poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Sephirath,
> A otwórz sobie KRS przez google i wpisz gram.pl, a potem CDP. I porównaj zarządy :P
A zauważyłeś, że ten cytat, który Ci podałem w poprzednim poście jest z dnia w którym CDP właśnie miało odłączyć się od gramu, a i tak piszą, że ta spółka należy do nich? ;-D Nie załamuj mnie i nie bądź na siłę ślepy ;-P. Zresztą, jeśli chodzi o ten zarząd, to sam siebie wkopałeś, bo o ile się nie mylę, większość zasiada właśnie zarówno tu jak i tu. Trzeba być naprawdę ślepym, albo krową, która nie zmienia zdania, by nie dojrzeć, iż gram nadal jest pod patronatem CDP. Co z tego, że w KRS nie ma ich razem? Spójrz na stronę CDP - większość treści na stronie przekierowuje właśnie tu. Spójrz na pudełka gier wydawanych przez CDP - ciekawe czy dojrzysz tam pewne logo. Spójrz na nieobiektywne i maksymalnie zawyżane recenzje crapów wydawanych przez CDP - np. Lostów, czy Iron Mana. Oczywiście każdy ma prawo do subiektywizmu w swojej recenzji, ale skoro największe serwisy wystawiły noty poniżej 50% to chyba (raczej!) jest coś nie teges...
> Ja dobrze wiem co piszę i tak, czytałem te wszystkie artykuły. Tylko dobieraj ciekawiej
> argumenty, bo pragnę zauważyć, że rangę konsula ma też np. pan Tinc, który jest z EA.
> To co, gram jest też Elektroników? :P
Konsule to tylko przykrywka. Paru zapodali z innych firm dla niepoznaki, ale policz sobie ile ich jest z CDP. CDP, CDP LC, CDP RED, CDP Serie wydawnicze, ostatnio jeszcze jakiś nowy doszedł. I nie wmawiaj mi tego, że jest to spowodowane najlepszą pozycją na rynku... xd
> eot w tym kontekście.
Teraz skoro wszystko jasne, to tak.
> A użyłem wspomnienia do Gramowej Schizmy z prostego powodu - oni nie odłączyli się (chociażby
> reklamowo, skoro tak potrzebujesz konkretnych przykładów) dlatego, żeby zostać za pół
> roku zlikwidowani :P
No właśnie, nie odłączyli się, więc... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:00, michu96 napisał:

Nie no bez przesady ja bym chciał mieć tak samo reset jak
Laska-z-Polski , bo ludzie wyciągają złe wnioski z mego nicku. :>

A więc mamy dowód na to, że nasz nick, który wpisujemy przy zakładaniu konta powinien wystarczyć na jak najdłuższy czas i nie wzbudzać kontrowersji. Jeśli np. chcemy nadać do naszego nicku imię jakiejś postaci z gry to musimy wziąść pod uwagę, że po pewnym czasie ta gra może nam się przejeść... razem z nickiem.

Radzę Ci się zbyt nie przejmować ewentualnymi uwagami, pędzącymi w kierunku twojego nicku. Twój nick - twoja sprawa, a innym nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:34, sprite39 napisał:

A więc mamy dowód na to, że nasz nick, który wpisujemy przy zakładaniu konta powinien
wystarczyć na jak najdłuższy czas i nie wzbudzać kontrowersji. Jeśli np. chcemy nadać
do naszego nicku imię jakiejś postaci z gry to musimy wziąść pod uwagę, że po pewnym
czasie ta gra może nam się przejeść... razem z nickiem.

Radzę Ci się zbyt nie przejmować ewentualnymi uwagami, pędzącymi w kierunku twojego nicku.
Twój nick - twoja sprawa, a innym nic do tego.


Może i masz racje nie powinienem się przejmować co ktoś wnioskuje z mojego nicka. :)
Ale wiesz , gdy zakładałem swój nick , a to było dawno , robiłem to na szybkiego i nie myślałem , że później będzie mi on przeszkadzał. :] No nic mówi się trudno i żyje się dalej... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 19:56, michu96 napisał:

Może i masz racje nie powinienem się przejmować co ktoś wnioskuje z mojego nicka. :)
Ale wiesz , gdy zakładałem swój nick , a to było dawno , robiłem to na szybkiego i nie
myślałem , że później będzie mi on przeszkadzał. :] No nic mówi się trudno i żyje się
dalej... ;>

wiecie co tak sobie pomyslalem ,że dobrze że nie ma możliwości zmiany nicków na forum. Każdy ma jeden i można łatwo danego usera rozpoznać. A jakby każdy sobie zaczął nicki zmieniać to powstałby sajgonik w związku z tym. Tak jak na steamie csowym. Wszyscy pozmieniali nazwy i własnych kolegów rozpoznać nie mogę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:42, gothicsheep napisał:

(...)

