Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 20:21, piotr.kwazi napisał:

mam pytank.. mam problem z instalacją i zrobiłem screena przez Print Screen. Gdzie zapisane
są screeny??

Otwórz painta i daj u góry na edycje i wklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:21, piotr.kwazi napisał:

mam pytank.. mam problem z instalacją i zrobiłem screena przez Print Screen. Gdzie zapisane
są screeny??

Jak nacisnąłeś print to otwórz painta i naciśnij edycja --> wklej, potem zapisz gdzie ci się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:21, piotr.kwazi napisał:

mam pytank.. mam problem z instalacją i zrobiłem screena przez Print Screen. Gdzie zapisane
są screeny??

Jak klikasz Print Screen to potem wchodzisz do Painta klikasz edycja i Wklejasz i pojawi się się twój screen.

Potem go zapisujesz i to tym o tym decydujesz gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy!! Nie mogę zainstalowac gry, a niedawno ją wymieniłem!!!! I nic. podczas instalacji wyskakuje mi taki oto błąd: próbowałem wielu rzeczy, ale nic nei dawało pożądanych rezultatów.

20081010211807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 09:19, batek15 napisał:

no i co ak zaatakuje montere to co mam sam wszystich wybić?? a co z buntownikami krjącymi
sie dookoła ??...

Tak, monterę sam musisz wybić. Buntownicy pomogą ci tylko odbić niewolników i farmy jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Varo to buntownicy pomogą Ci odbić niewolników, farmy musisz sam. Ale możesz skontaktować się z ruchem opru (tzn. sedorf co mieszka w magazynie). Jeszcze możesz skontaktować się z Okarą czyli obozem buntowników i możesz zostać wspomożony przezsz nich ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:09, albinskia napisał:

Tak jak powiedział Varo to buntownicy pomogą Ci odbić niewolników, farmy musisz sam.
Ale możesz skontaktować się z ruchem opru (tzn. sedorf co mieszka w magazynie). Jeszcze
możesz skontaktować się z Okarą czyli obozem buntowników i możesz zostać wspomożony przezsz
nich ;)

Pozdr.

jak sie skontaktować jak dla nich misje zrobiłem i jak podejde pod nich to już niemam o czym z nimi gadać ... sedorf tylko ma "pokaz mi swoje towary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:49, batek15 napisał:

przeszłem wszystkie części gothica po dwa razy xD ale na gothic3 widocznie jestem zagłupi
xD ... pozdrawiam :)

Ja G1 przeszedłem dwa razy, a G2: NK raz, ale mówię od "od deski do deski" . Dużo razy się zagrywałem, ale przeszedłem tak od początku do końca mało z powodu braku czasu. A G3 też raz przeszedłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem co jest :( wczoraj grałem w g3 jak poszłemspać to zapisałem gre wyłączyłem kompa... a teraz jak włanczam gothc3 to jednego save-a mi niechce wczytać dochdzi ten zielony pasek do 1/3 ikoniec:(... Pomocy ... poprzedni save jest z kilku dni wcześniej i niechce mi sie znowu tego przechodzić:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:38, batek15 napisał:

niewiem co jest :( wczoraj grałem w g3 jak poszłemspać to zapisałem gre wyłączyłem kompa...
a teraz jak włanczam gothc3 to jednego save-a mi niechce wczytać dochdzi ten zielony
pasek do 1/3 ikoniec:(... Pomocy ... poprzedni save jest z kilku dni wcześniej i niechce
mi sie znowu tego przechodzić:(...

albo ktoś ci podrzuci nowego albo musisz zacząć od poprzedniego ( nic tego nie naprawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś powiedzieć jak się gra magiem ? Czy spisuje się dobrze gdy w poblizu jest kilku/kilkunastu wrogów? Czy jest postacią dynamiczną, czy potrafi zanudzić na śmierć....?

Dodam jeszcze iż w każda gre rpg/crpg czy jakie tam jeszcze są gram wojownikiem, jakoś niemoge się przekonać do magów...nie lubie postaci którą ide i niszcze wszystko co sie znajduje w okolicy 1 strzałem...

Może lepiej się spisuje dobrze wyszkolony łucznik?

Prosze o porady, z góry Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:48, StaryCapiur napisał:

Może lepiej się spisuje dobrze wyszkolony łucznik?


Oczywiście, porady dotyczące maga nie są problemem, jednak moje zdanie jest takie, że łucznik to najlepiej zbalansowana klasa w grze. Nie jesteś zbyt potężny, ale wybitnie trudno też nie jest. Naturalnie liczy się również satysfakcja ze strzału w głowę zadającego większe obrażenia czy sam fakt trafienia, choć po chwili przyzwyczajenia się sama istota strzelania jest bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:48, StaryCapiur napisał:

Witam, może mi ktoś powiedzieć jak się gra magiem ? Czy spisuje się dobrze gdy w poblizu
jest kilku/kilkunastu wrogów? Czy jest postacią dynamiczną, czy potrafi zanudzić na śmierć....?

Hmm... odpowiem pytająco: Jak twój PC i G3 reagują na zaklęcia ze zwojów? Chodzi mi o to, że ja mimo że mam mocnego PC i Windows Vista, musiałem grać na średnich detalach, bo co 5 minut zacinka była (na średnich - około co godzinę) , a była ścinka, jak zaklęcia używałem.
Co do grania magiem w G3 jako profesji to jest ona dynamiczna, fajnie wygląda i nie jest zbalansowana. Kule ognia tak szybko wali, jakby zamiast ręki rzucającej zaklęcie miał karabin maszynowy. Potrafi Deszczem Ognia rozwalić wszystko, a przyzywany demon robi wszystko za niego.
Jeśli chodzi o walkę wręcz to walczy kosturami, które IMO fajnie wyglądają. ^^

Dnia 11.10.2008 o 22:48, StaryCapiur napisał:

Dodam jeszcze iż w każda gre rpg/crpg czy jakie tam jeszcze są gram wojownikiem, jakoś
niemoge się przekonać do magów...nie lubie postaci którą ide i niszcze wszystko co sie
znajduje w okolicy 1 strzałem...

Ja również wolę grać wojownikiem, lubię widzieć dynamikę walki i siekać przeciwników. Mag też jest fajny, ale często niezbalansowany, a np. w Baldur''s Gate denerowwały mnie jego ograniczenia, że np. może na raz rzucić 2 zaklęcia dajmy na to, i nie ma many czy coś, tylko trza odpocząć.

Dnia 11.10.2008 o 22:48, StaryCapiur napisał:

Może lepiej się spisuje dobrze wyszkolony łucznik?

I tak prędzej czy później być walczył bronią białą.

Dnia 11.10.2008 o 22:48, StaryCapiur napisał:

Prosze o porady, z góry Dziękuje

Nie ma za co. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:58, Kalejdoskop86 napisał:

Hmm... odpowiem pytająco: Jak twój PC i G3 reagują na zaklęcia ze zwojów? Chodzi mi o
to, że ja mimo że mam mocnego PC i Windows Vista, musiałem grać na średnich detalach,
bo co 5 minut zacinka była (na średnich - około co godzinę) , a była ścinka, jak zaklęcia
używałem.


Przy rzucaniu czarów nic mi się nie zacina :)

Widziałem czary na filmikach i wyglądają bardzo efektownie, ale jakoś niemoge przełamać tej niecheći do magów :/
Zostane chyba przy wojowniku i będę wycinał w pień Buntowników.

DJ SZLAFROK-> Zawsze jak trafie w głowe to mam radoche :) wtedy obrażenia są bardzo duże :D
Tylko jak przeciwnik jest w ruchu nie jest wcale tak łatwo :D

Dzięki za pomoc panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się