Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 20:05, Darkstar181 napisał:

A czegoś ty się spodziewał!?


Tego, że jak się zadaje komuś pracę, to wypadałoby ją sprawdzić.

Dnia 07.01.2007 o 20:05, Darkstar181 napisał:

To miał być referat,a nie praca magisterska...


Bez obaw, to był referat, tylko dużo czasu spędziłem myśląc nad formą. Chciałem pokazać ciekawą historię ludzi, a nie nudną statystykę.

Dnia 07.01.2007 o 20:05, Darkstar181 napisał:

Ale przeczytać w sumie mogła...


Mogła, a nawet powinna, ale tego nie zrobiła. Jaki z tego wniosek? Taki, że następny referat mogę napisać bez jakiegokolwiek zaangażowania, bo przecież i tak nikt tego nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz kipne, od 6h ucze się paruset słówek na pamięć z angielskiego na jutrzejszy sprawdzin, a tu jeszcze trzeba się na powtórke z geografi nauczyć i z wosu+kilka zadan (w sumie tak wygląda każdy dzień...). ehhh życie jest "piękne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:08, Harvenar napisał:

Czy ma ktoś może link do próbnego testu gimnazjalnego część humanistyczna? Bo potrzebuję pilnie,
a coś cieńko szukanie idzie...

lol...raczej nie znajdziesz;]...ja dostałem 38punktów:/[polski zły...jak ja nie lubię czytać tych za długich tekstów a co gorsza sam musze "cos" napisać!?] lepiej poszedł mi oczywiście matematyczno-przyrodniczy;)
Uwaga!
Nigdy nie pożyczaj gry przed feriami...mój "kolega" %^#@$(*^ rozchorował się i nie pogram w warhammer mark of chaos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:10, Xantes napisał:

na www.yahoo.com szukales a w ksiegarni sa ksiazki z probnymi testami nie siedzcie caly czas
nad kompem!


On sie o to pytal 15 dni temu:) teraz pewnie juz mu ta odpowiedz niepotrzebna:)A w internecie sa darmow ksiegarni niekoniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Xantes

> na www.yahoo.com szukales a w ksiegarni sa ksiazki z probnymi testami nie siedzcie caly czas
> nad kompem!


On sie o to pytal 15 dni temu:) teraz pewnie juz mu ta odpowiedz niepotrzebna:)A w internecie sa darmow ksiegarni niekoniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2007 o 22:36, borysek01 napisał:

On sie o to pytal 15 dni temu:) teraz pewnie juz mu ta odpowiedz niepotrzebna:)A w internecie
sa darmow ksiegarni niekoniecznie:)


Kopiowanie czyjejś wypowiedzi jest marnym żartem, pomysłem, nic nie wnosi i jest SPAMEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc droga braci mamy od września mundurki Ja jako członek samorządu mojej szkoły mam także wnieść jakieś projekty jakby mundurki mogły wyglądać:) Ma ktoś może jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aby to był to kolor ciemny np. granatowy z białym... Na nim byłyby logo szkoły... U mnie się sprawdziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe koszulki z logiem szkoły.


A co do szkoły to ja ostatnio na lekcjach gram w grę planszową mojego autorstwa - japończyka (zminiaturyzowany i bardziej skomplikowany chińczyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:18, Ponury Żniwiarz napisał:

Więc droga braci mamy od września mundurki Ja jako członek samorządu mojej szkoły mam także
wnieść jakieś projekty jakby mundurki mogły wyglądać:) Ma ktoś może jakieś pomysły??


Proponuję, aby wprowadzi 50 modeli mundurków tak, aby nikt nie narzekał na monotonię ubioru. Do tego konkursy (z nagrodami) na najbardziej zadbany mundurek. Co do tego projektu- nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 14:49, Flash606 napisał:


Proponuję, aby wprowadzi 50 modeli mundurków tak, aby nikt nie narzekał na monotonię ubioru.
Do tego konkursy (z nagrodami) na najbardziej zadbany mundurek. Co do tego projektu- nie mam
pomysłu.


To nie wyjdzie bo widzisz ubiór ma być jak sama nazwa wskazuje jednolity;P A więc z natury swej nudny cholernie;) i montonnny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:53, Ponury Żniwiarz napisał:

To nie wyjdzie bo widzisz ubiór ma być jak sama nazwa wskazuje jednolity;P A więc z natury
swej nudny cholernie;) i montonnny

nie jestem fanem mundurków i sądze ze gdyby ich nie było to świat był by lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 23:28, trolik93 napisał:

nie jestem fanem mundurków i sądze ze gdyby ich nie było to świat był by lepszy


A ja jestem za wprowadzeniem mundurków. Wreszcie wszyscy wyglądaliby tak samo i co za tym idzie normalnie. A nie spodnie z krokiem w kolanach (jakby kto miał g***o w gaciach), bluzy o 3 numery za duże. Spódniczki wyglądające jak majtki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 03:01, balduran2 napisał:

A ja jestem za wprowadzeniem mundurków. Wreszcie wszyscy wyglądaliby tak samo i co za tym idzie
normalnie. A nie spodnie z krokiem w kolanach (jakby kto miał g***o w gaciach), bluzy o 3 numery
za duże. Spódniczki wyglądające jak majtki, itp.


Jak dla mnie rewia mody w szkołach to stereotyp taki jak np. stwierdzenie, że wszystkie gry są brutalne. Jeśli w twojej szkole uczniowie tak się ubierają to jest problem tylko i wyłącznie szkoły a nie całej edukacji.W mojej szkole (nie, nie napisze ''''w budzie") uczniowie ubierają sie normalnie, bez żadnych ekstrawagancji. U mnie w klasie nikt nie chce mundurków, chociaż wszyscy są zdrowi psychicznie i wiedzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:47, Flash606 napisał:

/ciach/
W mojej szkole (nie, nie napisze ''''w budzie") uczniowie ubierają
sie normalnie, bez żadnych ekstrawagancji. U mnie w klasie nikt nie chce mundurków, chociaż
wszyscy są zdrowi psychicznie i wiedzą o co chodzi.


To ja się nie dziwie że się jeszcze ubierają normalnie będą w gimnazjum (sprawdziłem sobie na Twoim GS''ie ile masz lat). W szkole średniej już tak nie jest, ale na szczęście na studiach wszystko powraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 03:01, balduran2 napisał:

A ja jestem za wprowadzeniem mundurków. Wreszcie wszyscy wyglądaliby tak samo i co za tym > idzie normalnie.

Można wyglądać normalnie i nie tak samo? Można - normalny wygląd to jedno, a taki sam to drugie.

Dnia 24.03.2007 o 03:01, balduran2 napisał:

A nie spodnie z krokiem w kolanach (jakby kto miał g***o w gaciach), bluzy o 3 numery
za duże. Spódniczki wyglądające jak majtki, itp.

Czyj to problem, Twój, czy tego co to nosi? Nikt nikogo nie zmusza, aby nosił spodnie z krokiem w kolanach, a więc ten, kto je zakłada robi to z własnej woli. Nie narzekaj, że ktoś wygląda jak pajac, bo to jego świadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 03:01, balduran2 napisał:

A ja jestem za wprowadzeniem mundurków. Wreszcie wszyscy wyglądaliby tak samo i co za tym idzie
normalnie. A nie spodnie z krokiem w kolanach (jakby kto miał g***o w gaciach), bluzy o 3 numery
za duże. Spódniczki wyglądające jak majtki, itp.


A jak miałby wyglądać taki mundurek i kto mi za niego zapłaci? Jeden nie wystarczy, bo trzeba go wyprać i iść w czymś innym. To chory pomysł. Chodzę do typowo męskiej szkoły i już sobie wyobrażam te problemy ze znalezieniem w tłumie kumpli po wprowadzeniu mundurów. W tym samym zima-lato? Paranoja. Jak Ci sie nie podobają spodnie z klinem w kostkach to ich nie noś. A spódniczki? Jesteś chyba dziewczyną skoro nie podobają ci sie damskie pośladki:)
To to znaczy normalnie? Nie mam normy bo każdy jest inny. Normy są odgórnie ustalane przez chorych na umyśle ludzi, którzy sami nie muszą sie do nich stosować. Nie maja prawa nam nic narzucać w tej kwestii.
Chcesz munduru to go noś. Mi, ani koszulka z herbem szkoły, ani spodnie w kantkę sie nie podobają. Jakoś w swojej szkole nie zauważyłem by komuś poza jedną starszą nauczycielką (jej wadzi nawet kolor swetra) przeszkadzał skejciarski ubiór.
Wytłumacz mi proszę po co Ci taki mundurek bo jak na razie jest to dla mnie niezgłębiona tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować