Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pratchett + HoMM V - rozwiązanie konkursu

46 postów w tym temacie

Domek

Przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców ogłoszonego jakiś czas temu konkursu dla miłośników Pratchetta i Heroes of Might and Magic V. Nadesłaliście tak wiele doskonałych prac, że zostaliśmy zmuszeni do zwiększenia ilości nagród...

Przeczytaj cały tekst "Pratchett + HoMM V - rozwiązanie konkursu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wygrałem, ale patrząc na pierwszą pracę to się nie dziwię... :) Zasłużone pierwsze miejsce... To ja się pochwalę swoją pracą... Jak jeszcze przeszukam kompa to dorzucę pojedyńcze szkice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich wygranych. Ja udziału w konkursie nie brałem, to nie mam czym się zasmucać :D. Na szczęście :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I miejsce.... hmmm ja bym sie zastanawial... bo rysunek ladny ale nie ma nic wspolnego z saga okladek prachetta... uwazam ze rysunek II miejesca o wiele lepiej oddal klimat i gry i ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom.bo te prace są bombowe.ja nie brałem udziału bo mam już kolekcjonerke,bo wcześniej wygrałem.i nie miałem żadnych pomyslów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 15:15, mikim napisał:

Raczej narysowali ;). A może i nie swojego życia? Może już rysowali lepsze? A może jeszcze
narysują...

Hehe :P Nawet jak bym przerobił tak super tego screena to nie wiem czy bym wygrał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również podoba się mimo wszystko najbardziej rysunek z miejsca II. Moim zdaniem autor posiada naprawde niezłe zdolności rysownicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:08, HumanGhost napisał:

No nieźle. Pierwsze i drugie miejsce słusznie przyznane. Maja ludziska talent. Gratulacje.
:-)



No nie?:)

Normalnie duma rozpiera!

Dodam tylko, że pozostałe prace (z może dwoma wyjątkami, tak dla ścisłości) są również rewelacyjne. Wybór był bardzo, bardzo, bardzo ciężki.
W tym miejscu dziękuję Wam za wspólną zabawę - spisaliście się na medal. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom uczestników konkursów coraz wyższy. To widać. Niedługo konkursy atrystyczne bedą wygrywac prace takie jak ten konkurs Heroes V organizowany kiedyś przez Nival.
To ja poczekam na jakiś konkurs dla pisarzy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować