Zaloguj się, aby obserwować  
Venomess

Gothic vs Price of Persia

25 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 11:00, Venomess napisał:

Co jest lepsze Price of Persia czy Gothic mojim zdaniem Gothic ale czekam na wasze odpowiedzi

Beznadziejne porównanie... TO jakby porównać: Co jest lepsze Need for speed czy GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:02, BootOn napisał:

> Co jest lepsze Price of Persia czy Gothic mojim zdaniem Gothic ale czekam na wasze odpowiedzi

Beznadziejne porównanie... TO jakby porównać: Co jest lepsze Need for speed czy GTA?


Właśnie jeśli już porónywać to gry z tego samego gatunku, o tych samych założeniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że Gothic to rpg , a PoP to TPP, więc właściwie można je porównywać tylko pod względem grafiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch gier można tylko porównywać klimaciki. A więc Prince wygrywa. Także pod względem animacji postaci, nocnych godzin jakie przesiedziałem nad nim i fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:05, daycrawler napisał:

Z tych dwóch gier można tylko porównywać klimaciki. A więc Prince wygrywa. Także pod względem
animacji postaci, nocnych godzin jakie przesiedziałem nad nim i fabułą.


Tak, ale zauważ kiedy powstał Gothic (wtedy nie było jeszcze zaawansowanej animacji postaci). A klimat wg. mnie lepszy ma Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 11:07, tajgun92 napisał:

Tak, ale zauważ kiedy powstał Gothic (wtedy nie było jeszcze zaawansowanej animacji postaci).
A klimat wg. mnie lepszy ma Gothic.


Mi raczej chodziło o całą trylogię, nie o pierwszą część. W obu przypadkach.
Trzeci Gothic wyszedł po trzecim Prince (''prinsie''?) i grafikę ma lepszą, a wymagania astronomiczne. A moje zdanie podtrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:00, Venomess napisał:

Co jest lepsze Price of Persia czy Gothic mojim zdaniem Gothic ale czekam na wasze odpowiedzi


Nie da się porównać - to są całkowicie inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:28, Gracz 23 napisał:

Mogłeś porównać Gothic3 vs Oblivion


Taki temat już był i został zamknięty ;) Ten też raczej nie ma prawa bytu, bo:
- to dwie zupełne inne gry
- wszyscy do tej pory piszą, że ''to jest lepsze, bo tak''

Jest temat Gothic vs Morrowind, zerknijcie jak powinny wyglądać porównania ;P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1670&u=1376

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE Głupi temat, bo jak można porównywać gothica z Popem? To inne zupełnie gry... A tak pozatym do twórcy tematu pisze się prince nie price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:04, Inthar napisał:

Zauważ, że Gothic to rpg , a PoP to TPP, więc właściwie można je porównywać tylko pod względem
grafiki .


No wlasnie pod względem grafiki wygra PoP ale,to są gry odmiennego typu,a zazwyczaj sie porównuje te z tego samego np.Gothic i Morrowind!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:17, Vanmati napisał:

> Zauważ, że Gothic to rpg , a PoP to TPP, więc właściwie można je porównywać tylko pod
względem
> grafiki .
>

No wlasnie pod względem grafiki wygra PoP ale,to są gry odmiennego typu,a zazwyczaj sie porównuje
te z tego samego np.Gothic i Morrowind!

Brawo , gratuluję odgrzebania tematu sprzed pół roku. Wtedy nie miał sensu , i teraz nie ma. Nie ma co się nad tym rozwodzic , tych gier NIE Da się porównac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować