Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2008 o 17:35, PredAtor360 napisał:

Jak mogę kopac w ziemi ?

Robisz to tak samo jak np: przy wydobywaniu rudy etc. Potrzebujesz mieć tylko w ekwipunku łopatę ...
>O_o widze, na różnych mapach lokalizacje "Treasure Dig" lecz

Dnia 14.08.2008 o 17:35, PredAtor360 napisał:

nie wiem po czym poznac takie miejsce do kopania... Może ktoś wie ?

Szukaj pojedyńczych grobów. Zazwyczaj są to doły zabezpieczone kamieniami z krzyżem zrobionym z desek i tym podobnych :P. Jeśli są oznakowane tak jak miejsca wydobycia rudy tzn. można je aktywować to właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 jest, a raczej byłoby świetną grą gdyby nie cała masa bugów i te wymagania.Oczywiście patch 1.6 wymazuje większość bugów, ale nie wszystkie, freezy pozostają. Co do wymagań ja nie narzekam bo gram na max i mam średnio 25 FPS (tak pokazuje fraps), ale dla graczy ze słabyszym sprzętem to już katorga, gothic 1 i 2 zaliczone a tu nie można kontynuować fabuły? Straszne co zrobiło Pirania Bytes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:45, 19Ramses95 napisał:

Gothic 3 jest, a raczej byłoby świetną grą gdyby nie cała masa bugów i te wymagania.Oczywiście
patch 1.6 wymazuje większość bugów, ale nie wszystkie, freezy pozostają. Co do wymagań
ja nie narzekam bo gram na max i mam średnio 25 FPS (tak pokazuje fraps), ale dla graczy
ze słabyszym sprzętem to już katorga, gothic 1 i 2 zaliczone a tu nie można kontynuować
fabuły? Straszne co zrobiło Pirania Bytes.

Co do bugów się zgadzam. Co do wymagań też masz trochę racji, ale chciałbyś grac w G3 na tym samym silniku co G2 ? :P Grafika musiała byc o wiele lepsza, aby dorównac takim tytułom jak chociażby TES IV:Oblivion. Jednakże PB trochę zrąbała sprawe, że potrzeba takiego już smoczka, żeby nie tylko cieszyc się fabułą, ale również cieszyc oko grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:45, 19Ramses95 napisał:

Gothic 3 jest, a raczej byłoby świetną grą gdyby nie cała masa bugów i te wymagania.Oczywiście
patch 1.6 wymazuje większość bugów, ale nie wszystkie, freezy pozostają. Co do wymagań
ja nie narzekam bo gram na max i mam średnio 25 FPS (tak pokazuje fraps), ale dla graczy
ze słabyszym sprzętem to już katorga, gothic 1 i 2 zaliczone a tu nie można kontynuować
fabuły? Straszne co zrobiło Pirania Bytes.

Lolz! To w ogóle jest komp, na którym G3 działa w pełni płynnie??!!! Bo mój komp do słabych nie należy, normalnie gram na full na wszystkim, ale odpalałem na różnych ustawieniach grafiki i freezy zawsze prawie zostawały mniejsze lub większe i myślałem, że to raczej wina buga w grze, a nie nawet słabej optymalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:51, 19Ramses95 napisał:

Ale mówiłem, że freezy pozostają, co jakieś 10 minut jak biegnie sprintem jest dwu sekundowa
pauza :(. Cóż nie narzekam xD

Aha czyli norma płynności w G3 :D .

Szkoda, że te bugi w grze pozostały, bo tak byłaby ona jeszcze wyżej wśród najlepszych produkcji w historii (no przynajmniej u mnie), mimo że i tak jest wysoko ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:45, 19Ramses95 napisał:

Gothic 3 jest, a raczej byłoby świetną grą gdyby nie cała masa bugów i te wymagania.Oczywiście
patch 1.6 wymazuje większość bugów, ale nie wszystkie, freezy pozostają. Co do wymagań
ja nie narzekam bo gram na max i mam średnio 25 FPS (tak pokazuje fraps), ale dla graczy
ze słabyszym sprzętem to już katorga, gothic 1 i 2 zaliczone a tu nie można kontynuować
fabuły? Straszne co zrobiło Pirania Bytes.


Ja raczej nie zwalałbym winy na twórcę tylko na wydawcę. Chyba wiesz że w tamtym czasie PB "pożarła" się z JW czego skutkiem było przekazanie tworzenia dalszych części gry innej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 22:02, junior17 napisał:

> Gothic 3 jest, a raczej byłoby świetną grą gdyby nie cała masa bugów i te wymagania.Oczywiście

> patch 1.6 wymazuje większość bugów, ale nie wszystkie, freezy pozostają. Co do wymagań

> ja nie narzekam bo gram na max i mam średnio 25 FPS (tak pokazuje fraps), ale dla
graczy
> ze słabyszym sprzętem to już katorga, gothic 1 i 2 zaliczone a tu nie można kontynuować

> fabuły? Straszne co zrobiło Pirania Bytes.

Ja raczej nie zwalałbym winy na twórcę tylko na wydawcę. Chyba wiesz że w tamtym czasie
PB "pożarła" się z JW czego skutkiem było przekazanie tworzenia dalszych części gry innej
firmie?


Wiem o tym. Czasami to sobie myślę, że mogłaby być taka jakaś bogata firma, która wymyślała by gry, tworzyła je i miała do tego kupę czasu i kasy. Wtedy powstawały by gry z dopracowanym skryptem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:02, 19Ramses95 napisał:

Wiem o tym. Czasami to sobie myślę, że mogłaby być taka jakaś bogata firma, która wymyślała
by gry, tworzyła je i miała do tego kupę czasu i kasy. Wtedy powstawały by gry z dopracowanym
skryptem xD


Nie jeden sposród wydawców , to właśnia taka firma , z budżetem sięgającym setek milionów , jeżeli nie miliardów.To jednak wcale nie oznacza robienia lepszych gier od innych.Im większa firma, tym więcej korporacyjnego myślenia , a mniej twórczego i nowatorskiego podejścia do tematu.Pieniądz robi pieniądz i już.Prawie zawsze w takich molochach obowiązuje tylko ta jedna zasada.Nie ma miejsca na sentymenty.Jeżeli produkt się sprzedaje , tzn , że jest ok.Już szybciej spodziewałbym się czegoś naprawdę udanego , od mniejszego wydawcy , który chce sobie wyrobić renomę i znaleźć jakiś kawałeczek rynku dla ambitniejszych tytułów , bo konkurować z największymi przy wydawaniu standardowej sieczki i tak nie dałby rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te ruiny, w których Nemrok zleca nam przyniesienie artefaktu? Zgodnie z poradnikiem szukałem na pólnoc od Geldern, tam gdzie ta trójkątna wysepka na rzece obok Trelis, ale żadnych ruin na tej wysepce nie ma... pełno tylko topielców:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ruiny są trochę trudne do odnalezienia gdyż znajdują się na wzgórzu na które można wejść jedynie od północy, czyli idąc od strony Geldern najpierw musisz to wzgórze okrążyć a potem zawrócić na południe.
Dla ułatwienia dołączam mapę na której to miejsce jest oznaczone numerem 101.

EDIT:
No tak - za późno...:)

20080815144634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 22:00, Karharot napisał:

Wszystkie są zaznaczone na tej mapce (Old Alchemist''s Ring)



Nie musiałeś pisać po angielsku. Nie jest u mnie z nim tak źle. UCzę się Angielskiego i Francuskiego ;)


Ale dzięki wielkie jescze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się