Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Przepraszam, że wtrącę, ale czy ktoś zna może, wydawcę tej gry w Polsce (czy będzie ją trzeba ściągać z zagranicy)? A może CD Projekt, prowadzi już jakieś rozmowy z producentem (to do moderatorów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 15:23, Łukasz.G napisał:

...niedawno dopiero ukazał sie 1 dodatek i od razu drugi...

Nie chodzi mi o dodatki do Dawn of War, ale o przeniesienia bitewnika Warhammer FB. Wydawcą jest Namco, a gre robi bodajże Black Hole Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, na to, kto wyda grę w Polsce chyba za wcześnie. Tytuł ma wyjść dopiero pod koniec 2006 roku. Ale zapowiada się hicior, połaczenie elementow Total War i świata "Młotka". Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 16:18, Bambusek napisał:

... Tytuł ma wyjść dopiero pod koniec 2006 roku.

Co zapowiedź, to inna data wydania; Namco pisze o zimie 2006 (wg mnie zima to pierwszy kwartał roku), Gamestats uściśla nawet do 31 grudnia przyszłego roku, ale widziałem też zapowiedź, że będzie to styczeń 2006... naprawdę 2006. Miałem nadzieją, że ktoś znalazł jakies dokładniejsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się zapowiada ciekawie. Jako, że ostatnio mnie zainteresowało uniwersum WH40k i WH (oczywiście ze względów fabularnych, nie zbieram figurek) to z niecierpliwością czekam na tą grę. Faktycznie, data premiery (koniec 2006) nie jest zadowalająca, ale miejmy nadzieję, że powstanie gra tak dobra jak Dawn of War. Trochę dziwi mnie tylko dobór stron konfliktu: Imperium, Wysokie Elfy, Chaos i Skaveni. Spodziewałem się bardziej, że wśród stron będą Orkowie. No, ale ponoć pozostałymi armiami będziemy mieli także możliwość pogrania dodatkowo, a najemnicy (Dogs of War) mają być dostępni dla każdej z 4 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 16:45, Czedwik napisał:

... a najemnicy (Dogs of War) mają być dostępni dla każdej z 4 stron.

A propos najemników, czy jednostki dostępne będą wg reguł obowiązujących w ostatniej edycji Warhammer''a FB? Lista dostepnych najemników jest dosyć ograniczona, nie ma w niej dostępnych wszystkich ras!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie wiem. Możliwe, że wezmą z ostatniej edycji. Co do tego, że nie ma tam wszystkich ras to wiem. Kto wie, może w grze jakoś inaczej to rozwiążą. Na razie info o tym tytule i tak jest dość szczątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować