PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

mam maly problem.Jakis czas temu odinstalowywalem gre chrome. Problem w tym że jej uninstaller nie dzialal, twierdził ze wszystko zostalo odinstalowane, a nic nie usował. wywaliłem go a reszte chciałem załatwic czyszcząc rejestr i usówajac program z menu start. Instaler tego cuda (chroma) twierdzi teraz że musi odinstalowac ,bo wtedy niema mozliwosci zainstalowania i wywala się bląd . W konsekwencji tego nie moge zainstalowac go ponownie. niby wszystko git, tylko po usunięciu zostal ni w panelu dodaj usuń programy bez wielkosci (1600 mb) i bez opcji dodaj usuń. Stosowalem programy registry mechanic i regsupreme pro. Więc moje male pytanko zna ktoś jakiś program do usówania takich śmieci z dodaj/usun programy ? ...lub inny sposób
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacja FEAR w czasie kopiowania plikow z 1 CD wyskakuje mi blad transferu skladnika.pisze tez blad danych (CRC). co to jest ?
i co mam zrobic by grac? prosze pomozcie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:13, Rafi1880 napisał:

mam problem z instalacja FEAR w czasie kopiowania plikow z 1 CD wyskakuje mi blad transferu
skladnika.pisze tez blad danych (CRC). co to jest ?
i co mam zrobic by grac? prosze pomozcie!!!!!!!!!!!!!


Odnosze wrażenie ze jest to uszkodzona płyta lub nagrywarka... Ale mogę się mylić... :)
PS: wie ktoś co sie stanie jesli ustawię pamięc wirualną na dwóch lub więcej dyskach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...wie ktoś co sie stanie jesli ustawię pamięc wirualną na dwóch lub więcej dyskach ??
Nic złego - ja tak mam. Na każdym dysku 2GB ale nie wiem czy komp tego używa bo mam 2GB ramu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś program lub aplikacja do sprawdzania błęndów w systemie? Bo oczywiście był umnie kolega siedział umnie na kompie i tera mi system wariuje. Bo instalował jakieś ciągle programy. I je usuwał. A system pokazuje ciągle jakieś błęndy i gry działają jak nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:48, Michael1v5 napisał:

Ehh kto mi poda program, który usuwa całkowicie wszytko związane z DirectX? Tak, zebym bez
problemów mógl zainstalować je od nowa...


huh a po co tak? nie możesz wgrać po prostu najnowszego? zresztą powiedz jaki masz directX, a znajde ci program...

do wersji np. 9.0c masz tu linka http://www.majorgeeks.com/download4347.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:17, Carl92 napisał:

Czy istnieje jakiś program lub aplikacja do sprawdzania błęndów w systemie? Bo oczywiście był
umnie kolega siedział umnie na kompie i tera mi system wariuje. Bo instalował jakieś ciągle
programy. I je usuwał. A system pokazuje ciągle jakieś błęndy i gry działają jak nie powinny.

panel sterowania ==> narzędzia administracyjne ==> podgląd zdarzeń (tam są 3: aplikacje, zabezpieczenia i system) tam poszukaj raportów o błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:13, Rafi1880 napisał:

mam problem z instalacja FEAR w czasie kopiowania plikow z 1 CD wyskakuje mi blad transferu
skladnika.pisze tez blad danych (CRC). co to jest ?
i co mam zrobic by grac? prosze pomozcie!!!!!!!!!!!!!

mi tak wyskakiwało pomógł format i instalacja Win od nowa :>

Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:22, kris1977 napisał:

mam maly problem.Jakis czas temu odinstalowywalem gre chrome. Problem w tym że jej uninstaller
nie dzialal, twierdził ze wszystko zostalo odinstalowane, a nic nie usował. wywaliłem go a
reszte chciałem załatwic czyszcząc rejestr i usówajac program z menu start. Instaler tego cuda
(chroma) twierdzi teraz że musi odinstalowac ,bo wtedy niema mozliwosci zainstalowania i wywala
się bląd . W konsekwencji tego nie moge zainstalowac go ponownie. niby wszystko git, tylko
po usunięciu zostal ni w panelu dodaj usuń programy bez wielkosci (1600 mb) i bez opcji dodaj
usuń. Stosowalem programy registry mechanic i regsupreme pro. Więc moje male pytanko zna ktoś
jakiś program do usówania takich śmieci z dodaj/usun programy ? ...lub inny sposób
dzięki


a ręcznie? ja jak mam takie problemy (co sie ostatni zdarzyło) wpisałem część nazwy Gry/programu w szukarce w rejestrze i ostrożnie wywalałem po kolei wpisy. bez żadnych programów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:13, Rafi1880 napisał:

mam problem z instalacja FEAR w czasie kopiowania plikow z 1 CD wyskakuje mi blad transferu
skladnika.pisze tez blad danych (CRC). co to jest ?
i co mam zrobic by grac? prosze pomozcie!!!!!!!!!!!!!

spróbuj instalacji w trybie awaryjnym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:11, Konrad162 napisał:

> mam maly problem.Jakis czas temu odinstalowywalem gre chrome. Problem w tym że jej uninstaller

> nie dzialal, twierdził ze wszystko zostalo odinstalowane, a nic nie usował. wywaliłem
go a
> reszte chciałem załatwic czyszcząc rejestr i usówajac program z menu start. Instaler tego
cuda
> (chroma) twierdzi teraz że musi odinstalowac ,bo wtedy niema mozliwosci zainstalowania
i wywala
> się bląd . W konsekwencji tego nie moge zainstalowac go ponownie. niby wszystko git, tylko

> po usunięciu zostal ni w panelu dodaj usuń programy bez wielkosci (1600 mb) i bez opcji
dodaj
> usuń. Stosowalem programy registry mechanic i regsupreme pro. Więc moje male pytanko zna
ktoś
> jakiś program do usówania takich śmieci z dodaj/usun programy ? ...lub inny sposób
> dzięki

a ręcznie? ja jak mam takie problemy (co sie ostatni zdarzyło) wpisałem część nazwy Gry/programu
w szukarce w rejestrze i ostrożnie wywalałem po kolei wpisy. bez żadnych programów :)


probowalem wszystkiego i beznadzieja ale zalatwilwm to your uninstallerem superrrr program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko (w związku z planowanym dokupieniem 1 GB pamięci do posiadanych obecnie 512 MB):

Czy możliwe jest dołączenie do płyty głównej Asusa P4PE-X pamięci DDR2 (kilka szczegółów technicznych samej płyty podam poniżej)?

Z tego bowiem, co wyczytałem w dokumentacji wyżej wspomnianej płyty gł. wynika, że jest ona wyposażona jedynie w trzy gniazda DDR DIMM. Czy jest możliwość zainstalowania pamięci DDR2 w takich gniazdach? Jest to szczególnie ważne, gdyż przy obecnych cenach pamięci DDR2, zakup jej poprzedniczek (DDR), szczególnie 1 GB-owych, staje się zupełnie nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeżeli chcesz dokupić, to musisz dokupić pamięci DDR. Niestety nie ma płyt obsługujących jednocześnie DDR i DDR2. Masz więc do wyboru - albo dokupić 1GB DDR albo kupić 1-2GB DDR2 .......... wraz z nową płytą główną obsługującą DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 19:56, mrosi napisał:

/.../

Podaj dokładny model płyty

Dzieki bardzo za pomoc jaka mi oferowales ale zrobilem wlasnie wczoraj formata bo juz nie moglem wytrzymac bez muzy cos podejrzewam ze w windowsie mu sie pogorszylo i dlatego nie chcial chodzic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z siecią bezprzewodową. Mam w domu 2 komputery, obydwa są podłączone do jednej sieci bezprzewodowej. Na jednym komputerze jest internet, a na drugim "ot tak" internet przestał działać. Myślałem, że to wirus, zrobiłem format dysku. NIe podziałało. Mam taki oto komunikat: "Możesz nie mieć dostępu do internetu lub niektórych zasobów sieciowych. Spowodowane jest tym, że sieć bezprzewodowa nie przypisała do tego komputera adresu sieciowego", a drugi komunikacik: "nieprawidłowy adres IP". Co ja mam zrobić żeby wszystko działało??
Sprawdzałem kilka rzeczy:
-karta bezprzewodowa jest podłączona,
-włączona jest automatyczna konfiguracja sieci,
-sieć jest widoczna w "dostęopnych sieciach",
-siła sygnały od tej sieci jest "znakomita".
Co ja mam zrobić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:26, Dincooo napisał:

Witam!
Mam problem z siecią bezprzewodową. Mam w domu 2 komputery, obydwa są podłączone do jednej
sieci bezprzewodowej. Na jednym komputerze jest internet, a na drugim "ot tak" internet przestał
działać. Myślałem, że to wirus, zrobiłem format dysku. NIe podziałało. Mam taki oto komunikat:
"Możesz nie mieć dostępu do internetu lub niektórych zasobów sieciowych. Spowodowane jest tym,
że sieć bezprzewodowa nie przypisała do tego komputera adresu sieciowego", a drugi komunikacik:
"nieprawidłowy adres IP". Co ja mam zrobić żeby wszystko działało??
Sprawdzałem kilka rzeczy:
-karta bezprzewodowa jest podłączona,
-włączona jest automatyczna konfiguracja sieci,
-sieć jest widoczna w "dostęopnych sieciach",
-siła sygnały od tej sieci jest "znakomita".
Co ja mam zrobić!?

Ja miałem coś podobnego na 1 komputerze karta bezprzewodowa musi pobierać sama adres ip a karta sieciowa musi mieć adres ip 192.168.0.1 bramka 255.255.255.0 w inne pola nic nie wpisujesz.Na drugim kompie musisz wybrać automatyczny adres ip i musi sie łączyć przez sieć lokalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 13:56, mrosi napisał:

Niestety nie ma płyt obsługujących jednocześnie DDR i DDR2.


To dziwne, gdyż wydaje mi się, że się z takowymi płytami zetknąłem - była to bodajże któraś z płyt Asusa serii P6 - miała chyba trzy gniazda na DDR oraz 5 (a przynajmniej tak mi się wydaje) DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się