Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

To nie jest żaden środek Baru, tylko teren Powinności, będziesz miał dostęp do tego terenu po wykonaniu zadania w X16 bodajże. Będziesz musiał dla Generała Woronina przynieśc z Granatnik Bulldog 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wyszedłem z tunelów. Teraz tylko do barmana zaniesc dokumenty. W X16 znalazłem zbroje "Ducha" jest słabsza od tej co mam (STALKERA) ale na wymiane w sam raz bo jest droższa
PS: Fajnie helikoptery zombi załatwiały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:38, Patryk Mogilno napisał:

Już wyszedłem z tunelów. Teraz tylko do barmana zaniesc dokumenty. W X16 znalazłem zbroje
"Ducha" jest słabsza od tej co mam (STALKERA) ale na wymiane w sam raz bo jest droższa

Tą zbroję zanieś do Sacharowa w Jantarze, ma questa związanego z tą zbroją. Niby ona sama ulecza tego kto ją nosi czy coś ;p Nie sprzedawaj, zanieś do Jantaru ;]

Dnia 07.07.2008 o 18:38, Patryk Mogilno napisał:

PS: Fajnie helikoptery zombi załatwiały:)

Pod koniec gry nie powiesz że helikoptery fajnie rozwalają, bo będziesz na miejscu tych zombiaków ;p Ale nic więcej nie mówie, nie będę Ci psuł gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:40, NuGGet napisał:

> Już wyszedłem z tunelów. Teraz tylko do barmana zaniesc dokumenty. W X16 znalazłem
zbroje
> "Ducha" jest słabsza od tej co mam (STALKERA) ale na wymiane w sam raz bo jest droższa

Tą zbroję zanieś do Sacharowa w Jantarze, ma questa związanego z tą zbroją. Niby ona
sama ulecza tego kto ją nosi czy coś ;p Nie sprzedawaj, zanieś do Jantaru ;]

> PS: Fajnie helikoptery zombi załatwiały:)
Pod koniec gry nie powiesz że helikoptery fajnie rozwalają, bo będziesz na miejscu tych
zombiaków ;p Ale nic więcej nie mówie, nie będę Ci psuł gry ;p

Co ja bym bez ciebie zrobił:) Na wszelki wypadek mam ją w bunkrze naukowców ( w schowku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 15:31, multykin napisał:

Ale fajny klimacik. Lepszy niż w X18. Według mnie po wyłączeniu emisjii, ucieczka powinna
odbywać się tą samą drogą, którą się tam dostaliśmy. Chodzi mi głównie o akcje wojskowych
przed którymi uciekamy tunelami zamiast z nimi walczyć tak jak to jest po wyjściu z X18.


Patryk Mogilno ---> uważaj żeby nie pominąć wizyty u Przewodnika (czy Podróżnika,
już nie pamiętam)


U Przewodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 12:28, Patryk Mogilno napisał:

Czy jest jakaś premia za zabicie tego mutanta na screenie? Widywałem go już pare razy
ale nigdy go nie załatwiłem


Ten mutant występuje dwa razy. Tyle przynajmniejja go widziałem. Pierwszy, w ostatnim korytarzu podziemi Agropromu, a drugi pod koniec X16. Mutant zwany Kontrolerem trochę straszny, bo przyciąga i atakuje wiązką PSI, ale łatwo go załatwić. Trzeba do niego podbiec, bo wtedy przestaje Cię przyciągać, a następnie poczęstuj jego głowę ołowiem z kałaszki. I po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:55, marekl1975 napisał:

> Czy jest jakaś premia za zabicie tego mutanta na screenie? Widywałem go już pare
razy
> ale nigdy go nie załatwiłem

Ten mutant występuje dwa razy. Tyle przynajmniejja go widziałem. Pierwszy, w ostatnim
korytarzu podziemi Agropromu, a drugi pod koniec X16. Mutant zwany Kontrolerem trochę
straszny, bo przyciąga i atakuje wiązką PSI, ale łatwo go załatwić. Trzeba do niego podbiec,
bo wtedy przestaje Cię przyciągać, a następnie poczęstuj jego głowę ołowiem z kałaszki.
I po sprawie...

Raz go załatwiłem w X16 normalnie jak zwykłego zombi go zabiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 15:16, Patryk Mogilno napisał:

Jak zapewne wiecie nie udało mi się uratowac profesora Krugłowa i myślałem że nikt m
wi Jantarze nie pomoże a jednak znalazł się asystent który dokonał pomiarów. Teraz nastepnym
zadaniem jest przeszukanie ciała


A ja uratowałem profesora. Znalazłem go w Dziczy i eskortowałem do Jantaru. Spotkałem go potem w laboratorium Sacharowa. Zrobiłem z nim pomiary, potem obudziłem się w autobusie. Znalazłem go leżącego obok autobusu i z powrotem eskorotowałem go do Sacharowa. Potem Sacharow dał mi te smieszne słuchawki przeciw PSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:45, NuGGet napisał:

Kurcze ten mod o którym pisałem post wcześniej, jest naprawdę kozacki ;D
W nocy, jedynym źródełem światła jest latarka, czasami tylko, gdy jest dobra pogoda,
świeci księżyc ;] W ogóle, wszystko jest teraz realistyczne, gdy w dzień mocno leje deszcz,
to robi się ciemno, zrywa się ostry wiatr itp. Kilka screenów zrobionych przed chwilą.

Z jakiego adresu zassać ten mod? Do której wersji gry on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:20, NuGGet napisał:


> W ekwipunku przeciągnąć na broń. Ale nie na wszystko będzie pasowała.
Założyłem sobie na Obokana ;] Ale i tak moje IL 86 jest mocniejsze od tego ;]

Właśnie przeszedłem X18, teraz mam iśc do 100 Radów, i dać Barmanowi jakąs paczkę czy
coś ;] W razie czego <SPOILER> ten potwór na dwóch nogach, Nibyolbrzym,
kurcze, jak ja się go wystraszyłem, wchodzę do tego pomieszczenia z nim, nie wiedziaełm
ze on tam jest, jak mnie huknął to od razu padłem ;p Ale za drugim razem wyszedłem z
tego zwycięsko, i nawet ani razu mnie nie dotknął ;] <SPOILER>
Dowód tego, na dwóch pierwszych screenach ;]
Trzeci screen, taka ciekawostka, jak to niektórych ludzi los pokarał nazwiskiem ;]

Ten mutant to mięsacz. Możesz zabrać mu oko. Przyda się ono do wykonania dwóch questów:
1. Oko mięsacza potrzebuje Barman do jakiegoś dania.
2. Oko mięsacza potrzebuje profesor Sacharow do badań.
W zonie spotkasz w sumie z pięć mięsaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:10, marekl1975 napisał:

Z jakiego adresu zassać ten mod? Do której wersji gry on jest?

http://www.stalker.funday.pl/downloads.php?cat_id=16 - Pobierz plik S.W.O. (S.T.A.L.K.E.R. Weather Overhauled) v2.2 FULL - 156 MB Plik jest do wersji 1.0005, przynajmniej ja na takiej wersji go testowałem, i nie uświadczyłem żadnych problemów. Mod może działać na innych wersjach, ale ręki sobie nie dam uciąć.

A co do posta z Mięsaczami...
Przeszedłem już grę dośc dawno, a Ty odpowiedziałeś na jakiegoś mojego starego posta ;p A Mięsaczy jest na pewno więcej niż pięć, ja zabiłem ich przynajmniej z 10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mięsaczy jest więcej. Są na wysypiku koło posterunku Powinności, w dolinie mroku koło gospodarstwa i przy magazynach wojskowych. Z tego co pamiętam jest to zmutowana świnia. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 22:13, multykin napisał:

Pewnie, że mięsaczy jest więcej. Są na wysypiku koło posterunku Powinności, w dolinie
mroku koło gospodarstwa i przy magazynach wojskowych. Z tego co pamiętam jest to zmutowana
świnia. Heh

Racja jest ich znacznie wiecej. Ja praktycznie spotykam je bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek kupiłem sobie nowy kombinezon (lepszy od prototypu). Teraz czeka mnie wyprawa na północ ale zanim wybiore się na te wyprawe pogadam z przewodnikiem

20080708105139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:39, DarkMessiah123 napisał:

Mam kilka pytań:
1.Do czego służy ten przedmiot (obrazek).
2.Jak dołączyć do Powinności.
3.Gdzie Zapisują się save''y?

1. Chyba do niczego. To chyba pozostałość z wcześniejszej koncepcji gry. Ja to wywaliłem ;]
2. Nie można do nich bodajże dołączyć. Możesz być tylko ich przyjacielem.
3. C:\Documents and Settings\All Users\Documents\STALKER-SHOC\savedgames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:39, DarkMessiah123 napisał:

1.Do czego służy ten przedmiot (obrazek).

Obrazek to żeś dał tak duży, że każdy widzi dokładnie wszystkie piksele... -_- A ta rzecz przydaje się tylko w Mózgozwęglaczu bodajże, tzn. gdy idziesz go wyłączyć.

Dnia 08.07.2008 o 11:39, DarkMessiah123 napisał:

2.Jak dołączyć do Powinności.

Rób zadania ;p Wszystkie od Woronina, dowalaj Wolności itp.

Dnia 08.07.2008 o 11:39, DarkMessiah123 napisał:

3.Gdzie Zapisują się save''y?

Mam Vistę i nie wiem czy w XP jest taka sama ścieżka.
Mój Komputer > Publiczny > Dokumenty Publiczne > Stalker-SHOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:43, czops napisał:

1. Chyba do niczego. To chyba pozostałość z wcześniejszej koncepcji gry. Ja to wywaliłem
;]

Sorka ,NuGGet ma rację. Ale ten obrazek jest zdziebko mały i pomyliłem to z takim czymś (bodajże nazywa się "Hand_Radio" ,czy jakoś tak ,nie pamiętam) co można znaleźć w Dolinie Mroku razem z gitarą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może co zrobić jak się multiplayer nie chcę włączyć? Bo mi się tak dzieję w grze:

1.Włączam multiplayer i czekam na servery.
2.Wybieram server zgodny z moją wersją gry.
3.Czekam aż się załaduję.
4.Kończy się ładować i wywala mnie na menu wybierania serverów takim jak w punkcie 1.

I nie wiem co robić a multiplayer może być fajny i chciałbym sobie w niego pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:53, DarkMessiah123 napisał:

A wiecie może co zrobić jak się multiplayer nie chcę włączyć?

Ja próbowałem wszystkiego ,ale mam ten sam problem co ty. Tylko parę razy udało mi się zagrać ,ale multi ,jak na mój gust ,nie jest takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować