Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 23:05, StaryCapiur napisał:

Przy rzucaniu czarów nic mi się nie zacina :)

Heh, G3 to taka dziwna gra, że różnie działa na różnym sprzęcie, a żeby ruszyło na Viście to trzeba serio mieć nerwy ze stali w oczekiwaniu, czy się pogra.

Dnia 11.10.2008 o 23:05, StaryCapiur napisał:

Widziałem czary na filmikach i wyglądają bardzo efektownie, ale jakoś niemoge przełamać
tej niecheći do magów :/

No bardzo efektownie wyglądają czary, a jeszcze bardziej efektownie rozwalają masę wrogów.

Dnia 11.10.2008 o 23:05, StaryCapiur napisał:

Zostane chyba przy wojowniku i będę wycinał w pień Buntowników.

Łeee, nie polecam. Ja tam buntowników lubiłem. :)

Dnia 11.10.2008 o 23:05, StaryCapiur napisał:

Dzięki za pomoc :)

Nie ma za co. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grałeś już wojownikiem, nie ma sensu tego powtarzać. Tak więc teraz proponuję grę łucznikiem, a maga zostawisz sobie na deser, bo początkowo to wymagająca klasa. To wszystko oczywiście w wypadku, kiedy już sobie powojowałeś mieczem, jak już wspomniałem. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:10, DJ Szlafrok napisał:

Jeśli grałeś już wojownikiem, nie ma sensu tego powtarzać. Tak więc teraz proponuję grę
łucznikiem, a maga zostawisz sobie na deser, bo początkowo to wymagająca klasa. To wszystko
oczywiście w wypadku, kiedy już sobie powojowałeś mieczem, jak już wspomniałem. :- )

No Wojownikiem gre przeszedłem...Hmm, może zaryzykuje tego łucznika.. na Maga niewiem czy mi starczy sił bo 3 raz niewiem czy ją przejde :) Nie wciąga jak GII ...

Kalejdoskop-> Zawsze gram po stronie dobra w Gothica, więc pora na zmiane :) Tym razem będę po stronie orków :)

Wracając do maga.... W myrthanie umiejętności uczą magowie ognia, a Oni znajdują sie w obozach buntowników więc tak czy siak mając zamiar grać magiem, musiałbym grać po stronie Buntowników, wyzwalając miasta z łap brudnych orków, gdyż oni mogą mnie nauczyć Prastarej wiedzy itd ... a jak już wyżej mówiłem, chcę zagrać po stronie orków, wieć droga maga odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:18, StaryCapiur napisał:

Kalejdoskop-> Zawsze gram po stronie dobra w Gothica, więc pora na zmiane :)
Tym razem będę po stronie orków :)

Ja również, tj. zwykle po stronie dobra, a np. w Wiedźminie czy Fable postępuję tak, jak chcę (tam są wybory częste moralne) , ale zwykle jestem na maxa dobry. :) (no, ale w Wiedźminie nie ma podziału na dobry-zły, hehe :P )

Dnia 11.10.2008 o 23:18, StaryCapiur napisał:

Wracając do maga.... W myrthanie umiejętności uczą magowie ognia, a Oni znajdują sie
w obozach buntowników więc tak czy siak mając zamiar grać magiem, musiałbym grać po stronie
Buntowników, wyzwalając miasta z łap brudnych orków, gdyż oni mogą mnie nauczyć Prastarej
wiedzy itd ... a jak już wyżej mówiłem, chcę zagrać po stronie orków, wieć droga maga
odpada :)

Wcale nie... możesz się nauczyć u Czarnych Magów, Magów Wody, w kapliczkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 23:21, Kalejdoskop86 napisał:

> Wracając do maga.... W myrthanie umiejętności uczą magowie ognia, a Oni znajdują
sie
> w obozach buntowników więc tak czy siak mając zamiar grać magiem, musiałbym grać
po stronie
> Buntowników, wyzwalając miasta z łap brudnych orków, gdyż oni mogą mnie nauczyć
Prastarej
> wiedzy itd ... a jak już wyżej mówiłem, chcę zagrać po stronie orków, wieć droga
maga
> odpada :)
Wcale nie... możesz się nauczyć u Czarnych Magów, Magów Wody, w kapliczkach... ;)


Hmm, co do Czrnych Magów i Magów wody to wiem że uczą, tylko ze na sam początek są oni troszeczke daleko, wiec po wybiciu reddock musiałbym gnać na pustynie :/ , ..ale w kapliczkach? hmm.. nie zauważyłem tam opcji
aby zwiększyć prastarą wiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:25, StaryCapiur napisał:

Hmm, co do Czrnych Magów i Magów wody to wiem że uczą, tylko ze na sam początek są oni
troszeczke daleko, wiec po wybiciu reddock musiałbym gnać na pustynie :/ , ..

Tak, ale jak wybijesz miasto to będziesz mógł pójść do Maga Ognia i się nauczyć czarować. Z początku jest spoko, ale np. po stronie rebeliantów jak się za bardzo podpadnie orkom to wtedy każda obca Morra musi zostać zgładzona.

Dnia 11.10.2008 o 23:25, StaryCapiur napisał:

ale w kapliczkach?
hmm.. nie zauważyłem tam opcji
aby zwiększyć prastarą wiedz :)

No u mnie była z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 23:27, Kalejdoskop86 napisał:

Tak, ale jak wybijesz miasto to będziesz mógł pójść do Maga Ognia i się nauczyć czarować.
Z początku jest spoko, ale np. po stronie rebeliantów jak się za bardzo podpadnie orkom
to wtedy każda obca Morra musi zostać zgładzona.


Jak wybije obozy buntowników (to w nich znajdują sie magowie) to jak moge iść do Maga ognia jak bedzie martwy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:33, StaryCapiur napisał:

Jak wybije obozy buntowników (to w nich znajdują sie magowie) to jak moge iść do Maga
ognia jak bedzie martwy :)?

Ech... do Sebastiana możesz iść zanim wybijesz obóz w Reddock na przykład, nie? :)

A teraz pytanie: zamierzam grać po stronie orków (Adanosa) czy asasynów (Beliara) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 23:35, Kalejdoskop86 napisał:

Ech... do Sebastiana możesz iść zanim wybijesz obóz w Reddock na przykład, nie? :)

A teraz pytanie: zamierzam grać po stronie orków (Adanosa) czy asasynów (Beliara) ?


No tak tylko chodziło mi o to że jak bym sie go wczesniej pozbył to już by mnie nie nauczyl :D

Wybierz Assasynów :D, fajny naród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:43, StaryCapiur napisał:

No tak tylko chodziło mi o to że jak bym sie go wczesniej pozbył to już by mnie nie nauczyl
:D

Acha.

Dnia 11.10.2008 o 23:43, StaryCapiur napisał:

Wybierz Assasynów :D, fajny naród :)

Łosz, wybacz, to miało być pytanie do ciebie. Zamiast "zamierzam" miałem napisać "zamierzasz" ... :P
Co do Asasynów to też ich lubię. Bogata kultura, fajny naród ogólnie. :)

btw. raz przeszedłem G3 i więcej nie chcę... nie ścierpię tych resetów kolejnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 23:51, Kalejdoskop86 napisał:

Łosz, wybacz, to miało być pytanie do ciebie. Zamiast "zamierzam" miałem napisać "zamierzasz"
... :P Wybierz Assasynów :D, fajny naród :)
Łosz, wybacz, to miało być pytanie do ciebie. Zamiast "zamierzam" miałem napisać "zamierzasz"
... :P
Co do Asasynów to też ich lubię. Bogata kultura, fajny naród ogólnie. :)


Zamierzam grać po stronie Assasynów :)

Dnia 11.10.2008 o 23:51, Kalejdoskop86 napisał:

btw. raz przeszedłem G3 i więcej nie chcę... nie ścierpię tych resetów kolejnych. :P


E tam :P ja naszczęście nie mam takich problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:10, StaryCapiur napisał:

Zamierzam grać po stronie Assasynów :)

;)

Dnia 12.10.2008 o 10:10, StaryCapiur napisał:

E tam :P ja naszczęście nie mam takich problemów :D

Hehe, no ja bym już serio nie ścierpiał tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam do Was kilka pytań:
1. Kto i gdzie uczy dwóch zdolności: morderstwo i mistrz złodziejstwa.
2. Jestem w Klasztorze w Nordmarze. Wszystkie zadania wykonałem prawidłowo. Na samym dole w bibliotece klasztornej jest na pulpicie księga Kroniki Dominacji. Ja próbuję to "przeczytać", to słyszę "nie jestem na to gotowy". Co to jest za księga? Kiedy i czy wogóle można ją przweczytać? Co ona daje mi po ewentualnym przeczytaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 14:04, marekl1975 napisał:

1. Kto i gdzie uczy dwóch zdolności: morderstwo i mistrz złodziejstwa.

Morderstwo to bodajże Asasyn w Ishtan, a mistrz złodziejstwa to Lares.

Dnia 12.10.2008 o 14:04, marekl1975 napisał:

2. Jestem w Klasztorze w Nordmarze. Wszystkie zadania wykonałem prawidłowo. Na samym
dole w bibliotece klasztornej jest na pulpicie księga Kroniki Dominacji. Ja próbuję to
"przeczytać", to słyszę "nie jestem na to gotowy". Co to jest za księga? Kiedy i czy
wogóle można ją przweczytać? Co ona daje mi po ewentualnym przeczytaniu?

O ile dobrze pamiętam, to chyba jest księga, która mówi, gdzie jest piąty Boski Artefakt Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Gothica 3 z edycji premierowej i jak na razie jest dobrze. Tzn. nie spotkałem żadnych poważnych bugów, ale zastanawiam się czy w późniejszym etapie gry nie będzie bugu, który może uniemożliwić dalszą rozgrywkę. Polecacie mi zainstalować jakiegoś patcha? A i czy po zainstalowaniu które patcha nie można grać z zapisów, tylko od nowa? W sumie trochę już w grze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:02, juke napisał:

Zacząłem grać w Gothica 3 z edycji premierowej i jak na razie jest dobrze. Tzn. nie spotkałem
żadnych poważnych bugów, ale zastanawiam się czy w późniejszym etapie gry nie będzie
bugu, który może uniemożliwić dalszą rozgrywkę. Polecacie mi zainstalować jakiegoś patcha?
A i czy po zainstalowaniu które patcha nie można grać z zapisów, tylko od nowa? W sumie
trochę już w grze jestem.


W Nordmarze jeden towarzysz wpada w pewnym miejscu pod ziemię...;) zainstaluj najnowszy patch, chyba 1.6

Pozdr4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:28, KinggAdek napisał:

> Zacząłem grać w Gothica 3 z edycji premierowej i jak na razie jest dobrze. Tzn.
nie spotkałem
> żadnych poważnych bugów, ale zastanawiam się czy w późniejszym etapie gry nie będzie

> bugu, który może uniemożliwić dalszą rozgrywkę. Polecacie mi zainstalować jakiegoś
patcha?
> A i czy po zainstalowaniu które patcha nie można grać z zapisów, tylko od nowa?
W sumie
> trochę już w grze jestem.

W Nordmarze jeden towarzysz wpada w pewnym miejscu pod ziemię...;) zainstaluj najnowszy
patch, chyba 1.6

Pozdr4all


Że niby kto? Ja te gre 3 razy przeszedłem bez patchy i jakoś nie miałem bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 14:06, Kalejdoskop86 napisał:

> 1. Kto i gdzie uczy dwóch zdolności: morderstwo i mistrz złodziejstwa.
Morderstwo to bodajże Asasyn w Ishtan, a mistrz złodziejstwa to Lares.

Udało mi się znaleźć gostka, który uczy mistrza złodziejstwa. To Diego w Bradze. Mistrz złodziejstwa, to ta ostatnia ikonka, gdy włączysz podgląd swoich umiejętności. Wymaga złodziejstwa na poziomie 100.

Dnia 12.10.2008 o 14:06, Kalejdoskop86 napisał:


> 2. Jestem w Klasztorze w Nordmarze. Wszystkie zadania wykonałem prawidłowo. Na samym

> dole w bibliotece klasztornej jest na pulpicie księga Kroniki Dominacji. Ja próbuję
to
> "przeczytać", to słyszę "nie jestem na to gotowy". Co to jest za księga? Kiedy i
czy
> wogóle można ją przweczytać? Co ona daje mi po ewentualnym przeczytaniu?
O ile dobrze pamiętam, to chyba jest księga, która mówi, gdzie jest piąty Boski Artefakt
Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się