio, bo nie mamy postów fabularnych, a to jeft gra właśnie fabularna. Ale myślę, że to przez niedoświadczenie takich graczy jak Demrenfaris, gdyż po prostu rozpoczął dyskusję ze wszystkimi i fabuła zginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie zamórowało ... Jak to niewinny ?! I wszystko zaczyna się od nowa ...
Dem ---> skąd to przekonanie o winie Fiarota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:37, Ashakel napisał:

No i siup.Dwóch niewinnych mieszkańców poszło :/.Teraz w sumie krąg podejrzanych mooocno sie
zawęża,problem ma Fiarot który tak apelował że niewinny i że zaraz go zlinczują lub zamordują.Jestem
tylko ciekaw jak się wytłumaczy.Denerwuje mnie kilku mało udzielających się graczy,z którymi
nie można nic zrobić,choć wątpie by to oni byli mafią...
Teraz mój podejrzany to Farot.Chyba wiadomo dlaczego.
Mój drugi podejrzany to Scorp...pisałem wcześniej.
Zobaczymy jak teraz gra się potoczy.

Jak to mocno się zawęża? ;> Czyżbyś się ujawniał? Problem ma Fiarot i nie wydajesz się być specjalnie tym zasmucony.... Czyżbyś chciał "wkopać" kolejną osobę? BTW - denerwują Cię "milczkowie" - sam siebie denerwujesz? Bo postów masz kilka, OK. Ale treści w nich mało, nie widać żebyś się specjalnie angażował w grę.

Dnia 10.11.2007 o 22:37, Ashakel napisał:

No i jeszcze jedno...ciekawe który to katani... :]

B. ciekawe.
Co do linczu - nie wiem, czym się nie pospieszył, ale pewnie utrzymam głos... Niemniej trzeba się będzie jeszcze nad tym kilka razy zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:36, demrenfaris napisał:

Hehe. Niech Ci będzie - to Twoja, tylko Twoja suwerenna zasługa :PP Zadowolonyś?

Jeśli jutrzejszy zlinczowany (którym zapewne będzie Fiarot) okaże się mafią, powiem Ci, że będę bardzo zadowolony, gdyż ten krok dał nam dużo większe pole manewru już teraz i już teraz możemy wysuwać duże wnioski. To też jest bardzo ważny element gry. Bez dobrego detektywa śledztwo nie może być dobrze i solidnie wykonywane. Ja własnie namawiając do linczu skylera dałem większe pole manewru takim detektywom, rzecz jest tylko teraz znaleźć w sobie takiego dobrego detektywa, który odczyta dobrze pozostawiane znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rób z siebie niedorozwoja bo zaczynasz już mnie powoli wpieniać! Co na mnie wskazuje mądralo?! Proszę o konkretne argumenty! I powiedz mi, co ten lincz na mnie na w ogóle znaczyć? Katanim jesteś czy jak? Nie możesz nim być, gdyż ja jestem niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:39, kolektor napisał:

Teraz to mnie zamórowało ... Jak to niewinny ?! I wszystko zaczyna się od nowa ...
Dem ---> skąd to przekonanie o winie Fiarota ?

Bo wszystko idealnie pasuje. Od dzisiejszego poranka typowałem go w parze z Deto, b. prawdopodobne, że miałem rację... Nie potwierdzam, że jestem katanim. :) Jak już napisałem - z tą pewnością to przesadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:33, elekrin napisał:

Nie tylko. Po pierwsze takie osoby co olewają grę sobie wejdą tu i spojrzą "o! skyler jest
podejrzany" i mi uwierzą. Drugą rzeczą jest to, że gdybym tak szybko po Tobie zresztą nie
zagłosowałbym na skylera - inni też by na niego nie zagłosowali, bo by się nie mieli do czego
podpiąć.


Ale gracze nie są głupi. Gdyby wszyscy się masowo podpinali uzasadniając to twoją teorią, byłoby jasne, że się podpinają, bo to najniedorzeczniejsza teoria z jaką się spotkałem w FM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:44, Laska-z-Polski napisał:

Ale gracze nie są głupi. Gdyby wszyscy się masowo podpinali uzasadniając to twoją teorią, byłoby
jasne, że się podpinają, bo to najniedorzeczniejsza teoria z jaką się spotkałem w FM ;]


Ale zrobiły to 3 osoby i to wystarczyło. Wygrywa większość Lasko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../


Ja tu nie mam potrzeby pisać o sobie.Może i jestem milczkiem,ale przecierz nie będę osądzał sam siebie-pomyśl!
A i no tak-oczywiście,jak ci się wydaje,powiedz mi:
Czy mafiozo by się ujawnił z własnej woli?
No właśnie.Tu też trza pomyśleć :/.A i tak?Kiedy ja "wkopuję" innych graczy?Nie zauważyłem takiej prawidłowości... :].
Pomimo tego wszystkiego póki co w moich oczach jesteś nadal [niewinny].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się