1. Owca, Ty krzyżowcem?
2. Tak, ten KRS to był, aby Cię poprzeć. I kto tutaj jest na siłę ślepy? Przecież wiem co tam znajdziesz :P
3. Tak, Gram jest pod jakimśtam patronatem CDP. Tylko że przed 1. lutego był również na jego finansach.
4. Skoro gry wydawane przez CDP zawierają kod na zniżki w Gramie ORAZ właśnie oferuję pomoc techniczną udzielaną przez Gram to chyba na pudełku musi się gramowe logo znaleźć. I to że są bardziej oddzielne niż przed 1. lutym ani trochę nie przeszkadza współpracy kontynuować.

Dnia 22.05.2008 o 13:42, gothicsheep napisał:

Konsule to tylko przykrywka.

Wiesz jak to brzmi? ;D

Dnia 22.05.2008 o 13:42, gothicsheep napisał:

Paru zapodali z innych firm dla niepoznaki, ale policz sobie
ile ich jest z CDP. CDP, CDP LC, CDP RED, CDP Serie wydawnicze, ostatnio jeszcze jakiś
nowy doszedł. I nie wmawiaj mi tego, że jest to spowodowane najlepszą pozycją na rynku...

Boże, Ty faktycznie mało wiesz o rynku :) Akurat podstawą dobrze prosperującej - DUŻEJ - spółki jest podzielenie jej na małe, teoretycznie autonomiczne podzespoły. Bo każdy z nich może reprezentować w miarę inny image oraz współpracować na pewnej tam linii z ewentualnymi konkurentami pozostałych spółek.
Ja to w tym temacie leszcze jestem, w końcu pierwsza LO. Ale to to chyba akurat maksymalne podstawy są ;)

Dnia 22.05.2008 o 13:42, gothicsheep napisał:

> eot w tym kontekście.
Teraz skoro wszystko jasne, to tak.

Tak, mój władco, wygraleś. Już, spełniony? ; p

Dnia 22.05.2008 o 13:42, gothicsheep napisał:

> A użyłem wspomnienia do Gramowej Schizmy z prostego powodu - oni nie odłączyli się (chociażby
> reklamowo, skoro tak potrzebujesz konkretnych przykładów) dlatego, żeby zostać za pół
> roku zlikwidowani :P
No właśnie, nie odłączyli się, więc... ;-)

Tak, jasne, upadną. To ja może pozapisuję na dysku co fajniejsze notki z GSa bo przecież za 50 dni Ceremonia Podpalenia Serwerów.

Aha - i najważniejsze - czemu po prostu pod ekipa@gram.pl nie wyślesz maila na ten temat w celu dostania odpowiedzi tylko snujesz opowieści na forum podniecając się "zwycięstwem" w zwyczajnej dyskusji? Ja naprawdę o wewnętrznej strukturze firmy wiem mało lub nawet bardzo mało. Chociaż chyba więcej od Ciebie.

A już po prywacie - nigdy, ale to NIGDY więcej nie insynuuj mi ślepoty lub fanatyzmu. Bo widzę, że już za bycie fanem Gram.pl nawet na forum Gram.pl trzeba oczekiwać ciągłego atakowania (Przez te 2 lata już nie zliczę ile razy mnie jechano od klakierów). Tylko że fan wcale nie musi "ślepo kochać swego idola" - czasem może zwyczajnie nie nadintepretowywać faktów. Ale nawet to zostanie zrozumiane jako krowie nie zmienianie poglądów.

Zawsze podczas dyskusji tematycznej o Gramie osoba bardziej go wspierająca dostaję plakietkę wazeliniarzy i fanbojów. A strona druga jakoś do bycia niekulturalną już się przyznać nie umie.

I żeby nie dostać warna za offtopic - zostanę mimo wszystko przy temacie - tak, bardzo podoba mi się wizja Własnego Tytułu bo im ranga wyższa to mimo wszystko jakiś do tej osoby wewnętrzny szacunek. I gadanie, że trzeba respektować zarówno obywateli jak i sekretarzy może i jest idealistyczne, ale niestety nie do wyegzekwowania - po to są rangi, żeby było widać kto jest rookie a kto weteran. I zawsze rookiego się sprawdza i się nie wie czego oczekiwać a po weteranie jest się pewnym treści jego osądu na jakiś tam dany mu temat.

A liczba flame''ów na mnie odkąd jestem sekretarzem zmalała znacząco niż gdy byłem przewodniczącym. And so on, so on wstecz. Tak więc sądzę, że gdy w końcu mi stuknie ten WuTek to liczba pojazdów spadnie o kolejny próg.

Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

Tak, jasne, upadną. To ja może pozapisuję na dysku co fajniejsze notki z GSa bo przecież
za 50 dni Ceremonia Podpalenia Serwerów.

Skasowali jedno forum, moga skasowac i drugie... Zycie... A wlasnie... chyb musze sobie pozapisywac Owieczke, bo jakby mieli mi ja zabrac to bym chyba zabil ...

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

Tak więc sądzę, że gdy w końcu mi stuknie ten WuTek to liczba pojazdów spadnie o kolejny próg.

Strasznie slabo musza wiec placic, gdy bedziesz musial kilka po(d)jazdow sprzedac ;-). To ja sie nie chce wspinac - moja pensja, choc nie astronomiczna :P, jakos mi wystarcza ;)

Widze, ze od tego kasowania forum sie zaczelo ;). No to w sumie tak, NIKT nie mowil, ze stare forum zniknie. Miala byc nowa wersja. A tutaj przyszlo stare i 'cos' w bombki strzelilo i starych tematow/postow/watkow nie bylo... Przykre... zapewne nie tylko dla mnie

No i mowienie o karaniu za 'off-topic' w CALKOWICIE off-topicowym temacie jest... ekhm... no dobra... bez jaj... ale... (smiech) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:18, Piotrek K. napisał:

Skasowali jedno forum, moga skasowac i drugie... Zycie...

Nie przeczę. Ale wątpię, by miało to związek z tym, że "Gram.pl ma 1000 dni to pora je skasować" :P

Dnia 22.05.2008 o 21:18, Piotrek K. napisał:

> Tak więc sądzę, że gdy w końcu mi stuknie ten WuTek to liczba pojazdów spadnie o
kolejny próg.
Strasznie slabo musza wiec placic, gdy bedziesz musial kilka po(d)jazdow sprzedac ;-).

No bo wiesz, kupno WT kosztuje a moja stajnia maserati wciąż swą cenę warta :P

Dnia 22.05.2008 o 21:18, Piotrek K. napisał:

No i mowienie o karaniu za ''off-topic'' w CALKOWICIE off-topicowym temacie jest... ekhm...
no dobra... bez jaj... ale... (smiech) ;)

Ja mogę nie pamiętać ale chyba jednego warna tutaj już daaaaawniej strzeliłem :)

Chociaż to też prawda, że ten temat to w sumie takie "talk about our problems, boy", tylko że w poście musi paść słowo "ranga" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korci, żeby tu coś wtrącić od siebie odnośnie dyskusji o CDP i gram.pl, niezależności itp. W końcu pracowałam w CDP, a teraz pracuję w gramie, więc się orientuję nolens volens ;-)
Ale offtop by się zrobił, a ja nie lubię offtopów na forach.
No w każdym razie dość ciekawe są wasze interpretacje, ale macie prawo nie rozumieć przekształceń podmiotów gospodarczych itp. (prawo i księgowość to też nie są moje mocne strony ;-) Chętnych do dyskusji zapraszam na mój gramsajt - ostatni wpis jest poniekąd na temat zbliżony, walcie pytania w komentach.

W skrócie: Nikt nie skasuje obecnego forum. Don''t panic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 00:41, wip_01 napisał:

> O! jaki znawca młodzieży. Rozumiem jak to odebrałeś. To był taki żarcik po prostu
zapomniałem
> dodać ":P" pod koniec zdania i odebrałeś pierwsze zdanie w zły sposób, fajnie jest
tu
> na forum i fajnie jest pisać wpisy na gramsajcie. To dwie główne rzeczy dzięki którym

> mnie tu widzicie.

Znawca bo sam do nich należę (zazdrość?). Wiesz ja powiem tak, jednym krótkim, prawdziwym
zdaniem "Winny sie tłumaczy". Obebrałem w sposób prawidłowy w taki jak miałeś zamiar
przekazać. Jakby to mialo brzmieć inaczej to by inaczej brzmialo, emotka tu nic nie oznacza.

Emotka tu dużo zmienia, dodaje gest, a gesty coś znaczą, w życiu na gadu gadu i na tym forum. Właśnie takie coś ":P" dodaje żart.

Dnia 22.05.2008 o 00:41, wip_01 napisał:

A teraz powiedz mi szczerz, jakby "fajne forum" "i "fajnie pisać wpisy na gramsajcie"
pojawiło się w kolejnej wersji, ale wiazało by sie to z wyzerowaniem statusu, chcialbyś
zmiany? Ja nie sądze byś chciał, przewodniczący to tak wysoka ranga i długo sie ją wbijało
prawda? Aż żal czasu straconego.

To źle sądziesz, wpisy dają mi największą radość, choć oczywiście są lepsze rzeczy do robienia. Gdyby usunięto rangi to i tak bym tu bywał, choć fajnie jednak jest je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

> (...)
1. Owca, Ty krzyżowcem?

Krzyżowcą prędzej ;-P. Wmawiaj se co chcesz, w zasadzie już raz od tego zostałem "wyzwany" od człowieczka o niskiej na pozór inteligencji ;-D. Nie bierz tego do siebie, taki żarcik sytuacyjny...

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

2. Tak, ten KRS to był, aby Cię poprzeć. I kto tutaj jest na siłę ślepy? Przecież wiem
co tam znajdziesz :P

No to żeś zamotał, bo z toku Twojej wypowiedzi i jej stylu wychodziło, jakobyś sam o tym nie wiedział. W ogóle czasami używasz górnolotnych zwrotów, które nijak odnoszą się do całości mając na celu sztuczne ubarwienie posta - to tak na marginesie ;-P.

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

3. Tak, Gram jest pod jakimśtam patronatem CDP. Tylko że przed 1. lutego był również
na jego finansach.

Nikt z nas do końca tego nie wie. Równie dobrze mógł być to pic na wodę, fotomontaż, mający na celu rozrost serwisu i sklepu poprzez generowanie większej ilości zysków ze sprzedaży gier innych wydawców. Wszystko obraca się wokół kasy, więc chwyta się wszystkich triczków i myczków ;-).

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

4. Skoro gry wydawane przez CDP zawierają kod na zniżki w Gramie ORAZ właśnie oferuję
pomoc techniczną udzielaną przez Gram to chyba na pudełku musi się gramowe logo znaleźć.
I to że są bardziej oddzielne niż przed 1. lutym ani trochę nie przeszkadza współpracy
kontynuować.

Ano, tylko czy ja to poddaje w wątpliwość? Nie. Chodzi mi tylko, że gram.pl potajemnie teraz orze pole CeDePom. Powody masz wyżej. Dodam jeszcze, że dogłębnie ukazują to recenzje. Nie to, że miałbym coś do ich autorów, ale po prostu są one maksymalnie naciągane w taki sposób, aby tylko potencjalny klient zakupił produkt bez względu na jego realną jakość. O dziwo takie słabiusieńkie gierki recenzuje się tylko spod skrzydeł CDP. Poza tym brak systemu not w skali jest o tyle dziwna, co zrozumiała. I na pewno nie chodzi tu o oryginalność ;-).

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

> Konsule to tylko przykrywka.
Wiesz jak to brzmi? ;D

Odnosząc się do Twojego poprzedniego tonu - normalnie. Doszukujesz się teraz jakichś rewelacji na siłę ;-P.

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

> Paru zapodali z innych firm dla niepoznaki, ale policz sobie
> ile ich jest z CDP. CDP, CDP LC, CDP RED, CDP Serie wydawnicze, ostatnio jeszcze
jakiś
> nowy doszedł. I nie wmawiaj mi tego, że jest to spowodowane najlepszą pozycją na
rynku...
Boże, Ty faktycznie mało wiesz o rynku :) Akurat podstawą dobrze prosperującej - DUŻEJ
- spółki jest podzielenie jej na małe, teoretycznie autonomiczne podzespoły. Bo każdy
z nich może reprezentować w miarę inny image oraz współpracować na pewnej tam linii z
ewentualnymi konkurentami pozostałych spółek.
Ja to w tym temacie leszcze jestem, w końcu pierwsza LO. Ale to to chyba akurat maksymalne
podstawy są ;)

Wiem o rynku tyle co większość, co w zupełności powinno mi wystarczyć i nie zamotać w głowie. CDP stał się na przełomie ostatnich lat jednym z największych dostawców i deweloperów gier w Polsce, ok. Ale jeśli chodzi o tą pierwszą kwestię - czyż Cenega, która w tym roku prześcignęła CDP pod względem wydawniczym (był o tym news) nie chciałaby tak samo jak ci pierwsi pokazać i wypowiedzieć się na gramie? Powiem tak, że jeśli odpowiedź byłaby nietwierdząca równałoby się to z wielką głupotą z ich strony :-). Wcześniej pisałem już, że wszystko kręci się wokół pieniądza - czemu w takim razie Cenega nie miałaby wykorzystać okazji do promocji skoro gram.pl jest teraz "wolnym i niezależnym serwisem"? Z pewnością by to uczynili, albo już to zrobili, tyle że spotkali(by) się zapewne z odmową. A CDP? Zatrudnił kilka osób w dziale dodatkowej promocji na tutejszym forum i biznes się kręci :-). Szarogęszenie widać gołym okiem ;-P.

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

> > eot w tym kontekście.
> Teraz skoro wszystko jasne, to tak.
Tak, mój władco, wygraleś. Już, spełniony? ; p

A teraz klękaj padawanie! ;-D

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

> > A użyłem wspomnienia do Gramowej Schizmy z prostego powodu - oni nie odłączyli
się (chociażby
> > reklamowo, skoro tak potrzebujesz konkretnych przykładów) dlatego, żeby zostać
za pół
> > roku zlikwidowani :P
> No właśnie, nie odłączyli się, więc... ;-)
Tak, jasne, upadną. To ja może pozapisuję na dysku co fajniejsze notki z GSa bo przecież
za 50 dni Ceremonia Podpalenia Serwerów.

Nie masz co napisać i bredzisz. Nie tędy droga Seph, poza tym usilną ironią i sarkazmem też wiele nie zdziałasz :-).

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

Aha - i najważniejsze - czemu po prostu pod ekipa@gram.pl nie wyślesz maila na
ten temat w celu dostania odpowiedzi tylko snujesz opowieści na forum podniecając się
"zwycięstwem" w zwyczajnej dyskusji? Ja naprawdę o wewnętrznej strukturze firmy wiem
mało lub nawet bardzo mało. Chociaż chyba więcej od Ciebie.

Lól, jakby było się czym "podniecać" stwierdzając fakt. No i najważniejsze - czemu po prostu nie zapoznałeś się z regułką słowa "forum"? :-) No i jeszcze nawiązując do kolejnych słów - wewnętrzna struktura obu firm ma w zasadzie małe znaczenie, co innego wzajemne stosunki obu firm. To jest znacząca różnica.

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

A już po prywacie - nigdy, ale to NIGDY więcej nie insynuuj mi ślepoty lub fanatyzmu.
Bo widzę, że już za bycie fanem Gram.pl nawet na forum Gram.pl trzeba oczekiwać ciągłego
atakowania (Przez te 2 lata już nie zliczę ile razy mnie jechano od klakierów). Tylko
że fan wcale nie musi "ślepo kochać swego idola" - czasem może zwyczajnie nie nadintepretowywać
faktów. Ale nawet to zostanie zrozumiane jako krowie nie zmienianie poglądów.
Zawsze podczas dyskusji tematycznej o Gramie osoba bardziej go wspierająca dostaję plakietkę
wazeliniarzy i fanbojów. A strona druga jakoś do bycia niekulturalną już się przyznać
nie umie.

Z fanatyzmem to się rozpędziłeś, a jeśli chodzi o ślepotę, to zrozumiałeś ją w innym znaczeniu ;-). Mnie nie obchodzi, czy jesteś fanboyem, czy nie, a może też kompletnie Ci to zwisa. Patrzę na treść, nie na osobę, która ją pisze, o. No, może poza trollami, co jest w pełni zrozumiałe ;-P.

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

I żeby nie dostać warna za offtopic - zostanę mimo wszystko przy temacie - tak, bardzo
podoba mi się wizja Własnego Tytułu bo im ranga wyższa to mimo wszystko jakiś do tej
osoby wewnętrzny szacunek. I gadanie, że trzeba respektować zarówno obywateli jak i sekretarzy
może i jest idealistyczne, ale niestety nie do wyegzekwowania - po to są rangi, żeby
było widać kto jest rookie a kto weteran. I zawsze rookiego się sprawdza i się nie wie
czego oczekiwać a po weteranie jest się pewnym treści jego osądu na jakiś tam dany mu
temat.

Rangi mogą odzwierciedlać:
a) czas pobytu na forum
b) umiejętność rozpracowania systemu
c) nic
Która odpowiedź wydaje mi się najtrafniejsza? Oczywiście, odpowiedź c). Czemu? Bo każdy człowiek jest inny i ranga nie może odzwierciedlać grupy osób o tych samych cechach. Na przykładzie - jak można respektować takiego Baluka25, skoro nabił on tą samą rangę co ja na prawie że 2000 postach zawartych w słownej zabawie?

Dnia 22.05.2008 o 20:44, Sephirath napisał:

A liczba flame''ów na mnie odkąd jestem sekretarzem zmalała znacząco niż gdy byłem przewodniczącym.
And so on, so on wstecz. Tak więc sądzę, że gdy w końcu mi stuknie ten WuTek to liczba
pojazdów spadnie o kolejny próg.
Oby

Bo to na takiej zasadzie działa, że im wyższa ranga tym bardziej Ci na niej zależy i starasz unikać się zwad i konfliktów, aby jej tylko nie stracić. Głupota, ale prawda, przy okazji też oksymoron ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, po mojej nie za dużej aktywności na forum otrzymałem awans... <lol> Na forum jestem od ponad 2 lat, lecz piszę na nim bardzo rzadko :P Nie ukrywam, że się cieszę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:32, Pol666 napisał:

Ile trzeba czekać na Robotnika ?


Nie ma stałego okresu aby nim zostać. Po prostu staraj się pisać w miarę regularnie a dość szybko się doczekasz ;). Poza tym możesz przejrzeć statystyki innych forumowiczów na górze strony i przewidywać kiedy dosięgnie cię awans ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:32, Pol666 napisał:

Ile trzeba czekać na Robotnika ?

Pisz regularnie, a zasłużysz :P A tak mniej więcej, ot mi na przykład wystarczyło 13, pisanych regularnie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:37, KŁEJK napisał:

> Ile trzeba czekać na Robotnika ?

Nie ma stałego okresu aby nim zostać. Po prostu staraj się pisać w miarę regularnie a
dość szybko się doczekasz ;). Poza tym możesz przejrzeć statystyki innych forumowiczów
na górze strony i przewidywać kiedy dosięgnie cię awans ;D.


Aha czyli żeby awansować to trzeba pisać posty i czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:38, Pol666 napisał:

Aha czyli żeby awansować to trzeba pisać posty i czekać ?


Mniej więcej. ;) Poza tym nie warto spamować i naruszać regulaminu ot i cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:39, KŁEJK napisał:

> Aha czyli żeby awansować to trzeba pisać posty i czekać ?

Mniej więcej. ;) Poza tym nie warto spamować i naruszać regulaminu ot i cała filozofia.


A jak coś zrobię źle to od razu dostanę degrada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:39, Pol666 napisał:

A jak coś zrobię źle to od razu dostanę degrada ?


To już zależy jak bardzo mocno coś przeskrobałeś ;). Tak mi się wydaje. Ale raczej dostaje się najpierw ostrzeżenia a potem degrady ... ewentualnie bany. Tak to mniej więcej wygląda chociaż w teorii może być różnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2008 o 14:39, Pol666 napisał:

A jak coś zrobię źle to od razu dostanę degrada ?


Zależy co zrobisz. Jak małe przewinienie to dostaniesz ostrzeżenie. A jak wielkie to od razu bana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:45, KŁEJK napisał:

> A jak coś zrobię źle to od razu dostanę degrada ?

To już zależy jak bardzo mocno coś przeskrobałeś ;). Tak mi się wydaje. Ale raczej dostaje
się najpierw ostrzeżenia a potem degrady ... ewentualnie bany. Tak to mniej więcej wygląda
chociaż w teorii może być różnie ;).


Aha dziękuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się