Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mam małe pytanko w związku ze sklepem gram.pl :) Planuję złożyć zamówienie składające się z jakiejś gry w NXK, dodatku do WoWa i prepaida do WoWa, z czego ten drugi (mowa o dodatku do WoWa) chwilowo nie jest dostępny. Czy jeżeli złożę takie zamówienie, to zostanie ono zrealizowane w całości, ale dopiero jak wszystkie z 3 produktów będą w jednej chwili dostępne, czy też zostanie to wysłane "na tury", tzn to co jest to od razu, a dodatek do WoWa potem, jak będzie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:36, Sth`Devilish napisał:

Mam małe pytanko w związku ze sklepem gram.pl :) Planuję złożyć zamówienie składające się z
jakiejś gry w NXK, dodatku do WoWa i prepaida do WoWa, z czego ten drugi (mowa o dodatku do
WoWa) chwilowo nie jest dostępny. Czy jeżeli złożę takie zamówienie, to zostanie ono zrealizowane
w całości, ale dopiero jak wszystkie z 3 produktów będą w jednej chwili dostępne, czy też zostanie
to wysłane "na tury", tzn to co jest to od razu, a dodatek do WoWa potem, jak będzie dostępny?



Zamówienie będzie realizowane w całaości, czyli jak wszystkie produkty będa dostępne. Dodatek do WoW powinien byc dostępny w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:10, Mileena napisał:

Zamówienie będzie realizowane w całaości, czyli jak wszystkie produkty będa dostępne. Dodatek
do WoW powinien byc dostępny w przyszłym tygodniu


Dziękuję, juz złożyłem zamówienie i mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będę mógł się cieszyć dodatkiem do WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po zamówieniu .... Dostałem właśnie mail od CDP:

Witaj Evil Khan,

Niestety w związku z problemami produkcyjnymi, SWAT 4 oraz Empire Earth II NNXK, nie będą dostępne w planowanych terminach. Premiera SWAT 4 przewidywana jest najwcześniej dnia 12/03/07, natomiast Empire Earth II będzie dostępne prawdopodobnie już jutro. O postępach w dostępności tych produktów będziemy informować Cię na bieżąco.

Jeżeli chcesz anulować swoje zamówienie możesz zróbić to z zakładki "Moje zamówienia".


Dobrze że nie zdążyłem tego opłacić. Przydał by się news na stronie głównej.
PS: Byłem dziś w MM i Empiku i się zastanawiałem właśnie czemu brak tych gier ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się cieszył, że dostałem maila :) Przynajmniej nie mają w poważaniu, jak to robią niektóre inne, mniej znane sklepy wysyłkowe (natknąłem się już na takowe - zero odezwu i totalna ignorancja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

mianowicie chodzi mi o sprawę związaną z płatnością. kwota, którą miałem wpłacić przelewem pocztowym została uiszzcona, a w menu sklep.gram.pl przy zamówienie jest napisane "oczekiwanie na weryfikację płatności". Tzn. pieniądze jeszcze nie doszły? Zamówienie ma być zrealizowane już 9 marca, a ja nie wiem zbytnio o co chodzi. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:53, mroczny mrok napisał:

mianowicie chodzi mi o sprawę związaną z płatnością. kwota, którą miałem wpłacić przelewem
pocztowym została uiszzcona, a w menu sklep.gram.pl przy zamówienie jest napisane "oczekiwanie
na weryfikację płatności". Tzn. pieniądze jeszcze nie doszły? Zamówienie ma być zrealizowane
już 9 marca, a ja nie wiem zbytnio o co chodzi. Proszę o pomoc.


No chyba nie myślałeś, że przy wpłacie przez przelew pocztowy pieniądze od razu zostają zaksięgowane na odpowiednim koncie w magiczny sposób? :) Zawsze to trwa z 1-2 dni, więc obstawiałbym że dlatego widzisz taki komunikat. No chyba, że faktycznie wpłaciłeś wcześniej i nadal nie ma - to już radzę pytać mailowo CDP a najlepiej dzwonić przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 22:19, Sth`Devilish napisał:

No chyba nie myślałeś, że przy wpłacie przez przelew pocztowy pieniądze od razu zostają zaksięgowane
na odpowiednim koncie w magiczny sposób? :) Zawsze to trwa z 1-2 dni, więc obstawiałbym że
dlatego widzisz taki komunikat. No chyba, że faktycznie wpłaciłeś wcześniej i nadal nie ma
- to już radzę pytać mailowo CDP a najlepiej dzwonić przez telefon.


Zobaczymy jak to będzie. To moje pierwsze kupno gier przez gram.pl... I juz mam przykre wrażenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam oto takie pytanie gdyż pierwszy raz zamawiam w ten sposób ;)

Zamówiłem sobie gry i wybrałem sposób zapłaty przelewem bankowym oczywiście dokonałem wpłaty 07.03 2007r. sądzę, że pieniądze powinny już dotrzeć na konto CDP a ja mam dalej przy tym zamówieniu status: "oczekiwanie na weryfikację płatności" ile to oczekiwanie zazwyczaj trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 00:51, wdowiakm napisał:

Witam mam oto takie pytanie gdyż pierwszy raz zamawiam w ten sposób ;)

Zamówiłem sobie gry i wybrałem sposób zapłaty przelewem bankowym oczywiście dokonałem wpłaty
07.03 2007r. sądzę, że pieniądze powinny już dotrzeć na konto CDP a ja mam dalej przy tym zamówieniu
status: "oczekiwanie na weryfikację płatności" ile to oczekiwanie zazwyczaj trwa?


Ja mam teraz to samo. Zamówiłem trzy wybrane tytuły z EXN, wpłaty dokonałem 6.03.07, a gram.pl oczekuje na weryfikację płatności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przelewu dokonujecie z banku to pieniążki na 99% procent trafiają do nas już następnego dnia roboczego.

Jeżeli natomiast przelewu dokonujecie na poczcie może to potrfać do kilku dni. Jest to całkowicie niezależne od nas i poozstaje tylko i wyłącznie w gestii Poczty Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 08:52, Venom napisał:

Jeżeli natomiast przelewu dokonujecie na poczcie może to potrfać do kilku dni. Jest to całkowicie
niezależne od nas i poozstaje tylko i wyłącznie w gestii Poczty Polskiej.


Wpłaty dokonałem 07.03 2007 i czekam na tą weryfikację a dokładnie przelew robiłem w banku czyli pieniądze są na 100% przelew robiłem z internetu bo mi tak wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 09:42, wdowiakm napisał:

Wpłaty dokonałem 07.03 2007 i czekam na tą weryfikację a dokładnie przelew robiłem w banku
czyli pieniądze są na 100% przelew robiłem z internetu bo mi tak wygodniej.


W takim razie dziś pewnie otrzymamy Twój przelew i skierujemy zamówienie do realizacji. W przypadku przelewu czekamy tylko na potwierdzenie z banku, że odpowiednia kwota wpłyneła na nasze konto. Reszta jest po stronie banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 10:11, Venom napisał:

/..../


Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;))

ps. Już zmienił sie status mojej przesyłki i jestem już spokojny, ze na dobre konto przelałem pieniążki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zmienił sie status mojej przesyłki i jestem już spokojny, ze na dobre konto przelałem

Dnia 09.03.2007 o 10:57, wdowiakm napisał:

pieniążki ;))


U mnie też. Jestem taki szczęśliwy. W poniedziałek powinienem otrzymać paczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że w zeszłym tygodniu zamówiłem (w środę) WoWa, w czwartek Wysłano, w piątek paczka była w Olsztynie. Od 14 byłem w domu, niestety, kurier nie przyszedł (choć na stronie dot. mojej przesyłki widniało, że ok. 8 wyszła z olsztyńskiej sortowni). Najpewniej był przed tą 14, rzecz jasna (o 20 paczka do sortowni wróciła). Następnego dnia sam się pofatygowałem do firmy i odebrałem grę (nie chciałem czekać do wtorku) :) .

W związku z tym: czy jest jakaś opcja zaznaczenia przy składaniu zamówienia, że prosi się o dostawę o określonej godzinie (tj. przedziale czasowym)? Zgaduję że nie, bo paczka np. "po 18" to, zdaje się, dopłata o "ileś". Ale zgaduję, że zdesperowani gracze byliby gotowi do poniesienia takiego, drobnego jednak wydatku :P .

No, ale cała dostawa jak najbardziej w porządku, gram w WoWa od parunastu dni :) .

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować