Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 14:21, BoloMaster napisał:

tylko że przejścia do tego miejsca nie mam na mapie, jedynie 3 drogi do głębokich ścieżek


O ile się nie mylę, to masz buga w tym samym miejscu co ja... W każdym bądź razie ja użyłem kodu na przeniesieni się do tej lokacji i wszystko poszło sprawnie, gra nie miała żadnych problemów związanych z zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 09:23, Wrukos napisał:

Mam pewien problem. Kupiłem i zainstalowałem trzy DLC, mianowicie Powrót do Ostagaru,
Twierdza Strażnika i Kroniki Mrocznych Pomiotów. Kłopot dotyczy trzeciego DLC. W "Zawartości
Zainstalowanej" widnieje jako zainstalowane i "zaznaczone". W nawiasie jednak jest napisane
"Brak dostępu". O co chodzi? W "Innych Kampaniach" mam tylko Przebudzenie.

Hmmm... Powinno ci się zaktualizować z profilem w EA Games, jeśli nadal nie możesz tego włączyć to:
1. Wejdź do folderu BioWare w moich dokumentach.
2. Dragon Age
3. Znajdź plik AddIns.xml i edytuj go notatnikiem.
4. Znajdź linijki "RequiresAuthorization=\1\" i podmień na "RequiresAuthorization=\0\"
5. Zapisz plik i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 14:27, BoloMaster napisał:

to prosiłbym o podanie tego kodu:)


Cóż, grałem dość dawno więc dokładnie nie pamiętam, ale naprawdę można tego samemu w google poszukać...

http://www.gamespot.com/pc/rpg/dragonage/hints.html - opisane uruchomienie kodów, kodem będzie "runscript zz_orz_debug", ale co dalej nie pamiętam -ale na pewno jest opcja przeniesienia się do określonego fragmentu questa, jednym z takich miejsc jest właśnie ta lokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pomogło :) Co prawda wcześniej znalazłem to w internecie, ale napisane było, że jedną linijkę należy poprawić. Teraz napisałeś w liczbie mnogiej, więc trochę poszukiwań opłaciło się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Spoiler

Czy wybierając drogę wsparcia okultystów podczas poszukiwań urny prochów Andrasty możliwe będzie uleczenie arle Eamona? W poradniku pojawia się taki zapis żeby podczas rozmowy z Kolgrimem nie zapomnieć poruszyć tematu Eamona. Jednak nie mogłem znaleźć żadnej takiej opcji dialogowej... Po wypytaniu go o wszystkie możliwe rzeczy po prostu dał mi fiolkę i jazda do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam po dotarciu do samej urny wystarczyło przed jej skażeniem wziąć szczyptę prochów. W razie czego po prostu zgłoś się po nagrodę za wykonanie tego zadania (specjalizacja Łupieżcy) po czym załaduj grę i wyrżnij wszystkich kultystów, raz odblokowana specjalizacja jest dostępna już zawsze (tak w tej jak i w przyszłych grach) więc wszystko co będziesz miał do zyskania i tak zyskasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do specjalizacji, to chyba ja mam jakiś bug, bo ZAWSZE jak jakąś postacią osiągam 7 lvl, to mogę sobie wybrać dowolną specjalizację.. Może tak po prostu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 09:23, Ostrowiak napisał:

Odblokowałeś na innnych postaciach, masz i na tej.

Chyba, że tak ;D Chociaż prawdopodobnie nie odblokowałem Maga Krwi, a mogłem tą speckę sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko: czy zapisy w grze Dragon Age są zapisywane na koncie EA czy nie? Zainstalowałem sobie Dragon Age na laptopie ale chce też go mieć na komputerze (bo czasami ojciec bierze laptopa a brata praktycznie nie ma w domu a on gra tylko na komputerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 20:38, Wrukos napisał:

Znacie jakieś MODY dodające do gry masę prezentów dla towarzyszy?

Przepraszam za double-post, ale nie mogę już edytować. Pobrałem kilka modów na itemy itp. i w daupdater przy instalacji w każdym przypadku wyskakuje status: błąd po zakończonym procesie. Co robić? Na 100% pliki nie są uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mój mainhero nie odzyskuje wytrzymałości, nawet po restarcie i zeżarciu grzybów głębinowych.
Jak na to zaradzić? Ciężko grać bez skilli ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz aktywowaną jedną lub kilka umiejętności podtrzymywanych - tak długo jak jej/ich nie wyłączysz Twoja maksymalna wytrzymałość będzie ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji w dzienniku:
"2010-08-20 10:33 - Engine.Content.ContentInstaller, Error - Couldn''t update XML file, error: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować