PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Problem again :/

Problem występuje z aplikacjami wykorzystującymi internet (przeglądarki, gadu gadu, emule itp). Po wyłaczeniu występuje jakiś error i się program wyłącza. Jeśli może to coś pomóc to mogę zamieścić dziennik błędu. Może to wina wirusa jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 10:37, Szczur22 napisał:

Problem again :/

Problem występuje z aplikacjami wykorzystującymi internet (przeglądarki, gadu gadu, emule itp).
Po wyłaczeniu występuje jakiś error i się program wyłącza. Jeśli może to coś pomóc to mogę
zamieścić dziennik błędu. Może to wina wirusa jakiegoś?

hm firewall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 11:04, sig. napisał:

> Problem again :/
>
> Problem występuje z aplikacjami wykorzystującymi internet (przeglądarki, gadu gadu, emule
itp).
> Po wyłaczeniu występuje jakiś error i się program wyłącza. Jeśli może to coś pomóc to
mogę
> zamieścić dziennik błędu. Może to wina wirusa jakiegoś?
hm firewall?


Wirus siedział w pamięci operacyjnej, avast! jak zwykle pomógł. Już wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę główną Asus A7V8X-X i procesor Athlon 2600+
Moje pytanie jest takie jaki największy procesor Athlona mogę włozyć w tą płytę ?
Iczy w tą płytę mogę włożyć kartę TV - LEADTEK WINFAST TV2000 XP EXPERT ? - chodzi o to czy jest na tej karcie odpowiednie złącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karte telewizyjna na 100% mozesz wlazyc:) jednakze jak ja kupisz to polecam umowic sie w sklepie i sprawdzic najpierw czy odbiera ona u Ciebie prawidlowo gdyz zdarza sie czasem iz podlaczenie antenowe(z kablowki czy ze zbiorczej) ma pewne zaklocenia i obraz sniezy a wtedy bez znajomosci elektroniki i ustawiania odpowiednich filtrow na samym kablu nie bedziesz mial czystego obrazu - karty avermedia sa mniej czule pod tym wzgledem

a procek mozesz sobie wsadzic kazdy na socket a :) z tego co mi wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 11:49, morthi napisał:

- karty avermedia sa mniej czule pod tym wzgledem

czyli nie polecasz tej karty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 12:42, morthi napisał:

oczywiscie ze polecam :) to jest bardzo dobra karta jednakze trzeba sie zabezpieczyc :)

mam już jedną kartę ale niektóre programy kiepsko mi odbierają ( kupiłem ją chyba za 50,00 zł ) , mam nadzieję że na - LEADTEK WINFAST TV2000 XP EXPERT to się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety dalej nie działa. Instalowałem też K-Lite Mega Codec Pack i nic. Trudno - niedługo robię formata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatele, mam taki problem ze stroną www.gram.pl a minowicie to taki że nie wczytuje mi formatu jpg i gif oraz tam innych obrazków co sprawia ze poruszam sie po niej po omacku i z pamieci wiem gdzie kliknąć aby wejść np. na forum. Nie wiem czy to wina przeglądarki ( IE 6.0 z SP1 ) czy GRAM.PL bo na żadnej innej stronie mi się tak nie robi poza jedna ( www.ce***a.pl <-- nie bede pisał dokładnie aby nie reklamować konkurenta na tym forum ). A może to wina netu ? Co najlepiej zrobić przeinstalować IE czy może zainstalować inna przeglądarke, a może wy macie jeszcze inne pomysły. Piszcie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:08, sig. napisał:

hm poszukaj w opcjach,w pełnowartościowych przeglądarkach jest opcja nie pokazuj grafiki. Może
w ie też


Mam opcje "Pokazuj Obrazy" i mam ją zaznaczoną czyt. włączoną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie mógłbym to dopisać, ale..
Jak można dodać od razu cały zakres portów do zapory systemu Windows? Jestem posiadaczem gry Bitwa o Śródziemie, jednak gra potrzebuje portów UDP 8088-28088, jeśli ich nie odblokuję to wciąż nie będę mógł połączyć się z innymi graczami (jestem za routerem, nie mam zewnętrznego IP) ;/
W readme jest coś takiego:
"Jeśli grasz korzystając z routera D-Link DI-604, konieczne będzie
dodanie dwóch linii do pliku(...)"- Nie mam takiego routera, jednak w ramach testu dodałem te linijki, ale dalej nie działa.
W menu zaznaczyłem opóźnienie wysyłania, lecz wciąż nic. Podczas podłączania się do gry występuje problem NAT-u.
Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Zakwalifikowałem go jako sprzętowy, więc dopisuję się tutaj.
Administrator sieci twierdzi, że nie blokuje żadnych portów.
Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 16:01, Woko11 napisał:

No niestety dalej nie działa. Instalowałem też K-Lite Mega Codec Pack i nic. Trudno - niedługo
robię formata.


prosta sprawa .. jak zainstalujesz za duzo roznych packow to sie potem sypie ...
ja polecam zwykle codec :)
nie wiem czy moge ale podam stronke
www.m5studio.prv.pl/codec.html
sa male jest w nich wszystko co potrzeba ... z tym ze jak na to zainstalujesz inne a potem jeszcze cos .. to tylko forrmat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlatego też najlepiej korzystać z vlc playera. formaty wszelakie są od razu wbudowane w odtwarzacz (nie korzysta z systemowych kodeków), więc problemów z nimi niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 08:54, sig. napisał:

i dlatego też najlepiej korzystać z vlc playera. formaty wszelakie są od razu wbudowane w odtwarzacz
(nie korzysta z systemowych kodeków), więc problemów z nimi niema



A może jakiś link? I więcej info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zablokowania wielokrotnego wyskakiwania okienka z pytaniem o ponowne uruchomienie systemu po aktualizacji?? Jest to cokolwiek denerwujące - jeśli raz powiem "uruchom ponownie później" nie chcę więcej oglądać tego okienka, a ono co kilkanaście minut pojawia się ponownie... Jeśli ktoś wie jak to zablokować będę wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się