Zaloguj się, aby obserwować  
super_bizon

Pajacyk & Polskie serce czyli POMAGAMY LUDZIOM!

58 postów w tym temacie

Cel szczytny, to fakt. Sam od czasu do czasu klikam na Pajacyka, ale czasami mi się blokuje, że niemogę kliknąć "bo już raz klinkełem", choć nie kliknełem ;)
Zdrugiej stronyu zastanawiam się jak to wszystko działa i skąd mamy pewnoość, że dostaną te $??

A co do regulaminu Lak5:
>2. Co jest zabronione

>* Umieszczanie reklam lub ogłoszeń

Bardzo mi przypomina sytułacje, w której skazano piekaża za to, że dawał biednym i bezdomnym niesprzedane pieczywo. Rozumiem, ze zasady sa po to, by obowiązywać(czasem można je wprawdzie naginać, albo złanmmac, ale to inna bajka ;), ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:25, Vilmar napisał:

>/.../> Ty 10 gr (których na oczy nie widziałeś) nazywasz pomocą, ja bezczelnym żerowaniem na emocjach
i Świętach.

Chciałem to samo napisać, ale zrezygnowałem, jak doczytałem do Twojego posta. Najlepiej zarabia się na ochronie zdrowia i na pomaganiu biednym, tylko i chorym i biednym wcale od tego lepiej się nie robi. Za to pomagającym robi się bardzo dobrze. Jak widzę jakiś produkt z reklama "kupując (tu nazwa produktu) pomagasz głodnym dzieciom" to mnie szlag trafia i żeby to był jedyny produkt w sklepie, to go już nie kupię. Albo pojemniki na odzież używaną, wystawione przez PCK. Zbiera to prywatna firma, sprzedaje i wpłaca na konto PCK. Prowizję sobie potrąca, no bo oni nie są instytucją charytatywną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:59, KrzysztofMarek napisał:

Albo pojemniki na odzież używaną, wystawione
przez PCK. Zbiera to prywatna firma, sprzedaje i wpłaca na konto PCK. Prowizję sobie potrąca,
no bo oni nie są instytucją charytatywną...


Właśnie też się zastanawiałem o co z tymi pojemnikami dokładnie chodzi i też chciałem wyrzucić niepotrzebne rzeczy, ale: jest u nas Pani, która ma tam jakieś kontakty z Niemcami i co jakiś czas przywozi pełno oryginalnych urzywanych ubrań i goni jes po 5 do 30zł. Tak włąśnie pomyślałęm, że w niemczech jest coś podobnego jak nasze kosze na ubrania i to wszystko jedzie do nas. Analogiczna sprawa - nasze ciuchy jadą na Ukrainę, albo gdzieś dalej :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:19, Luke Shadow napisał:

Jak mu dam kilka złotych to sobie za to nie zaszaleje.
*
*
-Albo kupi piwo


No to ładnie. Człowiekowi z tabliczką w rękach "Zbieram na piwo, po nim robię rozróbę, włamuję się do sklepu lub biję jakiegoś niewinnego człowieka" też byś dał te pieniądze? Ile razy się to zdarzało, gość prosi mnie o pieniądze na jedzenie, wyciągam mu świeżą bułkę z jakimś nadzieniem a on do mnie coś w stylu "wypchaj się tym". Na pewno nie chciał się napić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:33, super bizon napisał:

Naliczyłem GRUBO 60 groszy dużo .... wiecej spamerstwa niż pomocy ... nie ma co

Im dłużej ten temat będzie istnial, tym więcej osób dowie się o podanych stronach. A tak w ogóle to może przeróbmy ten temat na traktujący ogolnie o akcjach charytatywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:35, Barklu napisał:

> Naliczyłem GRUBO 60 groszy dużo .... wiecej spamerstwa niż pomocy ... nie ma co

>
Im dłużej ten temat będzie istnial, tym więcej osób dowie się o podanych stronach. A tak w
ogóle to może przeróbmy ten temat na traktujący ogolnie o akcjach charytatywnych?



NAWET ja tego niepotrafie przykro mi


Larry Laffer Dobre to z tym piekarzem zgadzam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:39, super bizon napisał:

A tak
w
> ogóle to może przeróbmy ten temat na traktujący ogolnie o akcjach charytatywnych?


NAWET ja tego niepotrafie przykro mi

Poproś moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 17:24, The Lurker napisał:

No to ładnie. Człowiekowi z tabliczką w rękach "Zbieram na piwo, po nim robię rozróbę, włamuję
się do sklepu lub biję jakiegoś niewinnego człowieka" też byś dał te pieniądze? Ile razy się
to zdarzało, gość prosi mnie o pieniądze na jedzenie, wyciągam mu świeżą bułkę z jakimś nadzieniem
a on do mnie coś w stylu "wypchaj się tym". Na pewno nie chciał się napić...


Eh.. Dziwne myślenie. Od kiedy piwo powoduje napady złości, agresji i/lub jest równoznaczne z tym, że ktoś jest przestępcą? Lepiej jak ktoś biedny podejdzie do mnie i poprosi o kasę na piwo, niż jak podejdzie, powie że chce na jedzenie i kupi piwo. Nic mi do tego co on zrobi z tymi pieniędzmi, w momencie kiedy mu je daję on nimi rozporządza. Ale jak ktoś uważa, że alkohol jest winny całemu złu na świecie, a biedny człowiek nie ma prawa się napić to niech sobie klika w pajacyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się to spodobało, super bizon, masz u mnie plusik za inicjatywe ;) I nawet jeżeli jest to żerowanie, to 10 gr * 100 osób które kliknie dziennie, daje praktycznie obiad dla jednego dziecka. A co z tego że inni odnoszą korzyści, wiemy niestety, że w tym kraju, każdy szuka sposobu na zarobek, a jeżeli w ten sposób również pomaga, to do niego nic nie mam.
Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10GR Ludzie pomóżcie

Dziękujemy !

Twoja darowizna powiększyła fundusz PAH na dożywianie dzieci w szkołach. Każdy sponsor na tej stronie płaci za odsłonę.
Możemy policzyć tylko jedno Twoje kliknięcie dziennie.
Jeśli chcesz, by pieniędzy było więcej, pomóż nam znaleźć sponsora.
Możemy policzyć tylko jedno Twoje kliknięcie dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie Międzynarodow ą Stronę Głodu?

pajacyk ---> odpowiedzi na pytania (po lewej stronie ----> pytanie 2 ----> Stroma Glodu -----> zakładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować