Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 01:46, garrick napisał:

To ile jest w grze poziomów?

Chodzi ci o poziom jaki może dana postać osiągnąć ? Jeżeli tak, to max chyba jest 20 lev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:56, Bosper napisał:

> > >
Lepiej wojownika, czarwonika i ucznia czerwonego smoka( tylko uczeń musi mieć 10 a reszta jak
będziesz chciał), wtedy masz super premię do statystyk a do tego wojownikiem specjalizacje
w broni itp. Jak by było 40 poziomów to lepiej by to wygladało ale trzeba się zadowolić tym
co się ma :P


Z tymi super statystykami się zgadzam, ale po kiego grzyba tu wojownik i czarownik? Nie przyda Ci się 5 poziomów czarownika, bo będzie miał mało czarów, a wojownik nie może być UCS bez poziomu barda lub czarownika. Lepiej zamiast tych klas dać barda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 01:46, garrick napisał:

To ile jest w grze poziomów?


w podstawce 20 a w drugim dodatku (HotU) można osiągnąć 40 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:16, MetaL2 napisał:

> To ile jest w grze poziomów?

w podstawce 20 a w drugim dodatku (HotU) można osiągnąć 40 poziom


Eh...... pomyliły Ci się tematy, MetaL2 :)
To jest temat o NWN 2, a nie NWN1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:21, edeń napisał:

> > To ile jest w grze poziomów?
>
> w podstawce 20 a w drugim dodatku (HotU) można osiągnąć 40 poziom

Eh...... pomyliły Ci się tematy, MetaL2 :)
To jest temat o NWN 2, a nie NWN1.


Sorry mój błąd!!!! :)
Jeszcze się widocznie nie obudziłem!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:14, edeń napisał:

> > > >
> Lepiej wojownika, czarwonika i ucznia czerwonego smoka( tylko uczeń musi mieć 10 a reszta
jak
> będziesz chciał), wtedy masz super premię do statystyk a do tego wojownikiem specjalizacje

> w broni itp. Jak by było 40 poziomów to lepiej by to wygladało ale trzeba się zadowolić
tym
> co się ma :P

Z tymi super statystykami się zgadzam, ale po kiego grzyba tu wojownik i czarownik? Nie przyda
Ci się 5 poziomów czarownika, bo będzie miał mało czarów, a wojownik nie może być UCS bez poziomu
barda lub czarownika. Lepiej zamiast tych klas dać barda.

Zgadzam się, jak bym miał do dyspozycji 40 poziomów to bym zrobił tak wojownik 10, Bard 13
Uczeń czerwnego smoka 10, mistrz broni 7 i postać była by nie do pokonania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 02:09, hehe napisał:

> To ile jest w grze poziomów?
Chodzi ci o poziom jaki może dana postać osiągnąć ? Jeżeli tak, to max chyba jest 20 lev

Tak maxymalny to 20, jednak jak będziesz miał rase z karą do poziomów to może być nawet 18( oczywiście tylko pozornie, bo doświadczenie zbierasz dalej, ale nie uda ci się uzbierać wystarczającej ilości po prostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i znaleźć nie moge. Może tu mi powiecie : kto komu uzyczył głosu w NWN2 ? Jabłczyńska to Neeshka, to wiem, Fronczewski to zdaje się narrator, a reszta znanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:52, hehe napisał:

Szukam i szukam i znaleźć nie moge. Może tu mi powiecie : kto komu uzyczył głosu w NWN2 ? Jabłczyńska
to Neeshka, to wiem, Fronczewski to zdaje się narrator, a reszta znanych ?


Wszystkich aktorów użyczających głosu masz wymienionych na końcu instrukcji, jednak bez wyszczególnienia kto komu podkłada głos. Natomiast Fronczewski tutaj nie jest narratorem, gra Casavira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:10, hehe napisał:

To że mam wymienionych to wiem, ale mi chodzi właśnie o to kto komu podkłada :/


To tylko chyba metodą domysłów można do tego dojść.
Informacje zebrane z forum neverwinter2.gram.pl:
- Aldanon - Krzysztof Kowalewski
- Khelgar - Wiktor Zborowski
- Grobnar - Henryk Talar
- Marian Opania - Deaghun
- Jarosław Boberek- Bishop
- Izabella Bukowska - Elanee
- Ewa Serwa - Shandra Jero
- Kajetan Lewandowski - Wilk
- Marek Obertyn - Lorne Starling

plus
Tomasz Marzecki - przywódca uwięzionych ludzi i jacyś orkowie
Anna Apostolakis - jedna z dziewczyn kłócąca się z Quarą przed Dzbanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:11, MetaL2 napisał:

> W jednym sklepie jest pierścien sily naszera
> jak zbieżesz caly komplet i zalożysz to zamiast +3 sily bendzie +7 i zresztą statystyk
tak
> samo

u kogo w którym sklepie??

buty z zamku hightcliff
piercień w porcie last

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 13:03, baka3 napisał:

> Witam, wlasnie po raz pierwszy wszedlem na serv: Forgotten realms w "odgrywanie ról"
zrobilem
> postac (TheWitcher) i niewiem co amm teraz zrobic? isc w swia przeciez nikogo nie spotkam
bo
> tam tylko 38 gra a swiat taki duzy i co jak kogos spotkam to go mine nie czaje tego wytlumaczcie

> mi pls!


To pomoze mi ktos?! Bo wazne! Bo niewiem na czym ten multi w odgrywaniu rol polega!

odgrywanie rol polega natym że wcielasz się wpostać którą prowadzisz, nie muwisz o swojim lvlu i swiecie zewnetrznym zasady powinny być na stronie serwera
WoW to biedna gra ale moze CI się spodaba
światy są tak skonstruowane(przynajmniej powwiny być) żeby gracze się dość czesto napotykali na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:43, moreus napisał:

> > W jednym sklepie jest pierścien sily naszera
> > jak zbieżesz caly komplet i zalożysz to zamiast +3 sily bendzie +7 i zresztą statystyk

> tak
> > samo
>
> u kogo w którym sklepie??
>
buty z zamku hightcliff
piercień w porcie last



Dzięki
Poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:31, Bosper napisał:

Zgadzam się, jak bym miał do dyspozycji 40 poziomów to bym zrobił tak wojownik 10, Bard 13
Uczeń czerwnego smoka 10, mistrz broni 7 i postać była by nie do pokonania :P


Można tak zrobic za pomocą edytora. Zamieszczam przykład:

20070313092842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 09:29, Lord of the force napisał:

> Zgadzam się, jak bym miał do dyspozycji 40 poziomów to bym zrobił tak wojownik 10, Bard
13
> Uczeń czerwnego smoka 10, mistrz broni 7 i postać była by nie do pokonania :P

Można tak zrobic za pomocą edytora. Zamieszczam przykład:

Skąd masz ten hełm( może koronę) na głowie u swojego hero??
Czy to jeden z przedmiotów Lorda Nashera, bo ja przeszedłem NVN 2 ale owych przedmiotów nie znalazłem hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Ten post może zawierać spojlery!!! :)
No to żem skończył kampanię. :) I jestem z siebie dumny. :P Muszę przyznać, że po zainstalowaniu łatki 1.04 gra się zdecydowanie przyjemniej, więc ci, którzy jeszcze jej nie zainstalowali, niech szybko to zrobią. :)
A jeśli chodzi o samą grę, to jest ona według mnie rewelacyjna, choć ma też wiele wad. Bardzo podoba mi się klimat gry (a przede wszystkim Khelgar Żelazna Pięść! :D), możliwości rozwoju bohatera, ilość dialogów (szkoda, że brakuje wielu plików dźwiękowych...), fabuła, WAROWNIA (!!! :P) i wiele innych rzeczy, o których nie chce mi się pisać. :P Przeszkadza mi trochę brak swobody, praktycznie zerowa ilość zadań pobocznych, to, że prawie wszystkie drzwi w miastach są zamknięte, limit poziomu doświadczenia, fakt, że większość przedmiotów (szczególnie tych "wyjątkowych") nie jest wybierana losowo (to już powinno być dawno zmienione...) i całe zamieszanie z patchami - ale to już jest wina CDP.
Gdybym miał wystawić NWN2 ocenę, to byłoby to coś w okolicach 9-9,5/10. Bo jest to gra niesamowita, a część błędów, które zostały przeze mnie wymienione, wcale nie przeszkadzają w grze. No bo bez zadań pobocznych gra i tak jest bardzo długa, patch już się pojawił, a limit poziomu doświadczenia pewnie przesunie się o kilka(naście) poziomów w dodatku - oby nadszedł jak najszybciej. :P
Uważam, że na osobną pochwałe zasługuje końcowy fragment gry - walka z dwoma Czarnymi Smokami jest bardzo emocjonująca, a cała obrona Warowni to jedno wielkie arcydzieło. :) W tej części klimat jest tak gęsty, że prawie można go zauważyć. ;) Jeśli chodzi o ostatnią walkę, to też nie jest źle (choć obrona Warowni jest, według mnie, lepsza) - potyczka była całkiem przyjemna i dobrze, że nie polegała na ciągłym atakowaniu przeciwnika. :) Samo zakończenie jest takie trochę dziwne (nie chcę rzucać spojlerami, więc więcej nie napiszę - choć i tak nie ma tu zbyt wiele do "zaspojlerowania" ;)), ale myślę, że twórcy i tak wymyślą coś ciekawego, żeby móc kontynuować historię.
Zastanawiałem się także nad faktem, że Srebrny Miecz Gith, którego będzie dzierżyć nasz bohater, nie składał się z wszystkich fragmentów. Coś mi się zdaje, że pozostałe okruchy będzie można zdobyć w dodatku i jakoś je dołączyć do miecza. To są oczywiście tylko moje przypuszczenia - bardzo możliwe, że twórcy wymyślą w ogóle coś innego. :) Ale to już jest inna historia. ;)
Teraz mam zamiar rozpocząć grę jeszcze raz, ale tym razem na najwyższym poziomie trudności (proszę się nie śmiać ze mnie, że od razu tak nie zrobiłem :P). I tak się zastanawiam, jaką wybrać postać. Bo teraz grę przeszedłem jako łotrzyk (14 poziom) i Złodziej Cienia z Amn (5 poziom). Może doradzicie, kim teraz miałbym zagrać? :) Bo podobają mi się praktycznie wszystkie postacie, ale jakoś nie mogę się na żadną ostatecznie zdecydować. ;) Z góry dziękuję za pomoc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:32, garrick napisał:

Hyym czy ten co podkłada głos temu Grobnarowi to on nie podkładał jeszcze Yoshimo z bg2?


Tak to ten sam pan - Henryk Talar...
I osobiście muszę powiedzieć, że Grobnar jakoś mnie nie porwał... W porównaniu z Janem Jansenem z BG2 czy chociażby Deekinem z HoU wypada jakoś tak... kiepsko... Zamiast bawić wzbudza u mnie takie zieeeew;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować