poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2008 o 22:40, mlynar911 napisał:

Do przyjemnych typków on nie należy. Dlatego takich jak mogę to unikam. Bo po co się
narażać dla moderatorów z jego powodu ? ;p

Z pewnością. Nie wiem po co on to robi, założył sobie kolejny temat, show prince janka, co on gwiazde z siebie robi? :/ To ma być fajne? I że jeszcze się chwali swoimi kontami, pogratulować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę spamu się zrobiło. Ja do PJ nie mam nic, z resztą niewiem nawet o co chodzi, dostał bana i ma wiele kont, to wszystko co wiem. Hehe. Kończmy ten spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem próbuje się wykreować na jakąś forumową legendę typu Kocyk Elmo, którego bliżej można poznać na wyczerpującym wpisie YahooPL. To moje skromne zdanie - mam nadzieję, że w rzeczywistości tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 22:48, 143872 napisał:

Z pewnością. Nie wiem po co on to robi, założył sobie kolejny temat, show prince janka,
co on gwiazde z siebie robi? :/ To ma być fajne? I że jeszcze się chwali swoimi kontami,
pogratulować ...

To chwalenie z dumą na twarzy mnie najbardziej właśnie przeraziło... :/
Skąd się tacy ludzie biorą?! I jeszcze ten show, czyli ten temat, który założył? Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi legenda, phiii ... Legendą na forum to może być bodajże Budo, to pierwsza myśl jaka mi podeszła do głowy, zrobił wiele dla forum, dużo pisał a zresztą i na temat. A PJ ? Sam spam, zbanowana ogromna ilść kont, masa zablokowanych tematów, spamerskie gry forumowe, to jest żałosne, ja z pewnością nie chciałbym tego zapamiętać, nie chcę nic pisać bo jeszcze obrażę go przypadkowo a nie chce dostać z jego powodu degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 22:00, Union Pacific napisał:

Ale jaki sens ma pozwalanie użytkownikowi korzystać z innego konta, jeżeli jego zachowanie
wcale się nie poprawia?


Chodziło mi o to, że ban nie jest za byle co, więc kolejne konta jednej osoby powinny być również permanentnie banowane, co już chyba zgadza się z Twoim rozumowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć, że to taki Piczuszkin albo Kuba Rozpruwacz forumowego półświatka. Legenda mrocznej strony forum (jak to zabrzmiało xD) Ludzi rajcuje, że np. są najgorszymi i najgorzej zapamiętanymi. Bo by zapracować i być postrzeganym jak najlepiej od dobrej strony trzeba włożyć dużo trudu, czasu i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, łatwiej zniszczyć niż zbudować. Ale po co iść na łatwiznę? Przecież wiadomo jak są postrzegani tacy użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza młodzież jak dobrze wokoło widać (np. dresy) wolą szczycić się, że coś zniszczą, kogoś pobiją, coś pomalują itp. :/ To samo jest na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 23:14, Union Pacific napisał:

Dzisiejsza młodzież jak dobrze wokoło widać (np. dresy) wolą szczycić się, że coś zniszczą,
kogoś pobiją, coś pomalują itp. :/ To samo jest na forum.

Ciężka polska rzeczywistość, niestety. Ta młodzierz jest (oni tak myślą o sobie)"nad rasą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 23:14, Union Pacific napisał:

Dzisiejsza młodzież jak dobrze wokoło widać (np. dresy) wolą szczycić się, że coś zniszczą,
kogoś pobiją, coś pomalują itp. :/ To samo jest na forum.

Takie kozactwo, nienawidze czegoś takiego. Są też tzw. piłkarzyki, spodnie 3/4, włosny na żel, różowe koszuleczki z kołnierzykiem do góry, "trenowanie" piłki nożej raz w tygodniu a nawet dzieci o połowę lat młodsi kiwają lewą nogą i jeszcze używanie słowa na "k" jako przecinka. No u mnie takich wielu, wykrztałcił się taki stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 23:21, 143872 napisał:

> Dzisiejsza młodzież jak dobrze wokoło widać (np. dresy) wolą szczycić się, że coś
zniszczą,
> kogoś pobiją, coś pomalują itp. :/ To samo jest na forum.
Takie kozactwo, nienawidze czegoś takiego. Są też tzw. piłkarzyki, spodnie 3/4, włosny
na żel, różowe koszuleczki z kołnierzykiem do góry, "trenowanie" piłki nożej raz w tygodniu
a nawet dzieci o połowę lat młodsi kiwają lewą nogą i jeszcze używanie słowa na "k" jako
przecinka. No u mnie takich wielu, wykrztałcił się taki stereotyp.

To u mnie jest taki jeden, tyle że nosi zwykle niebieską bluzę i długie spodnie ja gumkę. Jest ministrantem ale zaczyna ludzi tak, że urghhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może przestaniecie sie użalać nad tym jaka to przebrzydła młodzież stąpa po naszej polskiej ziemi, jakich to złych ludzi widzieliście i kreować sie na świętych a zaczniecie pisać na temat ~~ Ot taka moja propozycja. Bo czytając to wszystko ludziom sie odechciewa pisania tutaj. (chyba, że sie zlecą inni narzekacze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, taka jest obecna (szara) rzeczywistość, też widzisz takich samych ludzi idąc po ulicy. Ale racja to nie ten temat :P
A co żeś zrobił że dostałeś degrada? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 23:39, 143872 napisał:

No wiesz, taka jest obecna (szara) rzeczywistość, też widzisz takich samych ludzi idąc
po ulicy. Ale racja to nie ten temat :P
A co żeś zrobił że dostałeś degrada? ;>

Powiem tylko tyle: GS HiSina ~~ Bo to straszna prowokacja była :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah tak, coś słyszałem że NuGGet dostał bana, jak to wogóle poszło?

Ehh ... właśnie czytam komantarze na GSie HiSina, to co tam się dzieje na pierwszym stronach to jest paranoja, czy moderatorzy nie mogą nic zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ah tak, coś słyszałem że NuGGet dostał bana, jak to wogóle poszło?
>
> Ehh ... właśnie czytam komantarze na GSie HiSina, to co tam się dzieje na pierwszym stronach
> to jest paranoja, czy moderatorzy nie mogą nic zrobić?

Chryste Panie, to nawet jak już Wojman zrobił tam porządki i co apetyczniejsze kawałki wyciął, bonanza tam jest niezła. o.O Takiej wolnej amerykanki to ja nie widziałem chyba od czasu bitwy kiboli Śląska i Arki Gdynia. Heh, zresztą poziom & jakość problemu mniej więcej ta sama...

Mnie tylko nurtuje (późna godzina, siedzę nad pracą, więc Dextera wzięło na rozważania) po prostu skąd na świecie się tacy ludzie biorą... I nie chodzi mi tu tylko to forum ani o gram.pl in generali, lecz o wszystkie te wp.ply, onety, masę mniejszych i większych forów tematycznych. Nie mówię też o "śiłtaśnych krejzolkach" i jurnych 12latkach. Po prostu nie mogę zrozumieć tego, o czym Union Pacific pisał wyżej. No bo okej, jakiś tam Ktosiek chce się wyróżnić tym, że będzie pisał jaknajbardziej idiotyczne texty, strzelał provy i obrażał wszystkich naokoło. To rozumiem...eee, tzn. nie rozumiem, ale jestem w stanie sobie wyobrazić. Ale jakim cudem takie typki są w stanie spędzać całe dnie na tych forach, organizując sobie czas na uprzykrzaniu życia każdej napotkanej osobie??!! Przecież delikwenci z tego GSa musieli krągłe godziny siedzieć przed monitorkiem, gapić się na tamto forum i ciągle dopisywać swoje radosne commentari. Gosh, to nie jest złe albo głupie... to jest...smutne... Ja nie wymagam żeby oni książki czytali albo na lekcje chadzali. Ale że oni nawet zamiast wgapiania się w TV, giercowania albo opluwania chodników wokół trzepaka z koleżkami wolą siedzieć i męczyć innych...tego pojąc n-i-e u-m-i-e-m.

A poza tym namieszałem ^^'', więc może wróce pisać, howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 22:27, DJ Szlafrok napisał:

@Yahoo
Pięknie wywinąłeś się od ostrej kontry na post Gothicsheepa. ;-)


Yahoo jest dobry w te klocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się