Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Hmmm... Jak sobie tak przeglądałem screeny z NWN 2, to zauważyłem coś bardzo dziwnego tzn. błąd logiczny (przynajmniej według mnie). Ammon Jerro mówi o tym, że oddziały Gariusa dotarły "wcześniej, niż się spodziewaliśmy", a Twoja postać ma także taką możliwość, żeby to powiedzieć. Nie wiem, czy mnie rozumiecie :)
Zresztą popatrzcie na screena (czerwone podkreślenia).

20070221110701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalowywalem NWN2 ale wylonczyl sie prąd podczas instalacji i usnolem gre recznie, i teraz daje na ikonke na plyucie i pisze: Error Lunch game o co chodzi?!?! Bo chce przeinstalowac i zaionstalowac tego patcha nowego help! i jak usunac dokladnie stare skaladniki zeby normalnie zainstalowac na nowo bo te glowne pousuwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko co z nwn zwiazane z dysku i z "dodaj usuń programy". a jesli juz to zrobiles to proponuje, co prawda słaby spsób ale zawsze. wejdz w wyszukaj i wpisz * (to jest gwiazdka) i wybierz w menu kiedy zmodyfikowano i wpisz date tamtego ferelnego instala. moze sie udac, ale mowie to jest slaby spsob. proboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grających w tą grę mam do was takie pytanie:
Chcę zakupić ową część.
Czy Neverwinter Nights 2 jest fabularnie lepsza od poprzedniczki (czytaj części pierwszej)?
Ile czasu zajmuje przejście głównego wątku fabularnego??
Dziękuję za odpowiedź?

Ps. Prosiłbym jeszcze o opinie czy gra jest dobra ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1. gra jest inna dla kazdego indywidualnie
po 2. dla mnie jest swietna
czy jest lepsza fabularnie - nie wiem, jest dobra
po 3. zajmuje tyle czasu ile powinna, zależy czy wykonasz questy poboczne, czy sie bedziesz opiep.... czy szedl jak najszybciej
No i na koniec: kup bo warto sie nie zawiedziesz i pograsz dłuuuuugo jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 00:43, wdowiakm napisał:

Witam wszystkich grających w tą grę mam do was takie pytanie:
Chcę zakupić ową część.
Czy Neverwinter Nights 2 jest fabularnie lepsza od poprzedniczki (czytaj części pierwszej)?
Ile czasu zajmuje przejście głównego wątku fabularnego??
Dziękuję za odpowiedź?

Ps. Prosiłbym jeszcze o opinie czy gra jest dobra ;))


Nawet jeżeli przejdziesz główny wątek gry (ok. 40 godz.) to multiplayer na pewno Cię nie znudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 09:49, edeń napisał:

> Witam wszystkich grających w tą grę mam do was takie pytanie:
> Chcę zakupić ową część.
> Czy Neverwinter Nights 2 jest fabularnie lepsza od poprzedniczki (czytaj części pierwszej)?

> Ile czasu zajmuje przejście głównego wątku fabularnego??
> Dziękuję za odpowiedź?
>
> Ps. Prosiłbym jeszcze o opinie czy gra jest dobra ;))

Nawet jeżeli przejdziesz główny wątek gry (ok. 40 godz.) to multiplayer na pewno Cię nie znudzi!

Ciekawe, bo multiplayer chyba narazie jest nie za bardzo rozbudowany, po za tym każdy mod to nowa historia zaczynana od początku, a większość niestety po angielsku, bo polakom się nie chciało modów robić. Pożyjemy zobaczymy, ja czekam na dodatek, bo kampania jest niezwykle interesująca i rozbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 00:43, wdowiakm napisał:

Czy Neverwinter Nights 2 jest fabularnie lepsza od poprzedniczki (czytaj części pierwszej)?

Od podstawki NWN1 i Shadws Of Undrentide jest lepsza o eony lat świetlnych, W jedynce jedyna rzecz na poziomie to były Hordy Podmroku i cięzko mi powiedzieć co jest fajniejsze (w kwestii fabuły). Obydwa - drugi dodatek i NWN2 mają świetną fabułę - przy czym zakończenie Hord sprawiło mi niemałą radochę a NWN2 lekko rozczarowało...

Dnia 23.02.2007 o 00:43, wdowiakm napisał:

Ile czasu zajmuje przejście głównego wątku fabularnego??

Według oficjalnych inormacji chyba faktycznie coś koło 40, ale jakby pominąć questy poboczne to zrobi się dużo szybciej... Takie przynajmniej odniosłem wrażenie... Ale czasu nie liczyłem;)

Dnia 23.02.2007 o 00:43, wdowiakm napisał:

Ps. Prosiłbym jeszcze o opinie czy gra jest dobra ;))

Gra jest tak dobra jak zabugowana... Czyli jest bardzo dobra;p ALE... Z perspektywy czasu jak na to patrzę to wstrzymałbym się z zakupem do wyjścia jeszcze kilku patchy... OGROM drobnych aczkolwiek irytujących błędów POWALA, polonizacja niezła ale dokłada swoje trzy grosze w kwestii bugów... Problemy z instalacją coraz to nowych paczyków, hotfixów poprawiających jakieś bzdury zamiast konkrety też pozytywnie nie wpływa na wysokość morale... Jak Cię jeszcze nie zniechęciłem to wiedz, że poza tym gra jest świetna i miło spędza się przy niej czas (oprócz chwil kiedy wychwytujemy kolejnego buga, czyli co jakieś 10 minut;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy juz patch 1.04, postanowilem pobawic sie troche w multiplayer. Ale mimo sciagniecia kilku plikow PWC i umieszczenia ich w odpowiednim miejscu, dalej nie udaje mi sie polaczyc "na trwale" - tzn. moge stworzyc bohatera, ale gdy proces tworzenia sie zakonczy, dostaje jakze tresciwy komunikat "wystapil blad" i wracam do menu.
Czy ktos zna jakis sprawdzony PW, o ktorym wie, ze dziala? A moze ktos gral juz np. na Midgard Saga - czy jest jakis kruczek jesli chodzi o wymagania etc, ktorego nie moge znalezc? Sadzilem, ze wystarczy sam plik PWC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie gra mi się bardzo podoba. Świat pięknie zrobiony, a sama fabuła jak narazie ciekawa (mam nwn 2 od dwóch dni). Mam nadzieję, że pomożecie mi czasme bo jestem newbie w tym xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc mam taki problem jestem w Neverwinter i już jestem po tej sprawie z tymi dwiema czarodziejkami wchodze do karczmy i wychodze a tu magowie i mam problme nie moge ich rozwalic jak mogę przed nimi uciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:41, garrick napisał:

No więc mam taki problem jestem w Neverwinter i już jestem po tej sprawie z tymi dwiema czarodziejkami
wchodze do karczmy i wychodze a tu magowie i mam problme nie moge ich rozwalic jak mogę przed
nimi uciec?

nie ciekniesz, wykończ przywódcę albo nie bierz nigdzie Quary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ale jak wychodze bez niej to też są.
A to wystarzy rozwalic tego z ktorym sie gada na początku? A reszta? Też muszę zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:45, garrick napisał:

Aha ale jak wychodze bez niej to też są.
A to wystarzy rozwalic tego z ktorym sie gada na początku? A reszta? Też muszę zabić?

nie pamiętam, spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować