Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2008 o 21:01, Szczur22 napisał:

> Na Edit zabrakło czasu albo ten http://www.bron.pl/bron_pl/asg/nowosci/karabin_aeg_slv_g36c


Czy ty jesteś ślepy, głuchy i nieczytaty? Albo cierpisz na dysgooglię? Byłu tu tysięca
razy pisane, że jak G36c, to z firmy JG (Jing Gong). Dobry, porządny i kosztuje 330 zł.

Jak tak to daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 21:16, filip1-1 napisał:

> > Na Edit zabrakło czasu albo ten http://www.bron.pl/bron_pl/asg/nowosci/karabin_aeg_slv_g36c

>
>
> Czy ty jesteś ślepy, głuchy i nieczytaty? Albo cierpisz na dysgooglię? Byłu tu tysięca

> razy pisane, że jak G36c, to z firmy JG (Jing Gong). Dobry, porządny i kosztuje
330 zł.
Jak tak to daj link


Czy to jest tak trudno wpisać wo w google? Dostałeś na nie bana czy co? Czy trudno wpisać ASG sklep, wejść w pierwszy lepszy i tam poszukać? Czy trudno jest poszukać jakiegoś forum czy strony poświęconej ASG i tam zaczerpnąć wiedzy? Ludzie, co się z wami dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak on się pyta "a ten mp5 jest dobry?? http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=159" to nie mam pytań..
Oczywiście że TM jest beznadziejne! Najlepsze firmy to Double Eagle i Well.. oO

Czytać się dzieciakom nie chce, nawet poszukać w googlach.. A potem się dziwić, że większość ersoftowców chce "ASG +18".
A zresztą co to da..? Takim i tak mamusia kupuje sprzęt.. A potem wielki płacz matulki, bo gówniarz sobie coś zrobił i teksty typu "powinni tego zabronić!". Tylko ciekawe kto mu to kupił.. sąsiad?
Powinni zabronić rozmnażania się ludzi, żeby wytępić głupotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 23:47, M1chał napisał:

Jak on się pyta "a ten mp5 jest dobry?? http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=159"
to nie mam pytań..
Oczywiście że TM jest beznadziejne! Najlepsze firmy to Double Eagle i Well.. oO

Czytać się dzieciakom nie chce, nawet poszukać w googlach.. A potem się dziwić, że większość
ersoftowców chce "ASG +18".
A zresztą co to da..? Takim i tak mamusia kupuje sprzęt.. A potem wielki płacz matulki,
bo gówniarz sobie coś zrobił i teksty typu "powinni tego zabronić!". Tylko ciekawe kto
mu to kupił.. sąsiad?
Powinni zabronić rozmnażania się ludzi, żeby wytępić głupotę..


o co ci chodzi o to że nie znam się zbytnio na asg i o to że nie odwiedzam tego tematu 1000000 razy dzienni i nie czytam wszystkiego ?? ogarnij się człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 00:32, filip1-1 napisał:

o co ci chodzi o to że nie znam się zbytnio na asg i o to że nie odwiedzam tego tematu
1000000 razy dzienni i nie czytam wszystkiego ?? ogarnij się człowieku

Ale jak chce się coś kupić to w twoim interesie leży żeby się czegoś dowiedzieć, a replik asg jest tyle, że zdanie tych paru osób, które tu zaglądają to za mało xP Tym bardziej, że regularnie zaglądają tu ze dwie osoby x] Ja wiem że i tak nie ma co się bardzo dużo uczyć, bo i tak nie będzie się mądrzejszym od google x) Ale bez przesady! Przeglądnąć choćby te dwie, trzy strony w tym temacie to aż tak dużo? oO Poza tym na WMASG jest bardzo piękny dział - "Jestem zielony". Wystarczy przeczytać ze trzy tematy i już można zauważyć dwie repliki, które są polecane - G36 JG i Ak47 CM. A pytanie czy TM będzie dobrym wyborem godzi prosto w gearboxa x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zainteresowałem się airsoftem przekopałem wszystkie znane mi strony i fora w poszukiwaniu informacji. Bo o nic nie trzeba się pytać- wszystko zostało już napisane, wystarczy to znaleźć.
Kupuje takiemu dzieciakowi mamusia replikę, mundurek, osprzęt za pół patyka a potem taki idzie na strzelankę i jest terminatorem. A jak mu każą zejść do trupiarni to płacze, obraża się i rzuca airsoft. Lepiej niech rodzice zachowają ta kasę na prezerwatywy, przynajmniej bedzie jednego przymuła mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie zakupiłem replikę, jest to ta gieta którą mi tu ktoś polecał ;) Czyli G36c od JG.
Jeszcze dokupię później nową gumkę hop-siup i preckę i myślę że na jakiś czas mi to wystarczy. A później zbieramy na emkę od ICS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że eMki od BOYI to szit delikatnie mówią... xD mam L96A1 od AGM a teraz właśnie poluję na eMke też od AGM... kosztuje 569 PLN. Czy elektryk M4A1 od AGM mnie nie zawiedzie, pytam bo wolę być pewny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:02, Ashakel napisał:

Co myślicie o przerobionej wersji AK47 czyli TACTICALU Cymy?? Ostatnio go kupiłem za
4 setki i sprawuje się całkiem nieźle :)


Póki sama nie będę w stanie go przetestować, to ciężko mi cokolwiek mówić. Sensowne ma osiągi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:11, Fumiko napisał:

> Co myślicie o przerobionej wersji AK47 czyli TACTICALU Cymy?? Ostatnio go kupiłem
za
> 4 setki i sprawuje się całkiem nieźle :)

Póki sama nie będę w stanie go przetestować, to ciężko mi cokolwiek mówić. Sensowne ma
osiągi?


Solidny, aczkolwiek bateria mogłaby być mocniejsza... tych wszystkich szczegółów technicznych nie pamiętam, wiem że ma fajny spory magazynek, ale to kałasz w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sam o to pytałem i postanowiłem, że podzielę się informacją : ). Od dość niedawna (tak mi się zdaje, bo staram się być na bieżąco) można zakupić sobie lunetkę do repliki Kar98k. Może komuś przyda się ta informacja. Oto link:
http://www.gunfire.pl/product-yid-1152191816-Luneta-2x20-do-karabinu-Mauser-98.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO NIEEEE!!! 3 RAZ Z TĄ SAMĄ REPLIKĄ! Chciałem sobie na święta sprawić M4A1 JG, kiedyś chciałem zamówić - z przed nosa zabrali mi towar. Tydzień temu chcialem - ZNOWU! Teraz się skapnąłem że jest, I ZNOWU BRAK!!! NIE!!
CHAMSTWOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:02, Ashakel napisał:

Co myślicie o przerobionej wersji AK47 czyli TACTICALU Cymy?? Ostatnio go kupiłem za
4 setki i sprawuje się całkiem nieźle :)


ja tam wolę prawdziwe AK47, ten dźwięk, którego nie można pomylić z niczym innym;) swoją drogą to "wiatrówka" jest dobrym sposobem na nauczenie się podstaw celowania, jeśli ktoś jeszcze trafi na człowieka ktory ma duże umiejetności i potrafi przekazać swoją wiedzę to po kilku tysiącach strzałów można nawet nauczyć się strzelać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 00:07, czaja24 napisał:

ja tam wolę prawdziwe AK47, ten dźwięk, którego nie można pomylić z niczym innym;) swoją
drogą to "wiatrówka" jest dobrym sposobem na nauczenie się podstaw celowania, jeśli ktoś
jeszcze trafi na człowieka ktory ma duże umiejetności i potrafi przekazać swoją wiedzę
to po kilku tysiącach strzałów można nawet nauczyć się strzelać;)


Ej, ja z wiatrówki postrzelałem kilka razy, może ze setkę śrucin wystrzeliłem i byłem minimalnie lepszy od kuzyna, który tę wiatrówkę ma od dobrych kilku lat. Chyba że chodzi ci o prawdziwego kałacha - kilka tysięcy strzałów, kiedy w promieniu trzech kilometrów nie ma żywej duszy ;]. Może wtedy instruktor będzie mógł zbliżyć się (oczywiście najpierw pozbiera te wszystkie ptaki, co oberwały ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tydzień teu AK 74 , super sie spisuje :D nie będe znowuy pisał o nim bo na swoim GS dałem wpis poswięcony tej replice każdy mozę wejsć i zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak dostalem M4A1(JG 3 Generacja... ulepszona 3 generacja) .. xd. Teraz mam AK47 Tacticala Cymy ( dobra replika... ale poprostu mi się średnio podoba), i emkę... Lepszy test M4 zrobie dopiero na gwiazdkę, bo narazie wszystko co zdążyłem zrobić to wyjąć z pudełka, mniej wiecej obcykać:
-Replika jest z ABS''u, ale sprawia wrazenie jakby była z metalu
-Dobrze się ją trzyma, frontgrip rusza się MIIINIMALNIE ( nie wiem, moze 0.5mm w jedną stronę)
-U mnie było trudno wepchnąc baterię, bo miałem wykrzywione styki, ale minuta zabawy widelcem i wlazło :D
-Wyleciał mi juz pierscien mocujący, tj wyskoczyl, wystarczylo go cofnąć i wkręcić... nawet jakiś wieśniak by wiedzial jak ;)
Czekajcie na dokladniejszą recenzję! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować