Zaloguj się, aby obserwować  
Maka1992

Ogień demonów - forumowa gra RPG

1131 postów w tym temacie

Imię : Balthir
Rasa:Człowiek czystej krwi
Klasa: Palladyn


Historia postaci
Balthir zawsze marzył by zostać Palladynem tak jak jego ojciec . Robił dokładnie wszystko by nim być uczył się u najlepszych i dobrze mu szło. Pewnego dnia zabił jego ojca pewien ork .
Od tamtego czasu Balthir poszedł do królewskich koszar i zobowiązał się zostać Palladynem


Charakter
Nie jest agresywny lubi spokojnych ludzi . Ale jeśli chodzi o walkę to nie ma litości


Wygląd
Ma 189 cm jest dobrze zbudowany włosy krótkie blond .


Miejsce rozpoczęcia gry: W Królewskich koszarach


Ekwipunek:Miecz dwuręczny [5] Zbroja skórzana [3] Trzydniowa porcja żywności [2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 00:51, Wayzin napisał:

Buahahah. Altair wilkołakiem, a Garret leśnym elfem, dobre ;D. Przepraszam, nie mogłem
się powstrzymać...

Swoją drogą to raczej pod papierówkę podpada. Znaczy - jak dołożysz do tego kostki.

[Proszę się nie śmiaciać xD Ale już się rozmyśliłem i nie jestem wilkołakiem xD No wiesz poniosło mnie wodzą(om?) fantazji xD MG wracaj tu do nas i mów co dalej ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Clear czy tobie sprawia trudność przeczytanie jednego zdania ? "CZARY (tylko dla magów)" teraz powiedz mi dlaczego twój Druid rzuca czary ?!
Viear nie wiem czy zauważyłeś, ale twoja postać jest jedyną postacią, która w opisie nie ma wpisane wysoki lub ok 1,9m :P
Smoczy Wilq Myślałem, że będziemy mieli postać kobiety, szkoda... :D
Wayzin Buahaha nie wiem czy wiesz do czego służą nawiasy kwadratowe...
A i jeszcze jedno, tym razem do wszystkich elfów. Zawsze wydawało mi się, że elfy żyją dłużej, i wiek dojrzałości osiągają później, tak koło 100 :P Nie wiem czy w tym świecie jest tak samo, bo już się spotkałem z 19 letnim elfem Haita. Proszę MG o doprecyzowanie wieku, w którym elf osiąga dojrzałość.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[ Viear nie wiem czy zauważyłeś, ale twoja postać jest jedyną postacią, która w

Dnia 22.05.2008 o 13:01, HunterO7 napisał:

opisie nie ma wpisane wysoki lub ok 1,9m :P]

[O, tak moja postać jest ogólnie rzecz biorąc dość wyjątkowa^^ Chyba też jako jedyny nie mam wzmianki o ''miłym i uprzejmym'';P BTW, zastanawiam się czy Maka zgodzi się na mój kufel na stracie;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Eh, na początku miała być kobieta, ale jakoś nie wyobrażałam sobie wilkołaka z cyckami xD Ani bardówny śpiewającej, lecz tancerkę...ehm... go-go (korzyści finansowe, może z tym mi się tak skojarzyło... :P). W końcu mamy tu klimaty średniowieczne, a wiadomo do czego służyły kobiety w tamtych czasach.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Noo już nie mogę się doczekać rozpoczęcia naszej gry xD Może trochę przesadziłem z tą uprzejmością, ale dosyć późno było - majaczyłem xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:32, Viear napisał:

[O, tak moja postać jest ogólnie rzecz biorąc dość wyjątkowa^^ Chyba też jako jedyny
nie mam wzmianki o ''miłym i uprzejmym'';P]

[Nie jedyny. ;]
[Smoczy Wilq (Smocza Wilq?) co fakt to fakt... ale z drugiej strony kobieta-wampir... to już są duże korzyści. Tylko pomyśl: uwodzenie, spijanie krwi, zabijanie - to jest dopiero życie. No i wapmirzyce korzystały z... tych "czego służyły kobiety w tamtych czasach". Często (jeśli nie zawsze) obracały to na swoją korzyść. :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:12, Rusty Mike napisał:

co fakt to fakt... ale z drugiej strony kobieta-wampir...

[w sumie... ]:>]

Dnia 22.05.2008 o 14:12, Rusty Mike napisał:

to już są duże korzyści. Tylko pomyśl: uwodzenie, spijanie krwi, zabijanie - to jest
dopiero życie. No i wapmirzyce korzystały z... tych "czego służyły kobiety w tamtych
czasach". Często (jeśli nie zawsze) obracały to na swoją korzyść. :)]

[Faktycznie, mina zaskoczonego gościa gdy zamiast pocałunku dostaje dwa kły w szyję-bezcenne! ;P Chyba można jeszcze zmienić postać? ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 22.05.2008 o 14:16, Smoczy Wilq napisał:

[Faktycznie, mina zaskoczonego gościa gdy zamiast pocałunku dostaje dwa kły w szyję-bezcenne!
;P Chyba można jeszcze zmienić postać? ;)]


[Myślę, że Maka się nie obrazi. Tylko zaznacz, ze to wersja ostateczna :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Imię: Layla Tinnyer
Rasa: Człowiek wampir [iście kusząca propozycja ^^]
Klasa: Zabójczyni [a łucznika nie ma? :/]

Historia: Layla, córka dwóch rolników-wampirów od których uciekła żądna przygody i krwi, to młoda i zgrabna kusicielka naiwnych kupców krążących po wioskach i głupich mieszczan. Jej cięty język nie raz, nie dwa przysporzył jej kłopotów, przez które Tinnyer zmuszona była do częstych podróży po świecie. Łucznictwa nauczyła się w wolnym czasie, by pozbyć się natrętnych i zbyt ''chętnych''.

Charakter: Pyskata, często wybuchowa, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu za długo, woli szybko wykonać zadanie i mieć je już z głowy, aniżeli dopracowywać każdy szczegół. Stroni od walki, jednak jeśli już jest nieunikniona, woli zakraść się od tyłu i zaoferować ''pocałunek śmierci''.

Wygląd: Długie, czarne włosy, brązowe oczy, drobna budowa ciała.

Ogólnikowe miejsce rozpoczęcia gry: Tawerna w jakimś mieście, dokładnie nie pamięta po ''przehulanej'' nocy ;p.

Ekwipunek: Nóż (1); Lekka kusza (2); Lniane odzienie (1); 20 bełtów (2); 20 szt. złota (1)

[WERSJA OSTATECZNA MOJEJ POSTACI]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Altair
Rasa:Człowiek czystej krwi
Klasa: Zabójca
Charakterystyka postaci:
1. Historia postaci – Rodzice Altair''a zostali zamordowani przez bandytów, gdy miał 16 lat. Od tej pory wychowywał się na ulicy, kradnąc z rynków jedzenie. Lubił się także wspinać po różnych budynkach etc.(kiedy pobliska straz dowiadywala sie o jego wystepku, musial sie jakos ratowac ucieczka, wiec szybko sie nauczyl, plynnie i zrecznie omijac przeszkody, skakac z dachu na dach itp.)Niestety pewnego razu przy małym wypadku przy uciekaniu przed strażą Altair stracił palca serdecznego u lewej ręki. Kiedy zdobyl swoj pierwszy miecz niesamowicie szybko nauczyl sie nim walczyc. Altair w wieku 24 lat "skonstruował" niezwykle śmiercionośną broń. U lewej dłoni "przymocował" noż na sprężynie. Nóż wysuwa się "spod rękawa" (xD) na miejsce palca serdecznego. Altair nauczyl sie zyc w trudnych warunkach. Byl nieosiagalny ;)
2. Charakter - Altair mimo swoich drobnych kradniec jest dobrym czlowiekiem. Nigdy bez powodu nie walczy, nie zabil by niewinnego. Ogolnie jest malo rozmowny.
3. Wygląd – Wysoki, szczupły, czarne srednie(chodzi o dlugosc)wlosy, brazowe oczy, czesto chodzi w kapturze skrywajacy mu twarz.
4.Ogólnikowe miejsce rozpoczęcia gry (jeśli nie jest zawarte w historii)– takze zatloczony rynek jakiegos miasta ;)
Ekwipunek-
Dlugi miecz[4]
Zbroja skorzana[3]
20 szt. zlota [1]
Trzydniowa porcja zywnosci [1]
Nóż [1]
[A propos tego "noża u ręki" to chyba wszyscy wiecie o co chodzi, nie?:D Nie wiem jak to opisać:D]
[WERSJA OSTATECZNA MOJEJ POSTACI:D(tak samo jak u koleżanki wyżej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię : Balthir
Rasa:Człowiek czystej krwi
Klasa: Palladyn


Historia postaci
Balthir zawsze marzył by zostać Palladynem tak jak jego ojciec . Robił dokładnie wszystko by nim być uczył się u najlepszych i dobrze mu szło. Pewnego dnia zabił jego ojca pewien ork .
Od tamtego czasu Balthir poszedł do królewskich koszar i zobowiązał się zostać Palladynem


Charakter
Nie jest agresywny lubi spokojnych ludzi . Ale jeśli chodzi o walkę to nie ma litości


Wygląd

Ma 189 cm jest dobrze zbudowany włosy krótkie blond .


Miejsce rozpoczęcia gry: W Królewskich koszarach


Ekwipunek:Miecz dwuręczny [5] Zbroja skórzana [3] Trzydniowa porcja żywności [2]

WERSJA OSTATECZNA MOJEJ POSTACI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Wybaczcie mi nową postać, a raczej poprawioną starą. Nie wyszła i pisałem zaspany i zmeczony. Jak widac wyszlo okropnie.Mam nadzieję że sie nie pogniewacie :)]

Imię: Raland Aroth
Rasa: Człowiek czystej krwi
Klasa: Wojownik
Historia postaci: Raland Aroth urodził się w małej wiosce Xardam. Mieszkał tam aż do śmierci swoich rodziców, którzy zgineli z rąk okropnego Orka. Kiedy miał lat 16, chciał za wszelką cene pomścić swoich rodziców. Dlatego zaciągnoł się do wojska. W wieku lat 20, skończył szkolenie w koszarach, i powrócił do wioski. Wiele się tam zmieniło podczas jego nie obecności. Miasto nękają okrutni orkowie, a Raland stał sie jednym z tych, co miasteczka bronić muszą. Każdej nocy śpiąc, zawsze miał jedno oko otwarte, bowiem bał się, że i on zostanie zabity, jak jego najbliższa rodzina... 7 lat bronił swojej wioski. Wielu zgineło, jednak on żyje. Jego towarzysze i przyjaciele, chcą razem z nim uciec do bezpiecznego miasta. Jednak czy im to sie uda ?

Charakter:
Po wyrazie twarzy wygląda na spokojnego, jednak tak do końca nie jest. Raland potrafi być bardzo nerwowy i łatwo go sprowokować. Nie cierpi jak ktoś z niego żartuje. Troskliwy i opiekuńczy.Dlaczego? Nie możę patrzeć na cierpienie niewinnych ludzi, kobiet dzieci itp. Bardzo lubi mieć spokój, nie cierpi tłoku i zbędnego towarzystwa. Jego historia nauczyła go, że przyjaciół wybiera się samemu. Dlatego więc do ludzi otwartych nie należy. Przyjaciół wybiera sobie sam. Ma wielki uraz na orków, widząc ich, od razu by się na nich rzucił i zabił.

Wygląd:
Wzrost 1,88 metra. Raland ma niebieskie, błyszczące oczy. Krótkie, siwe włosy. Lat 27. Zarys twarzy wygląda na spokojny, jednak czy tak jest naprawdę ? Raland ma umięsnione, dosyć starę jak na człowieka ciało.

Miejsce rozpoczęcia gry: Miasteczko Xardam.

Ekwipunek: Skórzana zbroja (3) Miecz dwuręczny (5) trzydniowa porcja żywności 2x (1)

[WERSJA POPRAWIONA MOJEJ POSTACI. TA ZOSTAJĘ]

[ciapek, nie papuguj mojego ekwipunku :P. Smoczy Wilq, masz bardzo ciekawą postać :), wapiz(rz)yca - kobieta zdaję się interesującą postacią :D. Kiedy zaczynamy grę ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:33, burczynski napisał:

[Wybaczcie mi nową postać, a raczej poprawioną starą. Nie wyszła i pisałem zaspany i
zmeczony. Jak widac wyszlo okropnie.Mam nadzieję że sie nie pogniewacie :)]

Imię: Raland Aroth
Rasa: Człowiek czystej krwi
Klasa: Wojownik
Historia postaci: Raland Aroth urodził się w małej wiosce Xardam. Mieszkał tam
aż do śmierci swoich rodziców, którzy zgineli z rąk okropnego Orka. Kiedy miał lat 16,
chciał za wszelką cene pomścić swoich rodziców. Dlatego zaciągnoł się do wojska. W wieku
lat 20, skończył szkolenie w koszarach, i powrócił do wioski. Wiele się tam zmieniło
podczas jego nie obecności. Miasto nękają okrutni orkowie, a Raland stał sie jednym z
tych, co miasteczka bronić muszą. Każdej nocy śpiąc, zawsze miał jedno oko otwarte, bowiem
bał się, że i on zostanie zabity, jak jego najbliższa rodzina... 7 lat bronił swojej
wioski. Wielu zgineło, jednak on żyje. Jego towarzysze i przyjaciele, chcą razem z nim
uciec do bezpiecznego miasta. Jednak czy im to sie uda ?

Charakter:
Po wyrazie twarzy wygląda na spokojnego, jednak tak do końca nie jest. Raland potrafi
być bardzo nerwowy i łatwo go sprowokować. Nie cierpi jak ktoś z niego żartuje. Troskliwy
i opiekuńczy.Dlaczego? Nie możę patrzeć na cierpienie niewinnych ludzi, kobiet dzieci
itp. Bardzo lubi mieć spokój, nie cierpi tłoku i zbędnego towarzystwa. Jego historia
nauczyła go, że przyjaciół wybiera się samemu. Dlatego więc do ludzi otwartych nie należy.
Przyjaciół wybiera sobie sam. Ma wielki uraz na orków, widząc ich, od razu by się na
nich rzucił i zabił.

Wygląd:
Wzrost 1,88 metra. Raland ma niebieskie, błyszczące oczy. Krótkie, siwe włosy. Lat 27.
Zarys twarzy wygląda na spokojny, jednak czy tak jest naprawdę ? Raland ma umięsnione,
dosyć starę jak na człowieka ciało.

Miejsce rozpoczęcia gry: Miasteczko Xardam.

Ekwipunek: Skórzana zbroja (3) Miecz dwuręczny (5) trzydniowa porcja żywności
2x (1)

[WERSJA POPRAWIONA MOJEJ POSTACI. TA ZOSTAJĘ]

[ciapek, nie papuguj mojego ekwipunku :P. Smoczy Wilq, masz bardzo ciekawą postać :),
wapiz(rz)yca - kobieta zdaję się interesującą postacią :D. Kiedy zaczynamy grę ?]


[ Nie papuguje po prostu to mi najbardziej pasowało jak na palladyna ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:40, ciapek533 napisał:

[ Nie papuguje po prostu to mi najbardziej pasowało jak na palladyna ]


[spoko :) Ja poprostu mówię co myśle :).
Smoczy Wilq bardzo ładne imię wybrałas na swoją postać, podoba mi się :] ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można się jeszcze dołączyć - jeśłi tak to zamieszcze karte postaci :
Imie -Darnok
Rasa :Człowiek
Klasa Wojownik

Historia postaci : Darnok urodził i wychował się już po wielkiej wojnie , usłyszawszy wiele opowieści i legend o wojownikach i poszukiwaczach przygód sam chciał zostać jednym z nich chociaż tak naprawde nie wie o tym nic dla niego to typowa majówka . Jego ojciec unikał na wszelakie sposoby zrekrutowania do armi ,Darnok zawsze nie rozumiał tego zachowania zaś ojciec słysząc że jego syn chciałby służyć w wojsku pokazywał że ma nierówno pod sufitem .MIał 2 siostry jedna za nich była ciężko chora i bez pomocy zgineła by zaś druga szła w niebiezpiecznym kierunku była złodziejką .
Kiedy ukończył 16 lat szybko spakował swoje rzeczy i niezbyt ochoczo żegnany przez swych niczego niespodziewający się krewnych postanowił tu już nie wracać .
Jeśli któryś z towarzyszy będzie chciał bliżej poznać historie Darnoka to wystarczy spytać ( to fragment fragmentu dawno napisanej przeze mnie histori ) .

Charakter : Spokojny może trochę małomówny ,pogodny młodzieniec który nie ma pojęcia że wojna wcale nie jest tak urocza jak on sobie myśli , w sytułącjach kryzysowych jednak robi to co należy mimo iż wewnątrz panikuje , woli częściej samotny marsz niż wędrówke z grupką osób .

Wygląd : 170cm wzrostu , włosy bląd krótko ścięte , średniej szerokości bary .

Miejsce rozpoczęcia : Tuż po wyjściu z wiochy w której się urodził , nazwa nieznana

Ekwipunek :Miecz połtoręczny 5Pkt skurzana zbroja 3 PKT , 20 sztuk złota i trzydnoiwa porcja żywności 2 PKT .

[Chciałby zaznaczyć że nie zawsze mam czas na pisanie więc mogą być nieobecności ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:48, Deedi napisał:

[Co wy tak się wszyscy do Smoczego Wilka podlizujecie?:P Bo to dziewczyna jest? :D]


[ Tiaaa ? To ja juz nie mogę swego zdania wyglosic ? A kobiete trza szanowac i juz :) Nie ma zlituj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować