Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V otrzymuje nagrodę AS EMPiKu 2006!

57 postów w tym temacie

gratuluję ;]...
czekam na te wspaniałe gry...jedną z tych wspaniałych gier ma sie rozumiec będzie Wiedzmin ;p
Zyczę wam więcej takich statuetek ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Ja zamówiłem na gram.pl i na drugi dzień miałem wygodnie dobrze i bez wychodzenia (tymbardziej że do najbliższego empic''a mam 30 km).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę.. jak widać te wszystkie ceregiele z przesuwaniem premiery, budowaniem napięcia i w ogóle, to był świetny chwyt marketingowy ;) Heroes V ASem Empiku, Heroes V najlepiej się sprzedającą grą CDP..
Cóż, sam pamiętam, jak czekałem, grałem w BETĘ i gra rzeczywiście okazała się dobra, ale jak dla mnie nie rewelacyjna.. ot, taka kopia Trójki w 3D.. no a polonizacja (mówię o słynnych gwiazdach) wcale a wcale nie była zachwycająca..
Ale oczywiście gratuluję ;) I życzę jeszcze większego sukcesu Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakieś same wspaniałe wiadomości :-) Dalej tak trzymać chłopaki! (ała ... Sol nie bij mnie xD)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji , jak ta gra ma się do reszty świata ? czy tylko u nas odniosła sukces czy jeszcze gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze sie chwalicie i przy okazji podsumowania roku i teraz, ale sukces Heroes''ow to Nie Wasza Zasluga... Po prostu gra jest niezla, a Wasze wydanie bylo i chyba nadal jest zabugowane, lokalizacja spaprana i do tego z udzialem "gwiazdeczek", a gdyby nie fanowskie patche, to w ogole by sie w to grac nie dalo, a przy okazji dodatku sytuacja sie powtorzyla, zreszta nie tylka przy tej grze...

No naprawde jest sie czym chwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę w tym nic dziwnego, pierwszy raz słyszę o takiej nagrodzie, jednak jak bym wcześniej wiedział że takie coś jest wręczane, to HOM&M V znajdowali by się w czołówce moich typów. W końcu najbardziej oczekiwana gra roku, nie dodaje już wiernych fanów serii, którzy pewnie czekali na nią pare ładnych lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam empik książka tym ich kurierem szła mi tydzień, a gość wyglądał jakby z przed 13 lat wyskoczył i miał z 55 lat i chyba sam nie wiedział gdzie mam podpisać papierek, a cdp pogratulować, że akurat oni wydali Heroes of Might and Magic V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować