Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosenne szaleństwo w sklepie gram.pl trwa!

45 postów w tym temacie

PGR3 wciąż bardzo drogo... spodziewałem się jakiejś większej promocji, ale taką też nie pogardzę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:42, WorldWar3PL napisał:

PGR3 wciąż bardzo drogo... spodziewałem się jakiejś większej promocji, ale taką też nie pogardzę
;>


Polecam Allegro Sekretarzu. Za pięć dyszek PGR''a kupisz :) Widziałem takie aukcje z opcją ''kup teraz''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta obniżka. Kameo i PGR3 można już znaleźć na allegro nówki do 30 zł.

Miałem nadzieję na obniżenie ceny Jade Empire na Xboxa do powiedzmy 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na preorder Halo 3 w jakiejs sensownej cenie.
No i zastanawiam sie nad Condemned, bo na allegro ostatnio jakos nie widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gry na konsole już były ale coś ani widu ani słychu o żadnych promocjach na gry pecetowe. Czyżby zapomnieli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:41, awesome napisał:

Dobra, gry na konsole już były ale coś ani widu ani słychu o żadnych promocjach na gry pecetowe.
Czyżby zapomnieli? :D


Cierpliwości. Wielka wyprzedaż, wiosenne szaleństwo czy jak to tam nazwali gier na PC już za dwa tygodnie. Promocja rozpocznie się 12 albo 14 (nie pamiętam dokładnie dnia) czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:44, Klimos napisał:

Cierpliwości. Wielka wyprzedaż, wiosenne szaleństwo czy jak to tam nazwali gier na PC już za
dwa tygodnie. Promocja rozpocznie się 12 albo 14 (nie pamiętam dokładnie dnia) czerwca.

Chyba znów coś przeoczyłam... Skąd masz takie informacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:48, Magwisienka napisał:

Chyba znów coś przeoczyłam... Skąd masz takie informacje? :)


Nie przeoczyłaś, bo na gram.pl póki co jeszcze nic się nie ukazało. Stojąc wczoraj przy kasie w supermarkecie przeglądałem najnowszy GameRanking i tam była wielka dwustronicowa reklama tejże oferty. Gier było sporo, przynajmniej z dwadzieścia. Zapamiętałem tylko, że Guild Wars i Guild Wars: Factions mają być 50% taniej, a Guild Wars: Nightfall o 30% taniej. Nie zauważyłem od czego ta kwota ma być odliczana (od pierwotnej czy od obecnej ceny) W ogóle za dużo nie zdążyłem przeczytać , bo kolejka była krótka, stąd tylko tytuły które mnie interesują. Dzisiaj jak ponownie byłem w sklepie, to gazety już nie widziałem - ktoś musiał ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:57, Klimos napisał:

/.../

To w takim razie widzę, że jutro czeka mnie wycieczka do Empiku :P
GW powiadasz? Bardzo miło, właśnie na wakacje chciałam sobie kupić, czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:02, Magwisienka napisał:

GW powiadasz? Bardzo miło, właśnie na wakacje chciałam sobie kupić, czekam z niecierpliwością :)


Też czekam na jakąś promocję/okazję/wyprzedaż by dokupić dwa dodatki do posiadanej podstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować